3478
A 80-as 90-es évek zenéit keresem MP3-ban
  • shalimar
    #1838
    Hello.Valaki tudja,hogy Bon Jovi It's my life 2004-es lassú dalát,hol lehet letölteni?
    Aki tudja írjon légyszi ide: [email protected]
    Előre is köszi.
  • Adam II
    #1837
    Én olyan zenéket szeretnék amiket általában a Vietnámi háborúról szóló filmekben ,dokumentum filmekben és játékokban lehet hallani. Ezek általában gitárszólók és nem énekelnek benne legtöbbször akkor játsszák be amikor a helikopterek szállnak le az ültetvényre v. mezőre.

    Mivel nem vagyok jártas az akkori zenékben ezért nem tudok se címet se előadót a keresőnek meg nem tudom úgy megfogalmazni ,hogy azt találja amit keresek.
  • feketeribizli
    #1836
    Jó, akkor nem fpgom a kukába dobni őket!
  • Dottor Dag
    #1835
    Nekem már 1000 büvős számot meghallatta a CD imnek száma, és a mp3 DVD-ék ről ne is beszéljünk... mégis elfér, igaz 1 élet is kevés lenne hogy végig hallgasam! De ez az életem , 7 éve csak a zene érdekel!
  • feketeribizli
    #1834
    Mit csináljak felesleges mp3-as lemezeimmel?

    Nincs lejátszóm és nem is szeretnék venni másikat a régi helyett.

    Ki nem akarom dobni őket, de végül is nem foglalnak sok helyet, s enni se kérnek, csak nem tudom elfelejteni őket, ezért zavar, hogy ott van 9 lemez, s telejesen feleslegesen, mert végig hallgatni lehetetlen egy hét alatt, viszont ingyen se kell senkinek!
  • drowns41
    #1833
    Sziasztok!
    A Fightstartól keresem Grand Unification Pt1-t. Valaki tudna segíteni? Köszike
  • ghost2
    #1832
    hi

    Dj Hyper - We Control Future Funk Squad Mix-et keresem,nincs meg valakinek?
  • blackgamer
    #1831
    Belmondo - Él ilyen Alien című első albumát keresem (a volt Nyers énekese az énekes), dc-n nem találtam, ha valakinek megvan pls jelezze
  • Dottor Dag
    #1830
    oks...
  • Amse
    #1829
    jóvan nemszar csak nekem nem tetszik :)
  • Dottor Dag
    #1828
    Gigi D'Agostino-Bla Bla Bla... de az nem szar, hanem király! 1999-ben jelent meg!
  • Dottor Dag
    #1827
    Gigi D'Agostino-Bla Bla Bla... de az nem szar, hanem király! 1999-ben jelent meg!
  • nesto
    #1826
    Nah azóta még utánajártam és kiderítettem hogy a számban éneklő férfi Rick Astley. A szám címe pedig "My Arms Keep Missing You". Hogy melyik remixben volt azt még nem találtam meg
  • nesto
    #1825
    Heló egy számot keresek amiben valami ilyesmit éneklel egy férfi: I been missing you, hooos beeen crissing you...cam back todaaay, köz áá, i been crissing you... bocs a hiányos gagyi idézetért de angolt sose tanultam és ennyit értettem a számbol kábé. Egy régi szám annyit tudok és amit hallottam az feldolgozás volt.
  • Christiansen
    #1824
    Sziasztok, valaki feltöltené nekem
    a Dr.Beat c. dal remixét ide?:
    browse, upload, majd másoljátok be a linket lécci
  • Sland
    #1823
    Chingy - The Lifestyle of a Baller szám kéne.
  • karcsi27
    #1822
    digital underground : sex packets
    meg van valakinek?
  • drowns41
    #1821
    Sziasztok! Van egy mp3-am amit egy videóból szedtem ki. Szeretném emgtudni az előadóját és címét. Remélem tud valaki segíteni. A szám
  • fifi
    #1820
    bármit megadok annak, aki Bocs, hogy élünk mp3-at prezentál nekem.
    Legfőképpen az Álomutazók érdekelne...

    thx előre is
  • Magnumrolcsi
    #1819
    Már leszedtem 17 után pár percel. :)
  • Buskiller
    #1818
    Már fent van. Csak a kiterjesztését át kell írnod majd .bus-ról .mp3-ra, de ezek az instrukciók a honlapon is megtalálhatóak.
  • Magnumrolcsi
    #1817
    Köszönöm.
  • Buskiller
    #1816
    Felteszem Neked a tgmt.try.hu-ra, kb 5-kor már rajta lesz.
  • Magnumrolcsi
    #1815
    thx.

    Pakito - Living on video
    Nem tudjátok honnan lehetne letőlteni?
  • Buskiller
    #1814
    http://tgmt.try.hu Erről az oldalról le tudod tölteni a Same Mant. Hihetetlen, de épp ezt hallgatom. A mostani No.1 muzsikám:)
  • Buskiller
    #1813
    ...video
  • Magnumrolcsi
    #1812
    Pakito - living on .. ???
  • szandrus
    #1811
    Sziasztok 1 szám címe,és elöadója kellene.
    A számot tavaly nyomatták néha a viván ott láttam.
    A klip történetét irom le remélem valaki rájön,a zene 1ébbként Starplash stilusú,van 1 club-trance stilusú alap,amire 1 csaj ráénekel.

    A klip: 3 csaj a tengerparton szaladgál,hülyéskedik.Késöbb bemennek 1 kávézóba ahol van 3 srác.Utánna már 1üt mennek 1 vidámparkba,ahol lovas-körhintán bohóckodnak.Késöbb a srác lő az 1ik csajnak 1 plüssmacit,a klipnek úgy van vége hogy ezt a fehér macit mutatják.
    Aki tudja esetleg irjon mer fogalmam nincs ki csinálja de jó
    Köszi előre is
  • GameOver
    #1810
    Till West & DJ Delicious - Same Man lécci segítsetek
  • nesto
    #1809
    Heló, "Dj Junior - Ministry of Sound Disco's Hit"-et keresem. Nem tud valaki egy linket vagy egy helyet amelyről letudnám tölteni? Kösz előre is
  • Sland
    #1808
    Chingy - The Lifestyle of a Baller szám kéne.
    DE nagyon. Légyszi valaki segítsen!
  • XenonIceX #1807
    hát lehet hogy az SZAR az de nem rudom
  • Amse
    #1806
    nem arra szar Gigi D'Agostino számra gondolsz?:) címét nemtom
  • XenonIceX #1805
    nem tudjátok annak a számnak mi a címe: idézem valami ilyesmi
    "UP, Up, Pay party up up up up a pay vagy bay fasz se értette a discoba. Már régi szám azt tudom
  • asfa
    #1804
    kösz szépen!
  • Tibor
    #1803
    itt van
  • asfa
    #1802
    igen lécci!
  • Tibor
    #1801
    leszedtem, feltöltsem?
  • Diamond500
    #1800
    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni abban, hogy a Die Hard 3 c. filmben van egy "katonai induló" szerű dallam! Sajnos nem tudok róla semmit, de nagyon kellene! Kérem akinek megvan a film vagy tudja miről van szó az jelezze! Köszönöm!
  • asfa
    #1799
    jah amugy köfi!