3478
A 80-as 90-es évek zenéit keresem MP3-ban
  • rvn
    #1918
    hali
    Charlitól a Künnyü álmot hozzon az éj kellene ha lehetséges
  • ragodani
    #1917
    A Lectro- xxl live című számot keresném!! ha valakinek megvan msn-be elküldhetné!!
  • kenee
    #1916
    sziasztok!
    Nagyon szeretnék megszerezni egy számot a Scooby Doo2 c. filmből!Csak sajnos nem tudom még a szám címét sem....:( aki látta a filmet, annak írom, hogy annál a résznél kezdődik a szám, amikor a csapat visszamegy a régi "helyükre" kocsival a sötétben...nem tudom, így emlékeztek-e rá....egy srác énekli, és lassú a szám!!És tök szééép!Légyszi aki látta a filmet, és tudja legalább a szám címét, az írja meg nekem e-mailben, annak meg mégjobban örülnék, ha valaki tudja, h miről beszélek, és meg is van neki az a szám, mert akkor el tudná nekem küldeni pl msnen....NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM!!!!!!!!Előre is köszi a segítségeteket!Ha van bármi ezzel a számmal kapcsban, légyszi értesítsetek emailben! címem: [email protected] KÖSZI NAGYON!!!!!!!!!!
  • HyperGames
    #1915
    cső kéne a Pheta - style wars és a vannila ice - ice ice baby, thx!
  • dodi007
    #1914
    Szevasztok! Én tudom a megoldást ha kerestek egy mp3-at nem kell más mint letölteni egy programot ami neve: Morpheus. Ez a program egy kereső lehet pl mp3 at keresni vele ahol le lehet tölteni:Morpheus letöltés és akinek bármi kérdése van hogyan kell kelzelni a programot csak írjon nekem erre az e-mail címre:[email protected]
    Remélem tudok nektek segíteni ezzel a programmal.Szevasztok
  • MiloShee
    #1913
    Szia szerintem innenpróbálj elindulni és utána kotord le DC segítségével. De akár meg lehet próbálni egy torrent keresőbe beírni a "be cool OST" szavakat...
  • manthey
    #1912
    Ismeri valaki EZT a számot??
  • GoKu x
    #1911
    már van egy tucat kérés csak megoldás nincs még rá :)
  • MiloShee
    #1910
    Ha valakinek meglesz Ágnes Vanilla - Óh szív nyugodj c. számának a Szeifert féle trance remixe privizzen könyörgöm! Lentebb már lett említve a szám egyébként...
  • manthey
    #1909
    Szasztok!Én a Be Cool(Csak lazán) című film zenéit keresném!Valaki tud nekem segíteni?
  • GoKu x
    #1908
    hello mindenki. vki megtudná mondani h hol lehet letölteni olyan számokat amiben nem megy a szöveg csak az aláfestés vagy mi az.
  • manthey
    #1907
    Sziasztok!Valaki meg tudná mondani hogy honnan tudom letölteni 50Cent-től az Eeany Meany Miney Mo-t??

    Légyszi segítsetek!

    Előre is köszi!
  • technodome
    #1906
    Hali. Egy olyan oldalcímet keresek ahonnan ingyen lehet letölteni dance,house, zenéket. Egy csomó zene mögött zárójelben szerepel a Diavolo! Ha ez vmi oldal akkor neki keresném a címét. Előre is köszi
  • BIZ0906
    #1905
    Bocs nem ATB-t kerestem hanem Armin Van Buuren - Shivers (Radio Edit).
    De megvan
  • BIZ0906
    #1904
    Mi az ATB legujjabb száma?
  • manthey
    #1903
    Hali!EZT a számot keresném!Ha valaki tudja a számcímet és az előadót az szóljon nagyon szépen kérem.Nagyon kellene a szám!Előre is tényleg nagyon köszi és bocsi hogy ilyen rossz minőségű a felvétel.
  • Sceleton
    #1902
    Hi!

    Valaki nem tudja, hogy a Hupikék Törpikék főcímdalát magyarul honnét tudnám letölteni?
  • BIZ0906
    #1901
    Sunloverz - Shine on
  • Amse
    #1900
    Placebo - Every You Every Me
  • mark113
    #1899
    Sziasztok!

    Könyörgöm vki mondja meg h mi az a szám ami a Sziget reklámja (tv,rádió) alatt megy.

    Fontos lenne!

    Köcce
  • blackgamer
    #1898
    thx az infót, várjuk!
  • gameplusz
    #1897
    2006 szeptember végén jelenik meg Szeifert új mixalbuma Travelling to Happiness 4. címmel. A művész még nem árult el túl sokat a kiadványról, de garantálja,hogy igazi csemege lesz a zenei világát szeretőknek.
  • nesto
    #1896
    Valaki nemtudja ennek a számnak a teljes címét? mármint ez a shine in song vagy mi a szám, de milyen remixbe van a videón? köszi előre is
  • cerebrum
    #1895
    KÖszi! Ehhez ezt a bizonyos emule nevű progit kell letölteni? Ez olyasmi, mint a Kazaa?
  • blackgamer
    #1894
    régebben kijött magyarul kazettán (esetleg cd-n is) a Rajzfilmslágerek egyik részében
    amúgy rákerestem eMule-n és az eredeti ott elérhető
  • cerebrum
    #1893
    Üdv!

    A Nils Holgersson c. rajzfilm zenéjét keresem. Tudtommal Németországban megjelent CD-n, tehát létezik belőle soundtrack...
  • Nando De Napoli
    #1892
    abba zenéket honnan lehet letölteni?:|
  • blackgamer
    #1891
    József Attila vs Ágnes Vanilla vs Szeifert vs. Krash - Óh Szív! Nyugodj! (Trance remix) nincs meg valakinek?
    lehet még nem jelent meg, de hátha valakinek a birtokában van infó
  • miilann
    #1890
    én is
  • dlajcsi
    #1889
    A film zenéjét megtalálod itt:

    Diszkópatkányok

    Remélem tudtam segíteni.
  • miilann
    #1888
    hey én a diszkopatkanyok zenejet keresem kösz
  • dlajcsi
    #1887
    Hello!
    Ezeket keresném, vagy link is nagyon jó lenne ahonnan tudnám valamelyiket tölteni. Bármilyen segítséget megköszönök ezzzel kapcsolatban. Pl. info a lemezről, stb.

    Deffinition Of Joy – Stay With Me Forever
    Sound Of Reels – Raisyng My Family
    2 Brothers on The 4th Floor – Megamix
    Előd + Alexa – Tiltott szerelem
    Black & White – Do You Know
    Zanzibar – Sukkuleyo
    Joy Salinas – People Talk
    Mezzoforte – Gardenparty
    Moon – Moonlight Shadow
    Sípos F Tamás – Buli van… (Funny summer mix)
    Cool James & Black Teacher – Dr. Feelgood (nem album verzió)
    Timmy T. – One More Try
    Fehér Adrienn – Nem tagadom
    M.C. Tonic & Lizzy D – Get On Up & Dance
    TNT Partyzone - Vamos A La Playa ’92
    Proyecto Uno - El Tiburno
    Azuka feat.DJ Honfo - Africa Is Calling
    Dance 4 Color - More Of The Hot Stuff
    B.G.The Prince Of Rap - Jump To This Allright
    Supa T.& The Party Animals - Love & Respect
    Galerea - Another Time
    Un Disco In Lattina - Always Coca-Cola
  • ThedarkmanHUN
    #1886
    Csocsi all! Egy videonak a zenélye érdekelne a videot itt tudjátok meglesni>>[Itt]<<
  •  eX
    #1885
    Van még 1 szám amit régóta keresek!
    Szóval ha tudjátok ennek a számnak a címét is az nagyon jó lenne!

    Mégegyszer thx
  •  eX
    #1884
    Hali!

    Ezt a számot keresem! A Tokio Drift filmben van de a filmzenék között sajna nincsen!
    thx előre is
  • kelkaposzta
    #1883
    Halika!
    Nincs meg valakinek az a 3 órás mix amit Tiesto jún. 24.én tolt le a Palace-ban?
    Megköszönném ha vki előrébb tudna segíteni. bye
  • OPM
    #1882
    Sziasztok! Olyan zenét keresnék, amiben elhangzik a 'Budapest' szó, lehetőleg angol kiejtéssel. Úgy emlékeztem hogy valamelyik BP Parádé "himnuszban" benne van, de letöltöttem már szinte az összeset, de úgy néz ki rosszul tudtam :( Tudnátok segíteni? Egyébként csak ki akarom vágni belőle ezt a rész. htx
  • zakika
    #1881
    nem tudom mi volt ilyen nehez, egy kis googli es tessek

    1. Bulizz velünk / Bódi Guszti 3.21
    2. Kisasszonyom / Stefánó 3.42
    3. Itt a piros hol a piros / Nótár Mary 3.37
    4. Ó Istenem / Sárközy 3.40
    5. Hazudtam a szívemnek / Bódi Guszti 2.54
    (Nem én lettem hűtlen lemezről)
    6. Nincs már remény /Megarom: Kovács Pali 3.45
    7. Te vagy aki kell / Luigi 3.14
    8. Vihar tépte fák között / Bódi Csabi 3.49
    9. Elhervadt orgona / Bódi Margó 3.48
    10. Neked adom mindenem / Sárközy 3.27
    11. Nem sírok többé / Nótár Mary 3.45
    12. Gyere vissza / Megarom: Kovács Pali 3.32
    13. Szomorú vagy / Stefánó 3.04
    14. Ritka a boldogság / Bódi Guszti 3.28
    15. Szerelmes a nap / Bódi Csabi 3.26
    16. Aranyos hintó / Bódi Guszti 3.56
    17. Milyen a világ / Bódi Margó 3.30
    18. Nem én lettem hűtlen / Bódi Guszti 3.33
  • Magnumrolcsi
    #1880
    Hali!

    Olav Basovski Feat Uring Michie one Waterman No vox editm,
    Manijama No No No

    Ezeket keresem, de nem lelem, ha vkinek megvan létszives ossza meg!
  • user1991
    #1879
    Hellotok
    lehet hogy rosz helyen keresem de tudnátok segiteni a Bódi Guszti Romasztárparádé 2 a track listája kelene létszi segitsetek küld el emailba vagy ha ide rakod azt is nagyon meg köszönöm vagy küldjétek el emailba cimem:[email protected]