3478
A 80-as 90-es évek zenéit keresem MP3-ban
  • Wicked Belzebub
    #2278
    If You Were a Woman (And I Was A Man) - Bonnie Tyler
  • zenemano
    #2277
    Igaz, igaz... de ne kapjuk fel a vizet ;)
  • Qwerty4
    #2276
    de még a címet se írtad...kurva okos vagy
  • feherszini
    #2275


    Ingyenes zeneletöltés az oldalamról!!!

    Nézz be te is!!!

  • Casillas
    #2274
    köszi szépn :)
  • merse noni
    #2273
    sziasztok. nincs valakinek meg a Nevada Tan:revoluson?előre is kősz:)
  • wede
    #2272
    ezen rajta van: The King (2CD)
    part1 part2
  • Casillas
    #2271
    Elvis - My Boy című számát keresem legalább 128 kbps minőségű változatban, rapidos linkeket találtam ahonnan teljes albumot próbáltam leszedni, de mindegyik link több hónapos volt, és már törölték azóta, ha megvan valakinek a szám, legyen szíves feltölteni valahova, vagy egy linket is szívesen fogadnék
    előre is köszi
  • tuco
    #2270
    A Sláger rádióban szokták nyomatni. Tuti ez van benne!
  • zenemano
    #2269
    Az is lehet félrehallottál valamit, mert ahogy leírtad, úgy nem nagyon van létező szöveg... Hol és mikor hallottad?
  • tuco
    #2268
    Az a Bad Boys Blue amire te gondolsz, de az nem aza szám. Amúgy köszi
  • csazso
    #2267
    Üdv, szeretnék segítséget kérni, Nagy Feró - Gyere kislány gyere címü számot. Köszönöm
  • zenemano
    #2266
    Én úgy emlékeztem hogy egy férfi csapat énekelte ezt a számot... "You're a woman, I'm a man."...
    Női változatról nem tudok... de hát annyi szám van még, amiben hasonló igazságokról énekelnek...
  • tuco
    #2265
    Sziasztok! Egy nő énekli a számot amit keresek és ez van benne, hogy "you're the woman and i'm the man" ez a refrénje. Bonnie Tyler-re tippeltem de neki nem találtam ilyen számát. Előre is köszi a segítséget.
  • Japep
    #2264
    Hello!
    Nekem erre a számra lenne szükségem : USMC - Fired Up...Feels Good
    (Ez egyébként a 'The Unit' introjának a zenéje.)

    Előre is köszönöm! :D
  • levis13
    #2263
    Sziasztok!

    Erre a számra vadászok már 1 hónapja: Keiht Urban ft. Alicia Keys - Gimme Shelter

    Ha tudnátok segíteni. Kössz
  • ZsilKEANE
    #2262
    very bad things - 24-7
    ez a szám kéne nekem naonnaon ! köf
  • CSOCSO
    #2261
    knights of cydonia [future funk squad remix]

    nah ez vki be tudja szerezni?? nekem is megvan de van benne egy rohadt nagy ugras:( 3 perc 20 mp utan kicsivel van egy ugras. ha vki a fasza verziot be tudna szerezni annak baromira tudnek orulni!
  • gercse
    #2260
    Hans Zimmer - Az utolsó szamuráj-nak jó zenéi vannak, nagyon
  • k e16
    #2259
    ÁÁÁÁ nem, majd lesz másik olyan zene, amiért "elviselhetetlenül odavagyok" ;)
  • zenemano
    #2258
    Max ha felveszed a reklám zenéjét és kivágod belőle a szöveget, marad egy remek kis csengőhang belőle, ha már elviselhetetlenül odavagy a zenéjéért.
  • k e16
    #2257
    jó nem olvastam!!! de nagyon köszi!!!! :)azért kár.....:(
  • zenemano
    #2256
    Ezt nem küldi senki se, mert nem kiadott mű, a reklámhoz készítették 30 mp hosszban, az infóban le volt írva hogy ne keresse senki ;)
  • k e16
    #2255
    Sziasztok!!!! Egy nagy szívességet szeretnék kérni Tőlletek, már napok óta keresem ezt a dalt: Stephen Irvine - Chair. Próbáltam le is tölteni, de semmit sem találtam. Szóval, ha valakinek véletlenül megvan akkor küldje már el erre a címre: [email protected]. Előre is nagyon-nagyon köszi!!!!!
  • gercse
    #2254
    Köszi mindkettőtöknek, gondolkodhattam volna kicsit többet is, és akkor ezekre rájövök én is...sorry
    Még egyszer kösz Qwerty és zenemano ;)
    (indul a keresési hadművelet előadó alapaján,ehhez már nem kell segítség:D thx)
  • zenemano
    #2253
    Lehet hallgatnak csak már egyre kevesebben...
    Amúgy ilyen zenék elég sokszor fordulnak elő filmekhez kiadott SCORE CD-ken. Pl. Pókember, Gladiátor (meg a legtöbb történelmi eseményeken alapuló filmek esetében!!!!) vagy Evita, Pearl Harbor, Amerikai Szépség, Armageddon ... szerü filmekhez sokszor komponálnak ilyen vonós&zongorás műveket.... Olyan filmekben kell gondolkozni, amiben nagy szerepet kap a remény témája, mert a te általad linkelt zene már önmagában is a bizakodásról, a megható pillanatokról szól és hát a vidót is ezen hangulatok jegyében vágták össze. Nagy érzelmi hullámzásokat felvonultató filmekben elég sok ilyen zenét lehet felfedezni.
  • Qwerty4
    #2252
    A Last.fm-en a következők Michael Giacchino-hoz hasonló előadók, próbálkozz:
    James Newton Howard
    John Powell
    John Williams
    Harry Gregson-Williams
    Hans Zimmer
    David Arnold
    Alan Silvestri
    Jerry Goldsmith
  • gercse
    #2251
    ja és tudom, hogy vannak klasszikusok akik szintén hasonló hangszereléssel írtak zenét, de én inkább a videóban hallott zenéhez hasonló akat keresek,
    tehát témailag, és hangzásilag...
    tudom ez így nagyon le lett szűkítve, de gondoltam, csak hallgat más is ilyen zenét.
  • gercse
    #2250
    Sziasztok, azt hiszem, sok esélyem nincs itt a segítségre, de megpróbálom:).
    Olyan zenéket(zeneműveket) keresek, mint amilyeneket Michael Giacchino ír, hegedűvel ill. zongorával és más hangszerekkel komponálva, itt van rá egy példa: M. G. - Locke'd Out again
    A lost zenéi megvannak, ill. egy két szám Giacchino-tól, de gondolom van más előadó(?) is, akik hasonló zenét szereznek,
    előre is köszi.
  • halexandra
    #2249
    Örülök h segithettem! :-)
  • rozina
    #2248
    Nagyon nagyon KÖSZÖNÖM a Pumuklit! :)
  • tuco
    #2247
    Szia timantes! Szerintem az Era vagy Enigma az ilyesmi
  • timantes
    #2246
    Sziasztok!

    Légyszi segítsetek!

    Én templomi/ kolostori ( esetleg hasonló ) zeneszámokat keresek! Tudnátok segíteni hogy végül is milyen stílusra keressek igy rá ???

    előre is köszi a segítséget
  • halexandra
    #2245
    Sziasztok!

    Szia rozina!

    Parancsolj
  • rozina
    #2244
    Peat Jr. - Pumukli 2003 (Náksi vs. Brunner Club Mix) ezt keresem, de mástól is jó ha van, pl Dj. Maci-tól. Előre is köszönöm!
  • anagyi18
    #2243
    Helo!kéne pár szám a Mom's Favourite-tól ha vkinek van lécci küldje el az e-mail címemere'[email protected]!köszi
  • hosszu72
    #2242
    Hali!
    Innen lehet tölteni:
  • djdjuice
    #2241
    Hello!
    A viván láttam egy számot és nagyon teccik!
    Valaki nem tudja honnan lehet letölteni?
    Az előadó és szám címe: David Guetta & Chris Willis - Love is gone
  • darkling
    #2240
    Sziasztok!

    Ezt az albumot keresem:

    The Rapsody: Overture (Hip Hop Meets Classic) - 1998

    01 Intro (Instrumental)
    02 E Lucean Le Stelle
    Featuring - Xzibit
    03 Dear Mallika
    Featuring - LL Cool J
    04 E Lucean Le Stelle (Reprise)
    05 Prince Igor
    Featuring - Sissel , Warren G
    06 Belle Nuit
    Featuring - Mother Superia
    07 Präludium
    Featuring - Jay
    08 Ach So Fromm
    Featuring - Jay
    09 Syrinx
    Featuring - Redman
    10 Vissi D'Arte
    Featuring - Onyx
    11 Schwanensee
    Featuring - Scoota
    12 Recondita Armonica
    Featuring - Nikki D
    13 Nessun Dorma
    Featuring - Mobb Deep
    14 Prince Igor (Ries Class Jazz Extended)
    Featuring - Sissel , Warren G
    Remix - Peter Ries

    Köszönöm!
  • sz4bolcs
    #2239
    Ez is tök jó szám, de nem ez az.
    Azért köszi.