11
Hogy oldjam meg?
  • Pheel
    #11
    Miért üzened? Mert azok nem szívnak vele? Savanyúszőlőeffekt :)
  • Sephi
    #9
    Jah elfelejtetem irni lehet?:) Siman kicsereltem a CD-Rom ot a wrackel es megyen:)))
  • Laalee
    #8
    a via reszemrol is szar az amd ben nem ertek egyet veled :) van p3-866 meg amd is a közelemben egyikkel sincs semmi baj. sajnos amd oldalon a via szutykot nehez elkerülni, de azert lehetseges.
  • Laalee
    #7
    a regi lapnal egy via kt133 ra gondoltam :)
    amugy probald ki tuti neked is szar az udma66 vezerlö.
  • Borg
    #6
    1. Hát most nem akarok kitérni a véleményemre a VIAról és az AMDről,de a régi ilyen übersux rendszereknél segitett a block mode enabled/disabled variálás. Szerintem túl nagy lehet a sebességkülönbsége a 2 winyodnak, és/vagy ezt már nem tudja kezelni az alaplap.

    2. Próbáld meg a sajátgép jobbklikk tulajdonságok speciális szinkronpufferkiiras tiltasat.

    3. Töltsd le az IBM drive fitness testert. Ez bármely winyoval megy, és teszteli az interfacet, kábelt, winyo elektronikat,mechanikat, seek,read,write amit akarsz. Majd visszaadja a hibakódot, ha van.
  • Sephi
    #5
    Nos lalee ez nem regi hanem valami uj :) de nem tudom miert nem megyen :( Ha tudtok akarmivel segiteni mert egyszeruen enm tudok ramasolni semmit a hardra!!!! Mar nem is megy ha nagy dolgot akarok masolni akkor nem megyen rendesen!
  • Sephi
    #4
    Nah ki probalom ha megy elkudelek Egyiptomba nyaralni vaz:)
  • Feketekéz
    #3
    Sephi
    Én már láttam olyat is, hogy mikor be volt pipálva az UDMA a windowsban, akkor a windows kikapcsoltnak érzékelte az udma módot, mikor nem volt bepipálva, akkor meg ment az udma. :)
  • Laalee
    #2
    nos asszem win ujratelepites utan az eslö dolgod a via driver legyen, ha ez sem segit csereld le a 80eres kabelt sima 40 es re nemely via foleg regebbi alaplapokon szar a udma66 vezerlö, dma33 ban jol megy akadas nelkül
  • Sephi
    #1
    Kerem nekem az a legnagyobb bajom hogy a minap csereltem le a Abit Bx6 V2.0 alaplapomat PIII 450 procival egy Via -ra 900 -as Thunderbirdel. Nos minden szuperul megyen de nekem van ket hardom. Es amikor a c:\ masolok a d:\ (ami hordozhato) kurvara lassan megy :((( Es a mouse is fagyik le kicsit!

    Be van alitva a DMA , le is vannak toltve a Via 4in1 service packjei es bios ban es auto-n van a UDMA opcio... csak auton lehet vagy disable...

    Micsinajak hogy menyen?