8227
Unreal Tournament 2003 - www.ut2003.hu
  • Carlos
    #8043
    Csakhogy ne a monitorba nyulkálj, hanem a vincsibe!!!
  • Davidus
    #8042
    Ez most fontosabb szal megy a csökkentett mód:)
  • Davidus
    #8041
    Benyúlok a monitorba és kiszakítom azt a kurva filet:)
  • Carlos
    #8040
    No szép!!!
    Akkor csökkentett mód szerintem a járható út!!!
    Bár, lehet, hogy asse, de szerintem azzal menni fog!!!
    Ha letöltötted amit töltesz, akkor próbáld meg szerintem
  • Davidus
    #8039
    Hiba az attribútumoknak a következő fájlra történő alkalmazásakor.... és felsorolja az összes fáljt ami a könyvtárban van:)
  • Carlos
    #8038
    mit?
  • Davidus
    #8037
    Be de ha kiveszem akkor valami hibát ír:)
  • Carlos
    #8036
    De a tulajdonságoknál (file) bevan x-elve, hogy írásvédett?
  • Davidus
    #8035
    A total commander beszól hogy szüntessem meg az írásvédettséget. Szal valahogy biztos meg lehet:)
  • Carlos
    #8034
    Hirtelen nem jut eszembe semmi!!!
    De w/t commanderben jobbklikk tulajdonságok, de szerintem ezt már próbáltad... :)
  • Davidus
    #8033
    Más megoldás nincs?:) Épp töltök mást is és nem hiszem hogy visszajutok ha kikapcsoloma gépet:)
  • Carlos
    #8032
    Csökkentett módban törölni?
  • Davidus
    #8031
    Szal annyi a kérdés hogy mivel lehet megszüntetni az írásvédettséget:)
  • Davidus
    #8030
    Kéne egy kis help.... Lejött az UT2k3 de a textures könyvtárban az egyik file crc-s. Le is szedtem a hibás file-t de a crcs-t nem lehet törölni mert valami írásvédelemröl dumál. Ezt ki lehet valahogy lőni? Daemon tools-al megy a buli.
  • RelakS
    #8029
    SySERR: Estére veszek mic-es fülest (a jelenlegi kissé "szétszórt"). 8 körül felmászunk szerverre?
  • RelakS
    #8028
    Télleg kurvára elborulhat a pofa, hogy letépi az arc karját, és azzal pofozza fel :DD
  • RelakS
    #8027
    DM-Antalus
  • AdaKiller
    #8026
    Azt szeretném megtudni, hogy melyik pálya jön be leginkább nektek? Itt is vannak gondolom nagyon jó pályák, meg kevésbé jók. Válaszotokat előre is köszönöm
  • RelakSfromhome
    #8024
    Nekemmm még nem BUggzott :DD
  • RelakSfromhome
    #8023
    Leszedtem, és tátottam az arcom, hogy miket alkottak. A legjobb a FearyDreams vagy mi, meg a gyűrűk urás :DDD
    Persze a két vagy három kvékpálya is naggyonász :DDDd
  • RelakSfromhome
    #8022
    Namost egy tisztességes meccsen ki szoktak nézni személyes agyaggalambnak, mert nem tolom ember ellen olyan régen. Igaz, SySERR? :PP
  • Zorken
    #8020
    Ha mar muxik a www.unrealtournament2004.com akkor en is megcsinaltam egy hasonlot. De van ilyen is: ut200x.sysconfig.hu :)
  • And5
    #8019
    ut2004 ? :D az mg kicsit odébb van 2 hónap kemény várás
  • SySERR
    #8018
    Ha mar vki unja hogy szerveren uj mapnal mindig tolt akkor szedje le ezt: http://ut2004.sysconfig.hu/dl/UT200X-Sysconfig_mappack_030831.tar.gz Ez a sysconfig szerverre augusztus 31-ig felkerult osszes DM es CTF mapet tartalmazza (85 db) Ezt a .tar.gz -t mezei win/totalcmdvel lehet kicsomagoni.
  • Davidus
    #8016
    Bekerülni a klánba?:)
  • Jony
    #8015
    Ezekre a kplay serverekre lehet másnak is menni? Konkrétan mit kell csinálni ahoz, hogy mondjuk én is ott játszak?
  • Davidus
    #8014
    Még mindig csak insta ctf-et lehet játszani a public servereken?:)
  • Davidus
    #8013
    Már szedem de ebböl csak holnapra lesz valami. A War3 elvette az összes fps skillemet szal ha meg akarsz alázni valaki inkább válassz egy botot mert nálam még az is jobb:)
  • RelakS
    #8012
    Ha leszedted, ma vagy holnap este egy f2f?
  • RelakS
    #8011
    SysConfig-ra fel tucc mászni :)
  • Davidus
    #8010
    Hm most hogy elolvastam ezt az interjút újra megjött a kedvem az ut2k3-hoz:) Győzzetek meg hogy érdemes leszednem:)) Vannak még olyan magyar serverek ahová fel lehet menni másolt cumóval? Van egyáltalán magyar public server?:)
  • dikki*yysw
    #8008
    Én is azon röhögtem :DD
  • Davidus
    #8007
    LOL?:)
  • Jony
    #8006
    Ird azt elképzelhető, hogy a jövőben mi irányitjuk a harcirobotokat.:DD
  • Jony
    #8005
    Ja egyébként grat nekik.
  • Jony
    #8004
    Nem azért de akik megnyerték a mostani eq-t, játszanak egyáltalán neten? Nagyon érdekelne mert még egyszer se láttam őket. Megmutathatnák hogy ott mit tudnak.
  • Jony
    #8003
    Nagyon fasza kikapcsolódási lehetőséget.:DD
  • [LoverZ]Neo_HUN
    #8002
    Hi All!
    Kellene egy kis segítség...
    Ebben az évben írom a szakdolgozatomat a következő témában:

    Online multiplayerek, virtuális világok. (Kizárólag az interneten létező, saját hardverre letölthető multiplayer szerepjátékok története, helyzete, jövője. Milyen lehetőségeket rejthetnek az új virtuális technológiák)?

    Aki tudna hozzászólni a témához, van véleménye, illetve ismeretei, azzal szivesen csinálnék online interjút emailben.

    a címem [email protected] vagy [email protected]

    előre is köszi a segítségeteket!
  • RelakS
    #8001
    Kurvanagy!!!
    Ha elindítasz egy szinglepléjer gémet, alatta egy [esc]-et nyomsz, szerver bróvzer, elindítasz egy játékot, és ha töltenie kell a pályát, vagy egyebet, akkor a pause kinyomása után tucc jáccódni. Az egyetlen gáz, hogy a látómező közepén ott éktelenkedik, hogy letöltve 5.3% :DDD
  • HuAn82
    #8000
    ÁÁÁ ez NAGYON állat!Főleg a végén a bunyó amikor kitépi a faszi karját és azzal veri agyon!!!!