8227
Unreal Tournament 2003 - www.ut2003.hu
  • magus
    #300
    49????????????????

    ehhbazzz


    asszemabbahagyhatom a reménnykedést:(
  • Dikkma
    #299
    Anandtechen 2100+ és GF4 Ti4200 -al 800x600-ban a 918 build 49 fps-t nyomott. Az már folyamatos azé'!
  • magus
    #298
    hmm maradok a quake3 nal:)
  • Dikkma
    #297
    Magus semelyik gépen sem fog jól menni, de egy AthlonXP 2100+ fél giga ddr rammal, és egy GF4 Ti4400-al már igencsak folyamatos lesz a grafika 1024x768-ban is.
    Gondolom nagyobb bunyókban megreccen a kép de hát ez a full detail, kicsit vissza kell venni és majd megyeget.
  • magus
    #296
    akko mennie kéne...
    bár lehet az mx bejatszik:(
  • Dikkma
    #295
    PIII-800 és GF2 a minimum, ha jól tudom. De lehet, ez az U2.
  • RelakS
    #294
    A honlapjukon asszongyák, hogy min PIII 500...
    Hogy ebből mi igaz?
  • magus
    #293
    és ha minimumon minden?

    milyen gépen megy akkor JÓL?
  • Dikkma
    #292
    Hát. 15 fps-t eléri belső területeken. Yepp. Kinn lassabb.
  • Dikkma
    #291
    A hozzászólás alat van a szmájli beszúrása :o) rákattintasz aztán gogogo :o)
  • magus
    #290
    na sztetek egy celeron 1200gef2 mx 400al hogy menne?:)
  • RelakS
    #289
    De jó nektek, hogy ennyi sávszélességetek van! Én meg szívok egy vacak modemmel...

    Gabo, tudom hogy offtop, de hogy tudnék én is vigyort beszúrni kép formájában?
  • Gabo
    #288
    Emberek ennyi felesleges sávszélességetek van, hogy minden vackot le akartok tölteni?
    Nem bírjátok kivárni, hogy 05.24.-én megjelenjen a demo?
    Addig inkább gyúrjatok a sima UT-val, nehogy csúful felsüljetek az első online próbálkozásokkal!
  • Dikkma
    #287
    Nem írunk mert fake. Kb. 3 változata van a neten, ut, alpha u2, minden szar.
    Nem is tudod telepíteni, tehát eleve nem érdemes.
    Na meg nem is tudok ilyen címet, hiszen csak a hülyék foglaltatják vele a szerveren a helyet.
  • Dikkma
    #282
    szal fake
  • Dikkma
    #281
    ez egy alpha, a tavalyi
  • Gabo
    #278
    Szerinted mikor jönnek az új lakótársak? Tudod: "Fresh meat!"
  • Dikkma
    #277
    Beköltözünk :P
  • Gabo
    #276
    Így máris otthonosabb!
  • Gabo
    #275
    Dikkma:
    Át lehetne írni a topik címét Unreal Tournament 2003-ra?
    Vagy inkább indítsunk egy új topikot tiszta lappal?

    Szerintem mostmár aktuális a dolog.
  • Gabo
    #274
    Be indították az UT2003 hivatalos oldalát!

    http://www.unrealtournament2003.com/
  • Vertigo
    #273
    melyik sof2 -es szarveren vagytok? en alig talalkozok magyarral (multkor ramszolt 1, de semmi mas), csak lenegyelek, svedek, angolok, meg nemetek rohangalnak :(
  • Dikkma
    #271
    Nem kell javítani, mi tudjuk, mire gondoltál.. arra amit írsz :)
    SoF2-t majd nyomunk?
  • Dikkma
    #268
    El is ismerjük :)
    Egyébként nekem furcsa mód az id játékai jobban bejönnek, szóval pl. a q3/ut -t összehasonlítva mindegyiknek vannak előnyei, hátrányai, de a játékélmény a q3-nál jobb.. az összkép kedvez csak az UT-nek. De ezt én úgy vettem észre, aki előbb látta egyiket vagy másikat az arra kapott rá. Én az UT demóval játszottam, és megszerettem
    De amikor az Unreal akad a kezembe, ledöbbentem, hogy milyen kevés az eltérés!
    Az biztos, az id előre lát mindig, megcsinálják azt, amire az ember csak fél-egy év után mondja azt, én ilyenre csináltam volna. Király mindkettő, na.
  • Gabo
    #265
    Detonator:
    Az id eddig soha nem titkolózott a programjait illetően. Már azon egyszerű ok miatt sem, mert az új enginejeiket mihamarabb el kell kezdeni reklámozni. A Q3 fejlesztése még jóformán sehol sem tartott, amikor már elkezdték a videókat nyomni róla. Aztán orrba-szájba hozták ki az alig használható teszt verziókat, amiktől persze a rajongok teljesen be voltak ájulva.
    Érdekes módon az UT demoja anno mindent tartalmazott ami a teljes játékban benne volt, a Q3 test verziókkal szemben.
    Mind a két cég igazodik a másikhoz. Anno megjelent az UT és érdekes módon rá egy hónapra az id kihozta a Q3:A-t. Szépen összecsapták és ez meg is látszott rajta. Egy rakat beígért dolog kimaradt és csak később egy másik full játék áráért a Team Arena-val pótolták. Sorba hozták ki a foltozásokat a progihoz, amikben a játékegyensúlyt pofozgatták. Érdekes módon UT-nál a játékegyensúlyhoz nem kellett túlzott mértékben hozzányúlni. (Talán csak a Translocator-t piszkálták meg.)
    Az U2 halasztását, a multiplayer rész kihagyását és az UT2003 hamarabb történő kiadását az után határozták el, miután "véletlenül" a két cég egy-egy befolyásos tagja együtt utazott egy repülő járaton. Állítólag jó hosszan elbeszélgettek egymással. Szóval ha az epic/DE fejlesztői úgy döntöttek, hogy még van idejük és esetleg a Doom3-mal együtt kiadva is van esélyük, akkor az id koránt sem biztos, hogy olyan nagyon jól állna. (Kétlem, hogy a Doom3 még idén megjelenne.)
    Az id mostanában nem remekelt a saját játékaival. A Q3:A nem volt több, mint az engine reklámja, amiért ráadásul még a játékosok fizetni is hajlandóak voltak. Az id enginjeivel egytől egyig más cégek értek el az igazi sikert. (Q2 => Half Life, Q3:A => Alice, MOHAA stb. Doom3 => ?)
    Az epic ezzel szemben pont a saját játékaival mutatta meg, mit tud nyújtani az Unreal engine. Az Unreal anno igencsak alázta a Q2-t grafika terén. Az UT megmutatta, hogy a kisé feltuningolt engine multiplayer terén is megállja a helyét. (Az id szemszögéből nézve már csak ezért is szégyen, hogy a Q3:A nem lett nagyobb siker.) Az első osztályú és viszonylag reális viselkedésű botokról nem is beszélve. A pálya desing-ben megmutatták, hogy a cybergót stíluson kívül más is létezik.

    Véleményem szerint az id túl sokáig volt egyeduralkodó az FPS piacon és csak az UT megjelenése után kaptak a fejükhöz. Nem mondom, hogy az epic/DE jobb, de legalább egyenrangú az id-vel. A játékaik hangulata pedig jobban bejön nekem.

    Még egy apróság. Tény, hogy mindig az Unreal engine licenszelhető. De ez egy állandóan fejlesztett engine, aminek a legújabb fázisa az Unreal Warfare névre hallgat. Ezt használja az UT2003 és az Unreal Championship is. Az egyes epic játékok ennek a fejlődésnek egy-egy lépcsőfokát jelentik.

    Ami pedig az esetleges csalódást illeti. Az epic eddig tartotta az ígéreteit, így kétlem, hogy csalódni fogok. Az UT-ban sem kellett csalatkoznom, ellentétben a Q3:A-val.
  • Gabo
    #264
    Azt tudnám, hogy ez a sok jól tájékozott ember hol volt eddig...

    Szóval!
    Garett:
    UT2003 soha nem fog megjelenni X-boxra, se az U2! Az X-boxos "UT" az Unreal Championship és függetlenül készül az előző két progitól. (Lényegében az UT felturbózott reinkarnációja X-boxra.)
  • Dikkma
    #262
    Offtopicok vagyunk? :)
    Nyissunk egy E3-at inkább vagy nemtom, back 2 UT
  • Dikkma
    #261
    i dont care hmm ki heggeszti? :DD
    és a postal2, valamint az oblivion lost miért nincs benne? Sok láma csak a nevek után megy..
  • Dikkma
    #260
    Ezekből meg a Doom3
    Csak az sokára jön, addig UT rulz
  • Efreet
    #259
    engem megy egyikse... még az other se.
  • Dikkma
    #258
    Engem pl. a Hitman 2 érdekel legjobban :P
  • Dikkma
    #255
    "Majdnem kész" = amit bele akartak rakni az UT 2003 megjelenéséig, az benne van, működik, hiszen az Unreal Engine sohasem lesz kész
  • Dikkma
    #254
    Az Unreal motor majdnem kész, és már heggesztik rája a játékokat, a Doom3-as játékokról még annyit sem tudni, mint magáról a Doom3-ról. Persze abban igazad van, hogy változhat,sőt változni fog ez az állás, de egyenlőre az Epic jobban áll.
    mire a Quake4 kijön már mindenki UT2003 -azni fog, és jövőre jön az UT2004, stb... azt a Quake-kel szemben már megnyerik. Az igazi csata a Doom3 vs. U2 lesz, a hagyományok miatt ez meg már eldőlt.
  • _RudY_
    #253
    Hát elég rosszul tudod
  • D3t0nat0r
    #252
    Ja és mégvalami eszembe jutott :P

    "A Doom3-ból eddig semmi konkrétumot nem mutattak csupán az engine képességeit csillogtató videót. U2-ről viszont legalább nagy vonalakban már lehet tudni, hogy mi várható. Ráadásul láthattunk néhány ingame screen shotot is belőle a videókról nem is beszélve."

    Igen, és ez szerinted azért van, mert nem tudnának mit felmutatni? Nem. Nagyából együtt fog megjelennia két játék, egész egyszerűen az ID TITKOLÓZIK. Hidd el tudnának mit felmutatni, csak eddig direkt nem akarták. Most E3 on megteszik majd.

    Már tavaly a Quakeconon is tudtak mit mutatn, igaz zárt ajtók mögött, kamerákat + fényképezőket tilos volt bevinni.. De olvasva a jelenlávők élménybeszámolóit fórumokon nem áll annyira rosszul az ID.. Szerintem ti kicsit alábecsülitek őket. De mind1, E3 on valamelyikünk nagyot fog csalódni(remélem nem én leszek az)
  • D3t0nat0r
    #251
    áááááááá, jólvan, nem megy ez ma nekem.

    Szóval azt a 10 játékot, amit az őj U motorra fejlesztenek.
  • D3t0nat0r
    #250
    Ja és lécci sorold fel azt a 10 motort, ami épül az Unreal motorra :)

    Postal2, Y-project, R6 folytatása....?

    Doom3 motorra most jelenleg 3 játékot fejlesztenek a tavalyi Quakecon szerintDoom3, Quake4, és egy eddig névtelen játék, amit a Nerve-el csinál az ID(ők csinálták wolf multiját), annyit lehet róla tudni, hogy multiplayer only lesz. Persze ez a szám még megváltozhat az E3on!
  • D3t0nat0r
    #249
    "Az id-nek igenis van mitől tartania! Pillanatnyilag nicns mit szembehelyezniük az Unreal Engine-nel."

    2 hét múlva lesz.
  • D3t0nat0r
    #248
    Unreal Warfare motort nehezen használhatja, mert az még kész sincs :D Jelenleg az Unreal motor licenszelhető :) Ezt múltkor írták epikesek. Jajjdejóvolt szőrszálaskodni egy kicsit :D

    Egyébként meg amit leírtál arra is azt mondom, amit veszett írt Gabonak. Nem lehet tudni mi van az ID tarsolyában, mivel eddig tökéletesen titkolóztak. Minden kiderül 2 hét múlva az E3 on.

    Én egyébként nem akartam egy ID vs Epic vitát itt kirobbantani, csak írtam hogy furcsa az Epic marketingpolitikája...(Idhez igazódnak)

    Úgyhogy szerintem ezt a vitát az E3-ig zárjuk le, mert addig őgyis csak találgatni tudunk.
  • D3t0nat0r
    #246
    "Szerintem rosszul fogalmaztál. Inkább az Id-nek van mitől tartania..."

    Nem, én tökéletesen fogalmaztam. Nem az ID tologatja el a játékait, igazódik egy másik céghez, hanem az Epic!