29
  • tomcs
    #29
    epp azt mondom, hogy a legtokeletesebben a 3-as szamrendszerrel lehetne a dolgokat leirni csak azt a foldi elektromos eszkozokkel nagyon nehez (es draga) megcsinalni az elonyeihez kepest (jojjon mar valaki aki vagja a etmat es mondja el)
  • Efreet
    #21
    a kettes számrendszer a "van-nincs" állapot. namost jelenleg ez az információ alapegysége, és elképzelni még nem nagyon tudunk mást.
    dehát, ahogy azt írják: "ember tervez, isten perverz." szóval lehet szórakozni a mindenféle ultrakönnyen megfejthetö kódokkal, a legnagyobb valószínüsége annak van, hogy valami tökéletesen váratlan fog bekövetkezni. :)
  • CAD
    #16
    Sztem ilyen alapon nekutassunk semit, mert lehet hogy valami bajunk lesz belolle... sot ne mennyunk ki utszara mert fejunkreszarik galamb... ez nagoyn konzervativ hozzaalass... ha mondjuk tegyuk fel elmegy, fogjak, eljonnek, hat az kb 200 ev ;> - es iszonyat optimista voltam, mert lehet hogy 200 ezer...
  • CAD
    #15
    Jee!! most hogy elolvastam cikket rajotem, hogy ez egy kep ;>> - szoval elozo hozzaszolas storno ;>
  • CAD
    #13
    Az ok, hogy ismerik a 2. szamrendszert... szoval van sok szep szam, ezek a szamok gondolom betuket jelentenek, a betuk szavakaz, azok mondatokat, amelyek szovegeket... sztem itt lesz a gubanc... betutol kezdve.
  • Lacc
    #11
    Ja, és ha már azt ismerik, perfektül tudnak szuahéliül is :D
  • item
    #7
    Ezt honnan szűrted ?
  • I.C.ram
    #6
    mar nem azert te az "marslakok" :) honnan fogjak tudni megoldani ezt az uzenetet ha meg a nyelvunket es szamrrendszereinket sem ismerik!? :) es veletlenul felraolvassak es azt hiszk hogy leanyaztuk oket?! :))