278
Mp3 keverés mesterfokon (előre elkészített mixek kreálása)
  • JuniorEcsaby
    #278
    VinylToy & IZB ...

    Milyen gyenge szövegeket nyomattok egymásnak??? Tudtok ti jobbat is XD Hajrá!
  • marci77
    #277
  • Alien!
    #275
    Az 5.01 verzióhoz van crack....A Soulseeken meg fönnvan maga a program is...Akár tőlem is le lehet húzni....

    Egyébként bitang komoly...
  • MoSFeT
    #274
    Na a MixVibes Pro nevű progi is ugrott egy verziószámot (4-ről 5-re) és mit ne mundjak elég jóra sikeredett. Hajlok afelé, hogy nem a Traktor DJ Studio a legjobb keverőprogram hanem a MixVibes Pro 5.

    Nézzétek meg:
    http://mixvibes.com/pages/mixvibespro5.html

    Nem tud valaki hozzá crack -et???
  • Hype
    #273
    Én megnéztem, hááát elég kezelhetetlen, meg a hangszín szabályzás nagyon hiányzik. Viszonta az effektek sztem nagyon királyak!!
  • Dani19..
    #272
    ááááááááááááááááheihiaihgieheáháháedáeáeáehashah hihihihihihwáháháööhöhö
  • VinylToy #271
    Huuuuu ezt most jól megmondtad, ez igen! :)
  • izb
    #270
    Addig nevess,mig van pöcs a lábad között.
    Ja meg mig látod,és nem kell tükör hozzá!:))
  • VinylToy #269
    Ezen csak nevetni tudok, te Casanova :)))))
  • izb
    #268
    He he
    Örülsz majd 50 éves korodban,ha annak a punci menyiségnek amit én láttam,csak a felét megkostolod!
    Sajnos faszok között nehéz lesz neked:))
  • Dani19..
    #267
    szerintem nem érne meglepetés ha taliznánk. a stilusod elárulja hogy mennyi lehetsz.
  • VinylToy #266
    Most akkor ki a buzi???

    Lányokat próbálj meg találkozásra bírni, teee, ja hogy ők nem állnak veled szóba, nem csodálom!
  • izb
    #265
    Szerintem talizzunk valamikor,és megtudod mennyi idös vagyok,ugysem hinnéd el!!
  • izb
    #264
    Na milyen jo,hogy eljutottunk az ATB töl a helyesirásig!!
    Na ez asztán a fejlödés!
  • Dani19..
    #263
    na akkor áruld el te hány éves is vagy.. fogadjunk felfelé fogsz kerekiteni.
  • VinylToy #262
    keszted = te ez milyen szó, általános iskolás se vagy még hogy nem tanítottak meg helyesen írni!

    és csak a 6 és fél éves vagy , 6 és fél éves vagy mindent kétszer írunk, kétszer írunk szöveg a menő nálad, óvodás!
  • izb
    #261
    19 évesen nem is csoda!!
  • izb
    #260
    Te okoska!!13 évet ugy hoztad ki,hogy felszoroztad a 6 és fél évedet kettövel??
    Ovis szintet te keszted,de ez egyértelmü,mert bár 6 és fél éves vagy az iq az még csak 3 !!
  • Dani19..
    #259
    én épp rád gondoltam ugyanezt.
  • VinylToy #258
    Figyi nem a másik szövegével kell!
    De szarzsák, azt mondom hogy egy köcsög kis 13 éves lehetsz, akkor majd te is elkezded mondani, hogy mi van te kööööcsssöööög!

    Ez az ovis szint ám, hogy ugyanazt mondjuk a másikra mert nem jut jobb eszedbe te hereverő!
  • izb
    #257
    Menthetetlen vagy....he he
  • izb
    #256
    Buzi vagy??
    Már már tudtam,csak nem sejtettem!!
  • Dani19..
    #255
    az a baj hogy te még a poént se érted.. de legalább beismerted hogy aki atb féle fos zenéket kever, az a rosszabik fajta dj.. na tessék. végre rájöttél. wáháháháh
  • VinylToy #254
    Te csak ilyen buzi lehetsz! :)))

    Hallgasd otthon a jó kis ATB-t, és jatszadozz a bohócoddal!
  • izb
    #253
    Ez valo neked,meg a DJ haverjaidnak,akiket senki nem ismer:))
    he he jol áll neked.........
  • izb
    #252
    Mondom hogy DJ vagy a rosszabik fajtábol:))
    ehhhhe hee
  • Dani19..
    #251
    De jooo,végre egymásbakeverhetem a kedvenc atb zenéimet... ollllllllééé
  • VinylToy #250
    A program pedig itt van:

    Download EZ-DJ Plus


    :))
  • VinylToy #249
    Ezt elbasztam :(((

    De majd most!

    Crack


  • VinylToy #248
    Meg van!!!!!

    Crack!

    :))
  • VinylToy #247


    Gyerekek ez kész ez a progi, nagyon jókat el lehet vele ökörködni, a baj hogy trial verziós, tehát 30 másodperces sampleket lehet mixelni, a full verzióban viszont a saját mp3-aidat keverheted, én beleszerettem nagyon ebbe a programba! :))

    Keressem fullban, akinek meg van szóljon! :)
  • VinylToy #244
    Sonic Foundry Acid Pro, vagy a Vegas!

    Nagyon tuti mind a kettő program, de a MixMeister is jó mármint a Pro én most próbálkozom vele! :))
  • szabo laszlo
    #242
    Hi!
    Valaki írja már le, hogy mi a kódja traktor dj studio 2.0 rar kibontásának.
    Köszi!
  • mate77
    #240
    Madonna - Frozen remix a
    user.sync.hu/mate77
    weboldalon.
  • l3alF1aKe
    #238
    nos a helyzet az hogy nem jön a cucc mert annak ellenére hogy nem mai darab le szedném csak a sazerver jnem válaszol... mi lehet ennek az oka.?

    come2mix
  • l3alF1aKe
    #237
    hopssz csak rosszul irtam be a cimet.. -)
    mindenesetre kellene a 3.56 mert a 3.4 egy kicsit már régi. Ha megvan valakinek akkor szóljon lécci. Kösz
  • l3alF1aKe
    #236
    hi
    van lent egy jó régi link amiről feltételeztem hogy már nem müxik ... sajna beigazolódott, bár lehet hogy csak nálam nem megy. fene tudja
    lényeg a következő honnan lehetne leszednem a crackelt fruitóyloops 3.4 vagy 3.5 vagy 3.56 ot. ha esetleg megvan valakinek az szóljon. köszi
  • Dynamic
    #232
    kösz, megpróbálom.Végül is én is azt szeretném, hogy az albuhoz a dalok egyforma hangerőséggel szóljanak.
  • Dynamic
    #230
    sziasztok
    Valaki meg tudja mondani, hogy lehet egy mp3-mat hangosabbá csinálni.Persze nem hangerőszabályzóval, hanem úgy hogy következő alkalommal hangosabban szóljon ugyanazon a hangszínen??
  • Alien!
    #226
    az oldalán

    www.atomixmp3.com