Barátok Közt (TV)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#21426
neeeee Imi legjobb szereplõ volt😞<#szomoru1><#szomoru1><#szomoru1>
DeerHunter01
#21425
tudom 😄

\"Erről van szó!\"

JohnnyNapalm
#21424
más topikban is van mikor így lép új oldalra <#nevetes1>

DeerHunter01
#21423
mekkora BK Topik fail basszameg

\"Erről van szó!\"

kispeki
#21422
ezt már korábban én is leírtam 😄 (így írják ki a sorozatból, producerré)

SoF II: C4z0rla

N o N a m e
#21421
10 nap
Lcapitant
#21420
imi hõs lesz és beugrik géza elé, és meghal 😄

AMD Phenom II X4 965 Black Edition,Gigabyte GA-MA770T-UD3P,Kingston 2x2GB DDR3 1600MHz KHX1600C9D3K2/4G ram,Sapphire 5770 1GB GDDR5 VAPOR-X Lite, Gigabyte Superb 460W Hala Madrid!

rooney8
#21419
mikóó kezd?

Vigyáznom kell magamra, mert bel?lem csak egy van, mások többen vannak, ?ket könnyebb pótolni.

tommygear
#21418
remélem
Zs0lt1
#21417
egyiksem XD
veletlen imit fogjak leloni.

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

#21416
:ASDASDASd
tommygear
#21415
dugnám halálra
#21414
jó csaj<#szeret>
Szolnokboy1
#21413
ez a bookwormbitches forgatásról van, azér ilyen.

Az anti-winnie brigád elsőszámú képviselője.

PrisonMan
#21412
azmiaz <#pardon1><#wow2>

Tyler1
#21411
hát nem rondább mint, a mostani seggszájú, mongol szemû, homloklady, sõt...

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#21410
mert ronda<#rolleyes>
Muki100
#21409


"a barátok közt sztárja" pár szennylap szerint

lett volna ha marad, de kirúgták <#idiota>

\"Várunk helyén k?halom, árnyékban h?vös hajnalon, Egy elhagyott tartományról álmodom\"

sovatalevi
#21408
a legelso vandarol tudtok kepet hozni?

Kamion szív, kamion lélek, kamionos leszek amíg élek. http://neverwinter.picturepush.com/---Kicsim Szeretlek!--

Piloss
#21407
az vezeti a kölyökklubbot?

DA:?SA:?DDAD:A?S




amúgy dugnám

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

Tyler1
#21406
azaz, nekem se ugrott be a neve, ezért írtam inkább körbe 😄

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

#21405
ördög nóra szerintem 😄
Piloss
#21404
ki az a "szopós szájú kölyökklubbos picsa"?


hirtelen nem ugrik be hogy kirõl beszélsz

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

Tyler1
#21403
sztem az rtlnél el is hiszik h ez igazából megtörténik vagy nemtudom. de messze ez a legretardáltabb felhajtás egy sorozat körül a világon.

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

DeerHunter01
#21402
Vagy vaktöltény lesz a tárban vagy Linda kivette a golyókat.

\"Erről van szó!\"

davidka003
#21401
De gáz. Ma meg az volt, hogy szintén a szopós szájú beszélgetett Zsolttal a BK ház udvarán arról, hogy meg kellene bocsájtania Zsófinak. Mondta erre a Zsolt, hogy ilyet nem lehet megbocsájtani, mert amíg õ börtönben ült addig más dugta a csaját és ez felháborító. omg

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Tyler1
#21400
az hagyján múltkor az volt a Reggeliben, h a szopós szájú kölyökklubbos picsa a BK-ház udvarán beszélgetett Vandával az õ terhességérõl, és szülõkrõl<#falbav><#wow3>

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Ic3 m4n
#21399
vótmá

davidka003
#21398
Volt a Reggeliben ez a szar és volt egy jelenet, hogy Kinga odahajt a kocsijával Zsolthoz, elveszi tõle a fegyvert és lelövi Gézát, õ az enyém felkiáltással. omg
Utána meg: Vajon így folytatódik a sorozat? Nyilván így. <#idiota>

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

kispeki
#21397
Tök lényegtelen, ha nem Chuck Norris-t választod a három közül, szétkaratéjoz....

SoF II: C4z0rla

Csakezmaradt
#21396
Mikor bekerült? Azóta már lecserélték, mint a Tildát... 😄 Õ már a második Vanda, persze, hogy máshogy néz ki... 😄

Betyárkörte
#21395
<#eljen>

rékusmékus
#21394
<#eljen>

Globális felmelegedést! Magyarországon hideg van, és nincs tengerpartunk! Úgy lenne meleg is, tenger is!

N o N a m e
#21393
én most szeretlek 😛 nagyot nõttél a szememben 😊

egy Erdélyi fórumozó 😊
Tyler1
#21392
bele sem merek gondolni Lenke néni ezért hogy lebaszott volna kedves Pedo kolléga

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Piloss
#21391
+5

Life is too short to remove USB safely Samsung Galaxy S S4 LTE-A (i9506) (CM12 nightly)

#21390
+1
DeerHunter01
#21389
+1 és C-C-C COMBOO BREAKER

\"Erről van szó!\"

Marci0115
#21388
+1

Ic3 m4n
#21387
+1

PrisonMan
#21386
Meg kedves pedobear én személy szerint örömmel venném, ha kevesebbet írnál a topikba. Kevés lehet 0 is... Ilyen bizonyítvánnyal, amit kiállítottál magadról, valószínûleg a többiek sem nagyon kíváncsiak rád.


Az egy dolog, hogy sokat hülyülünk a topikban, röhögünk a BK buta dolgain, ilyen olyan képeket teszünk be, stb stb stb. De mindennek megvan a határa, itt még senki nem gyalázta meg a nemzeti összetartozás tudatát.

PrisonMan
#21385
"amúgy ebben a sorozatban nagyon sok aki nem magyar származású"

"pesten a legnagyobb a keveredés
oda jönnek mindig a jöttmentek"

"a szereplõk nagyrészt Szlovákiából jöttek meg Erdélybõl"


EMBEEEEER te mi a jó mocskos f.szról beszélsz?? Le jöttmentezed az önhibájukból külföldre kényszerült MAGYAR testvéreinket?! Azért basszus mindennek van határa... <#wow3>
Ekkora sznob gec.ként azért kíváncsi lennék: szerinted nincs ugyanolyan joguk Magyarországra jönniük, mint bárki másnak? Totál kiakasztó, hogy 90 év után is kissebbségben élnek, egy idegen országban, erre ilyen majmok saját anyaországukban jöttmenteknek titulálja õket. Segíteni kellene õket minnél jobban, mert õk is magyarok!!

pedobear
#21384
Berényi miklós

a szereplõk nagyrészt Szlovákiából jöttek meg Erdélybõl

volt az Retekklubon errõl pár interjú

Tudomány, technika és gazdaság vegyes topic: http://sg.hu/forum/tema/1108932295

gibson9
#21383
"Berényi se pesti" <#banplz>

tommygear
#21382
<#wow3>
Ic3 m4n
#21381
aki nem pesti az már nem is magyar? szép..

pedobear
#21380
Orsi asszem szlovákiából jött látszik is rajta

Berényi se pesti

vannak keveredések bõven

pesten a legnagyobb a keveredés
oda jönnek mindig a jöttmentek



Tudomány, technika és gazdaság vegyes topic: http://sg.hu/forum/tema/1108932295

tommygear
#21379
pl?
pedobear
#21378
sztem van benne kis cigó

az orra olyan, mint a boszorkányé







amúgy ebben a sorozatban nagyon sok aki nem magyar származású

Tudomány, technika és gazdaság vegyes topic: http://sg.hu/forum/tema/1108932295

N o N a m e
#21377
tipikus buzi feje van 😄