43179
  • RocketyATwork
    #43179
    :- )))
  • Botond #43178
    Á, 12-11 évesek, most indul a neheze, a kamaszkor. Szerencsére Loth-ét végig tudtuk asszisztálni, így rutinból menni fog. :D
  • RocketyATwork
    #43177
    trón örökösök azóta kirepültek? :)
  • Botond #43176
    Persze.
  • RocketyATwork
    #43175
    Boldog évfordulót! :) 20 éves a Camelot, előhozott némi nosztalgia feelinget nálam is. Előkapartam hát a régi accountokat, vicces volt újra beülni mögéjük , igaz max egy két zónában való bolyongásra meg egy 10 perces keep visitre volt jó. Egy screenshotba jól összeraktam a daoc múltamat, őrület hogy mennyi időt lapátoltam ebbe a gamebe. Éljen a 2002-2005-ös aranykor !: )

    Régi harcosok közül jár még erre bárki? :)
    Utoljára szerkesztette: RocketyATwork, 2021.08.23. 16:30:01
  • warbaro
    #43174
    van egy két solo class endgame-ben de azt hamar megunnád
  • frango
    #43173
    Igazából csak szeretem kipróbálni az mmorpgket. DAOC eddig kimaradt és kiváncsi voltam miért játsszák még mindig sokan(Mondjuk nem officialon. Phoenixen vagy 3x annyian vannak). Ilyen harcrendszerrel nemigen találkoztam még. Egyszerű, de nagyszerű. Van egy bája a játéknak. Értem, hogy miért szereti valaki. Meg ugye pvp.
    Chamelot Unchainedet figyelem és gondoltam, majd ha megjelenik kipróbálom, de ki tudja egyáltalán lesz-e belőle valami.
  • warbaro
    #43172
    ha tudsz angolul vagy németül találsz klánokat akik segitenek ha egyedül magyarként akarsz vele játszani szerintem felejtős minimum 8 ember kell fixen ugy nagyon jó
  • warbaro
    #43171
    Sajn os nem játszanak a game-el magyarok pedig nagyon jó játék csak eljárt felette az idő ha a grafikát feltolnák lehet visszatérnének az emberek
  • frango
    #43170
    Van, aki még játszik ezzel? Vagy olyan, aki kicsit kiokítana a játék alapjairól? Próbálkozok vele, de nagyon más, mint kb. az összes másik mmorpg.
  • undY1ng #43169
    Értem, köszi az infót! xD
  • undY1ng #43168
    Teljesen új játékosként (de mmo-k terén egyáltalán nem) megérné még belevágni a játékba? Régen nagyon jókat olvastam róla, csak hát a wow....... :)
  • Pari
    #43167
    balanszolt realm pop, esténként olyan 900-900 fő minden oldalon (hétköznap délben 400-400)
  • Pari
    #43166
    Régi motorosoknak, nosztalgiázóknak hívnám fel a figyelmét az új free shrad-ra, melyen többen játszanak, mint az EA szerverein.
    https://playphoenix.online/getting-started
    Nagyon barátságos rndszer, pre NF, de sokkal gyorsabb xp-zés, és rp-zés, nincsenek questek, a mobok használható cuccokat dobnak csak, de meg maradt a realm pride. lv14-en Emain-be és a másik oldalakon is sok gray-red játékos volt. Relic raid naponta, Sidi, AC, Dragon raid naponta. 48 óra alatt meglehet az lv50.
  • Csabeh
    #43165
    Mi történik itt, kéremszépen? :)
    Én amúgy néhány éve megbuktam abban, hogy próbáljak bejutni az accountjaimba...
    Originbe sikerült, de a Mythic-be sehogy sem ment és már nem is emlékszem pontosan, hogy volt.
    Vajon annak idején az EU-sok átkerültek US-be? Mert elvileg az acc _EU-val végződik.. Mindegy, csak kiváncsi lettem volna.

    Milyen az Uthgard? :D
    ----

    pry/alb
    exc/hib
    ywain/hib :D
  • Warbbar
    #43164
    Sziasztok ujraéled a daoc vagy mi készül itt? ki ne hagyjatok :)
  • Kalinka
    #43163
    Midi oldalon megvannak az első 50esek, várunk szeretettel mindenkit ;)
  • Pari
    #43162
    csak a kisfiammal meg egy haverral funolunk egyelore, semmi komoly, naon xarok vagyunk
  • Pari
    #43161
    hib
    lv11 bard:)
  • Kalinka
    #43160
    magyar guildben gondolkoztok? midi oldalon vagyunk, de ha megint albokkal vagytok eret vágok magamon :D
  • Pari
    #43159
    mi is elvezzuk...az elso 3 boxom lv1-es mobokkal /rel-el vegzodott:P
    aztan mar csak kekeket oltem:)
  • Kalinka
    #43158
    Ketten kipróbáltuk....egész jó amúgy, még élvezem a 0ról való kezdést, és a gyök kettő fejlődést :D

    bár én elég sok buff butot láttam
  • Pari
    #43157
    Hmm! Haver ajánlotta figyelmembe free shard ős szerver:
    https://uthgard.org/
    1.65-ös verzió (post SI&housing, pre ToA&Frontiers)
    4500 fős szerver, este legalább órás sorbanállás, jelenleg du. 14:00-kor 1600 fő online. (buff botot bannolják)
  • Botond #43156
    Most jön vmi új camelot. :)
  • Hangianix
    #43155
    Akkor, ahogy egy haverom tanacsolta, bezsirozzuk a kadat es berakjuk a ket gyereket :D
  • Botond #43154
    Egy gyerek nem gyerek, majd ha kettő lesz... :D
  • Hangianix
    #43153
    Nekem még arra se jut jelenleg...
  • Hangianix
    #43152
    Amúgy HH videó kettő volt? A számozás alapján igen :D
  • RocketyATwork
    #43151
    már meg se próbálkoznék egy mmoval, úgyse érik utol a daocot soha se közösség se game szinten :) no meg, ennyi szabadidő nincs, ezért már csak azok a gamek jöhetnek szóba hébe-hóba ahol van save gomb :)
  • RocketyATwork
    #43150
    https://onedrive.live.com/redir?resid=790937890FA232AD!2123&authkey=!AIeWd3RyAP47_ic&ithint=video%2cavi

    és még egy :)

    Long live the memories !):)
  • RocketyATwork
    #43149
    https://www.youtube.com/watch?v=RXmvbxUXd9w

    bruhaha :D
  • Hangianix
    #43148
    Amugy azert jutott a DAoC eszembe, mert a 18 eves sogornom valami MMORPG-vel jatszott es ranezesre egy kalap sz@r volt igy el kellett mondanom milyen is volt egy normalis :P
  • Hangianix
    #43147
    Na, jokor jott a link, mert amugy azon gondolkodtam ki is volt a 8 csapattag :D
  • Zak
    #43146
    Hehe mit találtam :)

  • warbaro
    #43145
    szia Pari majd felvehetnénk a kapcsolatot vagyunk ketten akik még tolják :)
  • Pari
    #43144
    1.116 LIVE PATCH

    250+ brand new or revamped Champion Abilities and one of the 150+ Champion Weapons
    Champion Level 15
    Darkness Falls fully revamped (Bosses, Seals, Rewards)
  • Pari
    #43143
    A daoc él és virul:) (az FB oldala mindenképp)
    Ma 8v8 Draft lesz, akinek van kedve nevezhet karaktereivel itt
    A jelentkezők közül a csapatkapitányok draftolnak (ala amerikai sportok)
    az event helyszíne DF lesz.


  • warbaro
    #43142
    Sziasztok látom páran még írnak ide :)
  • s0n1c
    #43141
    nem :D
  • Krinyo
    #43140
    Nem lesz ez valamikor free to play?