3478
A 80-as 90-es évek zenéit keresem MP3-ban
  • gino26
    #736
    keresek egy magyar szamot ,ami kb:1998-tol 2000-ig szolt a z+-on,amit egy lany enekelt szurke miniszoknyaba,ha jol tudom a balatonparton.A hatterben ket szemuveges pali mexikoikalapban enekelte a refrent,gitarral a kezukben.Valami olyasmit,hogy he,ho,cicababa.A szam vegen bajott egy fekete trabant a molora,a lany beult es elment.Ha valaki tudd segiteni irja meg a szam cimet es az eloadot.Koszi.
  • bendes
    #734
    Dire Straits-Calling Elvis.mp3 kéne.
    Írjatok...Honnan töltsem le??????????
  • RangeR
    #730
    port parancs hibája, 530-as hiba,"csak egyszer léphetsz be" -miután be sem tudtam lépni...mikor lehet rendesen megnézni ezt az ingyen warezt?
  • Lynx_TWL
    #729
    nekem meg a -Blinded by the light- előadója kéne, nem tudom ki az eredeti, mert van itt remix is meg minden szóval ez egy 70es vagy 80as száma sszem:)
  • Mkill
    #726
    Halli keresek pár albumot
    Elöadó Album
    Massive Töne--Stress
    Massive Töne--MT3
    Begginer --Blast Ataction
    Ferriss Mc --Autobiographi
    Dj Tomekk --Beat of time
    Ja Rule --The lost Tempetion
  • Tozoka
    #724
    Sziasztok.Az új Offspring albumot hol találom meg?Előre is köszike.
    Üdv.:Tozoka
  • KeKKSZike
    #722
    Nekem a Pain - Hárem c száma kellene... ;)
  • 1srác
    #721
    Hogyan csábítsuk el a lányokat? Szeretnéd megtudni a választ? www.elcsabitas.hu Tanulj meg minden fortélyt!
  • Lethys
    #720
    Szevasztok! nem tudja valaki honnan lehet letölteni Benny Benassitól a Szetisfeksönt? Bocsi de nem tom hogy kell írni:-)))
  • SLICK
    #719
    Hi ! A BAD-BOYS 1 című film betétdalát keresem!
  • OPM
    #718
    ha mondasz egy ftp-t, akkor felteszem neked
    írd meg ide a címét: [email protected]
  • gino26
    #715
    keresek egy magyar szamot ,ami kb:1998-tol 2000-ig szolt a z+-on,amit egy lany enekelt szurke miniszoknyaba,ha jol tudom a balatonparton.A hatterben ket szemuveges pali mexikoikalapban enekelte a refrent,gitarral a kezukben.Valami olyasmit,hogy he,ho,cicababa.A szam vegen bajott egy fekete trabant a molora,a lany beult es elment.Ha valaki tudd segiteni irja meg a szam cimet es az eloadot.Koszi.
  • GeGab
    #714
    Egy ismerősöm szerint van új(abb) Beri album. Tud valaki segíteni a megszerzésében?
  • The Garrett
    #713
    köszi a semmit megtaláltam :DDDDDD

  • egy lány
    #712
    TUDJA VALAKI HOGY HONNAN LEHET GOOD CHARLOTTE ALBUMOKATT LETÖLTENI?? LÉGYSZI ÍRJÁTOK MEG!!!!!
  • SLICK
    #711
    Hi! e-jay zeneszerkesztő programot szeretnék letölteni ami nem 30 napig tart mint amit reklámoznak hanem örökké
  • PResident Evil
    #710
    unreg party ? :)
  • The Garrett
    #709
    I need help
    Freestylers-Soul Hooligan c. számot keresem nemtaláltam se DC-n se Kazaa-n se edonkey- se sehol. Sőt mi több egyik albumukon sincs rajta, hanem valami külön izén...
    Akinek megvan izenjen nekem v.hogy! köszi
  • Bradley
    #703
    Szijjasztok! Megjelent a Kowalsky meg a Vega album. Ha valaki látta valahol pls....
  • GyaxyBoy
    #696
    Sziasztok!
    Ha valakinek kellenek sok új és rég MP3 as albumok esetleg még gamék és sex cucc, annak azt ajánlom klikkeljen ide! Sztem elég jó, bár SMSwebes, de sztem megéri megnézni és bevallani, hogy tényleg jó sok minden van itt!

    Most találtam ezt az oldalt és hátha tudtam segíten legalább egy embernek!
  • gino26
    #690
    keresek egy magyar szamot ,ami kb:1998-tol 2000-ig szolt a z+-on,amit egy lany enekelt szurke miniszoknyaba,ha jol tudom a balatonparton.A hatterben ket szemuveges pali mexikoikalapban enekelte a refrent,gitarral a kezukben.Valami olyasmit,hogy he,ho,cicababa.A szam vegen bajott egy fekete trabant a molora,a lany beult es elment.Ha valaki tudd segiteni irja meg a szam cimet es az eloadot.Koszi.
  • RacerZsu
    #689
    Azaz, csak honnan szedhetném le??? :)
  • Breki33
    #688
    La kukaradzsa la kukaradzsa :-)
  • sumi
    #686
    VA_-_Poolmix_90s_Part_2_and_Part_3-2CD-2003-MOD ezt . : keresem.help!!!!
  • SLICK
    #684
    Szevasztok!
    A Greece 2000- Three drives of vinyl (rmx) Hol tölthető le?????? A Helpet köszönöm előre is!! thx
  • Mauro
    #683
    Kazaa-ról.
  • Mp3Pintyo
    #681
    Black Eyed Peas - Elephunk
  • Christina
    #679
    Sziasztok!!

    Nem tudjátok honnan tudnám letölteni a Black Eyed Peas: Elephunk című albumát??? Előre is köszi!!
  • Panjabi Mc
    #676
    gazo megoldjuk hol laksz egyébként?
  • Panjabi Mc
    #675
    Hello help!!!! nekm megvan a Jan Waynw Gonna Move ya c. albuma
  • maxtor
    #671
    azt a számot keresem amit Ganxsta csinált CSonttörő bevonulására.tudja vki honnan lehet letölteni?
  • VinylToy #670
    Na de Albiiii! Rossz fiú, mars vissza a szobádba!
    Többet nem nézheted a tv-t.... :))

    Egy hét szobafogság! :))
  • Gyiik
    #669
    ohhh, te kis huncut, mik nem jarnak a fejedben....bar en kaphatnam meg eccer bredpittet

    öhöhö
  • Mkill
    #667
    Halli keresem Melanie C legujabb albumát
    THX
  • Panjabi Mc
    #666
    Nekem megvan a Fiesta egész albuma
  • Ramore
    #661
    Hali!

    Az új Révész nmincs meg neked? A boritója az megvan, igaz?
  • Ramore
    #655
    Új Révész Sándor album megvan már valakinek? /Változtam/
  • Balo
    #652
    Dc++-ről
    Magyar nyelvű leírás
  • I.C.ram
    #639
    Valaki nem tudja mi annak a számnak a címe, ami a 28 Days Later, bevásárlós jeleneténél volt (ilyen pc speakert hang :D).
  • Ramore
    #637
    Új Révész Sándor album megvan már valakinek?