3478
A 80-as 90-es évek zenéit keresem MP3-ban
  • lpp
    #3358
    köszönöm kisdobos:))

    Esetleg a Machine Mouse-tól megvan neked a "Forog a kerék" című szerzemény?;)
  • PALIKA123
    #3357
    a kisdobos ahol tud segít
  • lpp
    #3356
    GERA!!!! Istencsászár vagy, köszönöm neked!!
  • PALIKA123
    #3355
    Fiesta: nem mondtam

    Auguszt Bário: Mikor a föld alszik

    R-Port: Fáj
  • zotya10002
    #3354
    Ez /original

    Ez meg egy másik remix
  • zotya10002
    #3353
    Supernem-nemde itt:-))
  • Lancye
    #3352
    Sziasztok!

    Valakinek megvolna-e a Supernemtől az Enyém Tiéd c. zene lehetőleg jó minőségben. Esteleg ha a Nemde albumot feltolná valaki nagyon hálás lennék. Előre is köszi!
  • lpp
    #3351
    GERA!!!! Király vagy, szuper! Köszönöm szépen!

    3 számmal még ki tudnál segíteni, ha szépen kérlek?:)

    - Auguszt Bário: Mikor a föld alszik én álmodom
    - R-Port: Fáj
    - Fiesta: Soha nem mondtam el

    Előre is nagyon hálás vagyok!
  • Yeltzin
    #3350
    kurvára nem okos dolog ovisoknak ilyeg gyagya zenéket nyomatni

    attól, hogy kicsik, még nem hülyék
  • PALIKA123
    #3349
    udit és a Zenemanók 1

    Judit és a Zenemanók 2.

    Judit és a Zenemanók 3

    Judit és a Zenemanók 4.

    4 album tőle.
  • PALIKA123
    #3348
    Judit és a zenemanók:-gyermek volt minden óriás.
  • lpp
    #3347
    Sziasztok! Óvodás gyerekeknek keresem már régóta Földesi Judit: gyermek volt minden óriás című szerzeményét, esetleg tudna valaki segíteni? Sehol sem találom:( Köszönöm előre is!
  • [HUN]FaTaL
    #3346
    Oké meglett. :)

    Circular Symmetry
  • [HUN]FaTaL
    #3345
    Nem tudja valaki mi a címe ennek az ATB számnak?

  • hooah
    #3344
    Sziasztok, már régóta keresek egy számot, de seho lsem találom, kérlek segítsetek super 8 plus DJ Tab - Helsinki Scrochin ezt a zenét kellene segíteni előkeresni
  • greg benz
    #3343
    Mit kerestem össze..köszi
  • Wicked Belzebub
    #3342
    US3 - Cantaloop
  • greg benz
    #3341
    Sziasztok!

    MC DC utolsó produkciója alatt ment egy régi és ismerős zene,de nem tudom egyszerűen a címét meg az előadót:( Ha valaki tudja írja már be légyszi!
    Köszi

    video (1:20-tól)
  • Zsil
    #3340
    ntm supreme kéne,összes album,discográfia...köszi
  • SHARER
    #3339
    ó mily eszmefuttatások :)
  • matyi0323
    #3338
    Hali. Karácsonyi dalokat keresek, ebben kérném a segítségeteket. Nézegettem youtubon.. de hát csak ezek " az ezer éves ", amit már mindenki hallott 30x. Tehát tudnátok valamennyi " szép" szép számot mondani/linkelni. Karácsonyi ünnepséghez kellene. Köszi
  • röfinaator
    #3337
    Én csak metalt hallgatok... az biztos nagyon rosszul szól... ez van...
  • Megtörhetetlen
    #3336
    Azért ismerek én olyan elektronikus zenét is ami nagyon összetett, persze ez a sima tüctüctüctürürürrücc ez nem olyan, de van sok igényes is...(ezzel nem téged becsmérellek és nem is személyeskedni szándékszom! :D )
  • VinczeLacz
    #3335
    Hát igen, nem mindenki egyforma :)
    Nekem pont elég az elektronikus zenéhez ez, ha meg nem, akkor otthon újra meghallgatom, nem vagyok telhetetlen :)
  • Megtörhetetlen
    #3334
    Ugy látszik én ilyen téren igényesebb vagyok, nem érem be a kevesebbel, hamár zenét hallgatok szeretem azt uyg tenni ahogy a zenész megénekelte/előadta, mert ugy látom értelmét, dehát mások vagyunk...
  • VinczeLacz
    #3333
    Hát pont nem, mivel ha pont annyira szól hogy hallom normálisan, kevésbé zavaró a gyengébb minőség :) Utazás közben meg annyival nagyobb a háttérzaj, hogy bőven elmegy kategória :)
  • Megtörhetetlen
    #3332
    Így van ott a pont, ha rossz a minősége akkor aztán érvelhetsz mellette de nem marad sok értelme... Értem én hogy Pc-re töltve jobb a minősége, de mint mondottad az csak plusz...
  • röfinaator
    #3331
    tök mind1, milyen hangosan hallgatod, úgyis sz*r minőségű...
  • VinczeLacz
    #3330
    Az már user error. Én alapból lehalkítom a zenét, mert tudom hogy hangosabban szól mint kéne.
    Pont hogy nem veszti értelmét, mert csak egy plusz lehetőség a gépen való töltés.
  • Megtörhetetlen
    #3329
    Akkor az egész elveszti az értelmét, gépre töltök torrentről, vagy akár vásárolok az amazonrol.
    Igen igen a hangerő a gond, de ha metrón vagy akkor kénytelen vagy hangosabbra venni, és így tovább aztán hozzászoksz és észresem veszed, hogy öregkorodra megsüketöülsz :P
  • VinczeLacz
    #3328
    Hát, szerintem meg pont hogy az nem káros. Használtam már simát is, meg ilyet is, és a simánál kétszer akkora hangerő kellett hogy rendesen halljam, ennél meg szinte minimumon van minden, mert teljesen kiszűri a környezet zaját.
    És ugye itt mindig a hangerő a gond, az károsít.
    jó az a m4a, sokkal jobb algoritmus alapján tömörít, csak a bitrátát nem szabad levinni ennyire :D De ha ennyire zavar, gépen letöltöd, azt felrakod cd minőségben, és nem lesz gond :P
  • Megtörhetetlen
    #3327
    Ha már fülessel hallgatsz zenét akkor ne várj olyan hű de nagy minőséget arról nem is beszélve hogy már több tanulmánnyal is bebizonyították, hogy bizony káros a hallásra az agybadugós! m4a... csak az kell a népnek az mp3 is vétek volt... de hogy még azt is továbbtömörítsék... olyan mint az flv videóban
  • VinczeLacz
    #3326
    Hát, azért észrevenni. Persze nem hangzavarba, de azért érezhető. Mondjuk én egy kis magasat hiányolok az agyba dugósakból, valahogy mintha tompák lennének picit.
    Captain: m4a formátumba tölti. Azoknál a számoknál szerintem tökmindegy a füles... :D
  • upet
    #3325
    Hello!

    Free linket keresek Sarah Mcleod - Beauty Was A Tiger 2005 albumhoz.
  • Poncho
    #3324
    UP!
  • Yeltzin
    #3323
    agybadugós jó, de az sem nyom ki semmit 128k fölött
  • CaptainJack
    #3322
    :) hát ez a céges kiírás tetszik :D Majd valahol tuti alkalmazom...
    Amúgy igazad van, valamit valamiért, ha gyorsan akarsz számhoz jutni, akkor ne foglalkozz a minőséggel, arról nem beszélve, hogy amilyen füleseket adnak a telókhoz (kivétel szerintem az SE agybadugós fülesei, mert azokkal meg vagyok elégedve) azokkal észre sem venni nagyon a különbséget :)
  • electrokilla
    #3321
    Lehet, hogy "ocsmányabban" szól, mint egy lossless zene, de ezért cserébe rohadt kicsi egy szám, és nagyon gyorsan le tudod tölteni. Tudod, valamit valamiért! Minap láttam az autószerelőnél egy táblát, és az kb. ugyan ez a szitu! A táblán ez állt: "Cégünk gyorsan, olcsón és jól dogozik. A fenti háromból minden kedves ügyfelünk szabadon választhat kettőt!" Szóval kb. ez is ugyan az a szitu...
  • Narusco
    #3320
    igaza van, én is alergiás vagyok azokra akik 128kbpsre rakják az mp3-akat. ocsmányan tudnak szólni, itt nem arra gondolok hogy valaki fülesen otthon néha meghallgat egy számot.
  • CaptainJack
    #3319
    Tehát most akkor, ha play now plussal letöltök egy számot, az nem is mp3 kiterjesztésű lesz?