32
  • Inquisitor
    #32
    Na ja emberek, de a GigaByte-hoz:
    1. Emberiibb driverek lesznek (állítólag) mint az eredeti ATI-hoz.
    2. Láttátok már a GigaByte-os hűtőbordát??? :D
  • Danzig
    #30
    Inno3D Ti200 is 50+fa körül van, és abból is simán Ti500-at csinálhatsz egy kis óverklokkal..
    Jobb érvet! :)
  • Danzig
    #29
    "ja és magyarok"

    Az nVidia driverek is magyarok má egy ideje, bár ez engem csak idegesít
  • Anee
    #28
    Radeon 8500Le 52+áfa
    INNO3d Ti500 79+áfa
    csak hogy pontosak legyünk
    s a LEből hirtelen el lehet tüntetni a LE-t
    Nekem 3 hónappal a radeon chip megjelenése után óta van radeonom s az összes eddigi hozzá készült drivert látttam
    És bátran mondhatom hogy nincs baj velük
    ja és magyarok
  • hugi_0
    #24
    hat eben azert remenykedhetunk :-)))
  • hugi_0
    #23
    na lassuk a dolgok jo oldalat ( AMD INTEL olcsobb procik ) talan ATI nVidia olcsob VGA ?
  • Lt. Stinger
    #20
    Mármint a legjobb Ati kari
  • Lt. Stinger
    #19
    Figyu, a mostani legjobb kari nettó 85.000 zseton. A GF3 Ti 500 109.000. Szóval nem olyan drágák. És ha az R300 nem lesz drágább nettó 115.000-nél, már nagyon jó vételnek számít...
  • Laalee
    #16
    en meg azt remelem hogy nem 160000 ft lesz... bar ezt csak remelem mert ugyis annyi lesz :) az ati kartyak dragak, és nem is nagyon akarnak olcsobbak lenni az ido mulasaval.
    szoval hiaba akarok en ati kartyat, ha a sebesseg is erdekel egy kicsit nincs mas valsztas csak az N
  • Lt. Stinger
    #14
    Ez már tény, az R300 szerintem garantáltan szarrá fogja verni A GF4 4600/1000-t is, képminőségben mindenképp, teljesítményben pedig nagyon-nagyon valószínű. Remélem hogy jó drivert is böfögnek hozzá.
  • Kis-Bob
    #9
    Amióta beleraktam agépbe állandóan lefagy. Hogy nehogy csakaz én hülyeségem legyen, más gépekbenis ki lett próbálva. Ezzelnemazt mondom, hogy kaki,hanem hogy nem a legjobb. Némi karbantartás után már jobban működik, de azt hiszem visszatérek az ATI-hoz.
  • Danzig
    #3
    baromság
  • Csatti
    #2
    hümm, hogy csatlakozzak az előbbi felszólalóhoz. :)