3478
A 80-as 90-es évek zenéit keresem MP3-ban
  • marsu
    #1598
    Sziasztok.

    Az első emeletnek a film forog tovább című számának van egy új mix-e, na ez kellene nekem.

    Segítsetek légyszi.
  • mabbak
    #1597
    megvan vkinek az amerika felfedezés v az új világ? nem tudom melyik a címe (vangelis)
  • mabbak
    #1596
    msnen eltudom küldeni, ha van
  • littleNorbi
    #1595
    Kéne az Eddától a Táltos Örökség c. szám.
  • Magnumrolcsi
    #1594
    Én a Vannila Ninja Unplunged címü albumot keresem.
  • blackgamer
    #1593
    van egy olyan kazetta/cd sorozat, hogy Rajzfilmslágerek,
    azt keresd
  • vki
    #1592
    Csá!

    Rajzfilm zenék érdekelnének engem minden mennyiségben, ha lehet magyarul. (gumimaci, kacsamesék, meg iylenek)
  • Kit--Kat
    #1591
    Csá! Méga 80as években össze állt, Roy Orbisson, Tom Petty és Gerorge Harrison, és felénekelték a You Got It c. számot.
    Na most ennek a formációnak mi a neve, mert sehol se találtam rájuk, csak a sima Roy Orbissonos számra.
  • akyyy
    #1590
    #1588
  • littleNorbi
    #1589
    Máshonnan nem lehet?
  • PeeTeR
    #1588
    erdemes a DC -n korulnezni
  • szabolcs17
    #1587
    Segítsetek. honnan tudom letölteni Back II Black Te vagy az akit a legjobban számát.
  • DarkHorSe
    #1586
    #1576
  • Lanamaci
    #1585
    Kedves Ákom-Bákom, nagyon köszönöm Neked, örömet szereztél vele, mert szeretem ezt a számot és sikerült letöltenem

    Szeretettel

    Lanamaci
  • akyyy
    #1584
    Nah megszereztema zenémet
  • SZilaJMaGGoT
    #1583
    Ey! Ha valakinek meg van a Sickratman - Buzievagy! akkor küldje már el nekem a [email protected] email címre, vagy pedig küldje át msnen [email protected]
  • PeeTeR
    #1582
    kilove, meg van... ja meg JEM - THEY a cime.
  • PeeTeR
    #1581
    fhu nekem a JAM - DAY (Danubius szokta mostanaban jatszani - i'm sorry, so sorry - ilyesmi szovege van) cimu szam kene de egyszeruen nem akadok ra mert olyan baromi sok talalal van mindenhol hogy... minden olyan kifejezest megtalal amiben a JAM illetve a DAY szocska van. valakinek ha meg van esetleg felrakna valahova?
  • akyyy
    #1580
    [apro]http://www.qfile.de/dl/171525/Olah_Ibolya_-_Magyarorszag.mp3.html
  • Josi01
    #1579
    a LimeWire-val pár perc alatt találtam egy csomót belőle. :)
    Ha érdekel keress meg privátban.
  • Lanamaci
    #1578
    Sziasztok! Meg tudná valaki mondani, hogy honnan tudnám mp3-ban letölteni a következő számot: Oláh Ibolya: Magyarország Előre is köszönöm:)
  • zsomborm
    #1577
    Helló! Ez megvan valakinek? : Rony Árva Fiú

    Elösre is köszi! Helló
  • DarkHorSe
    #1576
    Richard les Cress - Dengon ezt a szamot keresem mar regota
  • Druid
    #1575
    Hi! Nem hinném, hogy túl sokan tudnátok nekem segíteni, de aki valaha nézi a Cartoon Networkot, van egy hülye lengyel Nutellás reklám benne, nos nem ezt keresem, hanem ennek a zenéjét. Aki ismeri az segítsen.
  • akyyy
    #1574
    Haelo - Ne add fel -t keresem, ez a pontos cime, tényleg..
  • asfa
    #1573
    nem tudja vki mi a címe annak a fat joe számnak ami a def jam fight for ny-ban van.nemtom megnézni mer nincs meg csak egyszer játszottam vele és hallottam???!!!
  • akyyy
    #1572
    de már tegnap megtaláltam
  • akyyy
    #1571
    :D köszi
  • tigri
    #1570
    Kurityán :
    A szám címe We Belong Together, ha még nem találtad meg...
  • Kisfiu90
    #1569
    Tud vlki nekem mondani honlapot vagy progit ahonnan le tudom tölteni a Slipknot-Before I forget-et
  • akyyy
    #1568
    nem nekem kell, és igy nem biztos, sőt tuti hogy nem ez az előadő, és a szám cime se, mivel ilyen számrol sehol sem találni. nézd a klipp leírását
  • Garfield
    #1567
    Van egy olyasmi előadó hogy healo, vagy haelo, nemtom pontosan, lehet hogy más! Ennek tegnap leadták a "ne add fel" cimű klippjét.
    [...]
    Enek a számnka pontosan mi a cime???


  • akyyy
    #1566
    Van egy olyasmi előadó hogy healo, vagy haelo, nemtom pontosan, lehet hogy más! Ennek tegnap leadták a "ne add fel" cimű klippjét. Egy csávó énekel, és aklipben van egy szőke csaj, akinek amozgása teljesen megegeyzik a kor-ben a zombi csajjal. Enek a számnka pontosan mi a cime???
  • Josi01
    #1565
    Hello!

    A Májkrém (Mycream) együttes lemezeit, számait keresem.
    Cserébe hasonló értelmes dolgokat tudok igérni
  • zakika
    #1564
    nos ha szetvagdosom elkuldom tetoltod es visszaigazolsz mehet a kovetkezo adag akkot megoldhato
    vagy csinalsz egy kontot a yahoo ahol egy giga a tarhely akkor szepen elmegy :)
  • mabbak
    #1563
    circa 1.7 mega körül szal az nem lesz elég ugye?
  • zakika
    #1562
    ha elkuldod priviben a cimedet akkor elkuldom holnap. menyit bir el a mailboxod?
    total komanderrel szet tudom darabolni
  • mabbak
    #1561
    jó, ok majd szedek le dct, mer most éppen nincs, de ha lett volna akkor nem rakom be kérdésnek egyszerűen rákersek azt kész, azér köszi
  • zakika
    #1560
    pl. van vagy tudsz ftpt, dc++
    melyik verziora gondoltam? van belole egypar
  • Vermyne
    #1559
    hali!
    vki nem tuggya h hol lelem a metallica no life till leather című 81-es demoját????
    fontos...köcce_