14
  • zplayer
    #14
    Barni, a dolgok azert nem egeszen ugy mennek, hogy na akkor majd amikor kesz a DX9 akkor hozzairjuk a tamogatast. Az ms es a kartyagyartok ossze vannak love fejlesztes ugyileg. Kulonben erdekes, velemenyem szerint az EDDIG legjobban kinezo jatekok mind opengls volt. (OF kiveve)
  • Inquisitor
    #13
    Nem az volt az eredeti hírben, hogy az ATI a referencia kártyákat szállította ki?
    És marhára nem az R300-at, hiszen az még szvsz igen csak a tesztelési fázisban van.
    Viszont szerintem az R300-at hamarabb bejelentik mint ősz, szerintem nyár elején (vagy tán elöbb), kapni úgy is csak nyáron lehet majd és akkor is csak a másik kontinensen ... jó szokás szerint :(
  • Laalee
    #9
    azert ez egy kicsit mas helyzet mint az intel amd... az ati eveken at olyan nagy piacot tudhatott maganak mint most az nvidia, csak 1 kicsit elaludtak a 3d örulet hajnalan, most jött az ébredés és a talpraállás.
  • Lt. Stinger
    #7
    Azt mondják, hogy az R300-nak 8 pipeline-ja lesz, a GF4-nek meg "csak" 6. Részemről; Ha az R300-nak tűrhető ára lesz (mármint olcsóbb lesz mint a GF4) és mellette még gyorsabb is , akkor mindenképp nyerő lesz nálam.
  • Vízipók
    #6
    IMHO az nVidiát nek kell félteni.
    Lásd: Intel-AMD.
  • Bilux
    #3
    "miért nem csinálnak uni drivert..?"

    eddig csak az van Dikkma!! hivatalos drivereknél
    de a nem hivatalos drivereknél meg egy *.inf file-t kell csak bemásolni és kész az új driver...
  • Dikkma
    #1
    Még a 8500-hoz sincs értelmes driver, sztem 10-20% gyorsulást minimum ki lehetne belőlük hozni. Ki vesz így R300-at? És miért nem csinálnak uni drivert..?
    Amúgy forza ATi!