8227
Unreal Tournament 2003 - www.ut2003.hu
  • hun-ter
    #410
    heh bocs kicsit nagy
  • hun-ter
    #409
    új képek! ez nagyon állat model...azt hiszem ez lesz nálam a nyerő:))
  • hun-ter
    #408
    nem akar valaki jönni ut-zni? gyakorolnom kéne hogy formába rázzam magam, mert azért béna nem vagyok és ez most dühít:)
  • hun-ter
    #407
    mi a szarnak menjek ut-zni? hogy égessem magam: bazz komolyan mondom úgy játszottam mintha először nyomnám és tök tapasztalatlan volnék, egyszerűen nem éreztem a játékot:( q3-azni jobban tudok az a baj...
  • hun-ter
    #406
    ha jobban megnézed tükröződik:)
  • Dikkma
    #405
    Az ötös képen valami eszméletlenül bután néz ki a vér. Olyan, mintha az UT-t látnám.
    Azért nem lesz 'rossz' :))
  • hun-ter
    #404
    gabo írj majd ha leszel!!!
  • hun-ter
    #403
    :) na mindegy majd ott leszek
    azért benézek
    wow az 5-ös kép marha jó!:)
  • Gabo
    #402
    6 új képecske a leendő kedvencünkből!

    http://www.homelanfed.com/index.php?id=6951

    A 2. képen látszó modell eléggé esélyes arra, hogy kedvencem legyen. Azt hiszem vele szívesen lecserélném a jelenlegi Warmachine skinemet.
    A 3. képen elég szép bump mapolt textúrázás látszik. És elnézve a képet el lehet mondani, hogy mostmár nem csak a Q3 engine tud lekerekített felületeket.
    A 4. képen pedig némi önárnyékot vélek felfedezni. Lehet, hogy nem annyira hangsúlyos, mint a D3 videókban ami látszott, de szerintem ott van.
  • Gabo
    #401
    Én csak pénteken leszek ismét, de a többiek is talán kaphatóak egy-egy játékra.
  • hun-ter
    #400
    ezer bocs talán majd holnap(vagyis ma)
    nem értem rá bocsi:(
  • Gabo
    #399
    HUNter! Nézz fel a csatinkra, ott megtalálsz!
  • Gabo
    #398
    HUNter:
    Veterán vagyok, de nem vérprofi. Nekem FUN play-en van a hangsúly. Ráadásul a klánom tagjai is hasonló szemléletűek.
    Szóval a játék tudásod miatt ne izgulj! Bele fogsz jönni.
    Ha minden igaz ma este fent leszek, olyan 22:00 körül. A csatinkon megtalálhatsz, de azért előtte ide is írok majd. (Csak nem akarom teljesen szét offolni a topikot, mert a végén Dikki fenékbe fog billenteni. )
    Gyere majd és akkor lesz !
  • hun-ter
    #397
    heh nemtom q3-ban jobb vagyok...sokkal jobb!
    azért még lehet hogy belejövök a 2003-ba:) ha akarod jácchatunk majd írj ide vagy rakd fel az icq-dat
  • hun-ter
    #396
    ok megnézem akkor hogy mi van
  • Gabo
    #395
    Volt icq-m, csak még nem raktam fel az utolsó (kb. fél évvel ez előtti ) újrainstall után. Most megint rendszer install előtt állok, tehát van rá remény, hogy utána ismét fel fogom tenni.
    Viszont mIRC-cel el tudod érni a csatinkat és a többiek biztos tudnak segíteni ha valami kérdés merül fel.
    Sajnos én egyenlőre bent figyelek a melóhelyemen. Itt pedig se irc, se icq, se netes játék. Pedig bérelt vonalon keresztül tarolnék mindenkit.
  • hun-ter
    #394
    icq-d nincs?
  • hun-ter
    #393
    vkk-s mapok mennyire fontosak?
  • Gabo
    #392
    HUNter:
    Pont az van leírva, hogy interneten hogy lehet elkezdeni. Keresd meg az említett topikban az 1600-as hozzászólást (minő véletlen, pont én követtem el), minden le van írva! Annyi változott, hogy a Hunrealworld oldal már nem él. De ami ott fent volt, máshol oldalakon is fent van (m-portal, hivatalos UT oldalak stb.).
  • hun-ter
    #391
    jó már rájöttem
  • hun-ter
    #390
    a non.umod és az umod között mi a különbség?
  • hun-ter
    #389
    LAN-ról
  • hun-ter
    #388
    azt mondtam neten nem játszottam még vele nem hogy teljesen hülye vagyok azért tapasztalatom van valami...:))
  • Gabo
    #387
    Nézz át az Unreal Tournament topikba! Kis keresgélés után megtalálod a részletes leírást, és hogy mit merre kell tenni a sikeres kezdés érdekében.
  • hun-ter
    #386
    tudom hogy égő de ez van:))
  • hun-ter
    #385
    ok köszi
    neten még nem játszottam ut-t:)
  • Gabo
    #384
    HUNter:
    UT + 4.36-os patche + Bonuspackok 1-4. Ez a minimum. A hivatalos oldalakról ezek letölthetőek. Utána érdemes elnézni a vkk.hu-ra és a szervereikről szóló dolgokat átfutni, esetleg az extra pályákat leszedni. (Előszeretettel vendégeskedünk náluk.)
    Aztán ha ez megvan érdemes valamelyik IRC csatit felé venni az irány. Pl. irc.extra.hu szerveren a #RtE felé.
    Mondjuk én valószínűleg csak este leszek fent, de ha bemondod, hogy játszhatnékod van, akkor biztos találsz társakat hozzá.
  • hun-ter
    #383
    nya lécci mondj valamit hogy hova menjek az UT-mmel!:))) meg hogy miket rakjak föl? ti mivel szoktatok?
  • Gabo
    #382
    Egyébként a beidézett hírben (d.e. egyébként már olvastam az Unreality.org-on ) emlegetett Curse3-ról van egy kis videó (6 MB) a hcgamer letöltési szekciójában. (Ha már tudtátok akkor bocsi!)
    Egyébként !
    Előre rettegek attól, hogy mennyire nem fog menni a gépemen.
  • hun-ter
    #381
    rohadék matáv!
  • Dikkma
    #380
    Régen sem láthattál, meg a közeljövőben nem is fogsz.
    I. Albérlet:

    1. modem 56k
    2. lassú gép

    II. Otthon

    1. isdn
    2. fagy, csak sw renderingben jó.

    Az I-es és II-es pontokból júli 1. után vedd ki az 1-es pontokat, na, akkor meg már lógni sem fogok a csatin :o))
  • hun-ter
    #379
    na és hova kell mennem? ja és miket tegyek fel? nincs fent jelenleg az egy. a demot várom:)
  • Gabo
    #378
    Hogy nehogy eléhezz, gyere inkább te is UT-ni néha!
    Dikkma is állandóan ott lóg a csatinkon (bár játszani mostanában nem nagyon láttam ).
  • hun-ter
    #377
    igen-igen már marhára várom én is!!!! most EZT várom leginkább...aztán ott lesz még az NWN is:) mondjuk az más tészta(de éhes vagyok már)
  • Dikkma
    #376
    "UT2003 demo infok...
    Birdy, 10:08 - Játék: MOHA - (7 komment)

    (BluesNews) Mark Rain megint elkottyantottt egy-két infót a várható UT2003 demoról:
    Az E3 alatt bemutatott verzió lesz nagyjából a végleges demo. Ez tartalmaz két DM map-ot (Antalus és Curse3), egy Double Domination map-ot (Suntemple), egy CTF map-ot (Chrome) és egy Bombing Run map-ot (Endagra). De lehet, hogy ez még vátozik. Nem tervezünk szingli kampányt betenni a demoba.
    Ami még változik a E3 demohoz képest, a végleges szerver- és statisztikafigyelő
    A demo és a végleges verzió közti idő nincs kőbevésve. A reakciókból fogjuk eldönteni, hogy szükségesek-e még változtatások vagy esetleg kiadjunk-e egy újabb demót.
    Pár nappal a Windows verzió után jön majd a linux verzió."


    Forrás!
  • hun-ter
    #375
    HCGamer:
    "Az olasz Multiplayer.it gaming site exkluzív hírként számol be arról, hogy az eddig grafikus motornak, vagy játékengine-nek hitt Unreal Warfare mégiscsak játékprogram lenne. Ezt pediglen arra alapozzák, hogy a helyi illetőségű Infogrames-től szerzett megjelenési listán 2003-ra van belistázva a fentebb nevezett cím PC, PS2 és Xbox géptípusokra. A hír eddig szól, és nem tovább, innentől kezdve vadul kezdhetjük törni a fejünket rajta, hogy ha egyáltalán igaz amit állítanak, akkor milyen programra kell számítanunk. Netán a multit és single játékmódokat egyesítő gaméra? Huh, belegondolni sem merek... :)"

    ehh Unreal Warefare egy külön játék lenne? Lehet hogy csak elírás...
  • hun-ter
    #374
    hcgamer: 1-2 hét és kint van a demo!:))
  • Gabo
    #373
    24.-ét nem mondták fix-re, csak egy feletébb valószínű időpont volt. Valamikor az E3 utánra mondták a dolgot, de nem a fejlesztő és nem a kiadó adta ezt a dátumot!
    Egy biztos a demo hamarosan ki fog jönni.
  • hun-ter
    #372
    heh akkor meg ne ígérgessenek!
  • Zrasf
    #369
    Nem tom már hol olvastam. A másik meg h a demóval elvileg készen vannak, akkor meg mire várnak ?