8227
Unreal Tournament 2003 - www.ut2003.hu
  • Nirhu
    #8227
    heló. én azt kérdezném hogy tudja e valaki hogy mi az a shield jump mert a trialos assaut pályákon mindenki bazinagyokat ugrál vele és én nemtudok.
  • PAtr0n
    #8226
    Hali mindenki!

    UT2004-el van problémám.
    Röviden:
    Sima Single player instant action-ban toltam, és laggol a játék. Tehát időszakosan mintha beragadna amit nyomok neki, és azt csinálja egy darabig. tehát pl. futok, közben oldalaznék, és lőnék, de ez minhta beragadna és csak másodpercekkel később csinálja meg, addig irányíthatatlan. valami beállítás módosítás esetleg segítene?
    Ötlet?
    Köszi.
  • Super Saiyan
    #8225
    valaki jön netezni?
  • Super Saiyan
    #8224
    hehe, erre várhatsz :DDD
  • papisa
    #8223
    Hali ,

    Régi nagy kedvencem a game .
    Olyan problémára keresem a választ és a megoldást amely nem szokványos .
    Kollégákkal szoktunk játszani a céges belső hálón munkaidő után 1-2 havi rendszerességgel .
    A gond az hogy átszervezték a hálónkat és nem lehet semmilyen játékot telepíteni .A rendszergazdák keze meg van kötve sajna .
    Másolt verziókkal amit nem kell telepíteni tudunk gond nélkül nyomulni viszont ilyen nem sok van ami bejön .
    A klasszikus UT-val nyomtuk eddig mert abból megvan a nem telepítős verzió .
    Az UT2003-hoz viszont eddig nem találtunk .
    Létezik-e vagy ha az elkészítési lehetőséget megosztaná aki tudja .....
    gondolok itt arra hogy valamilyen célszoftver ajánlás ,vagy mire kell figyelni ,beállítások ,stb .
    Azon gondolkoztam hogy régebben a rip játékok is ilyenek voltak hogy nem kellett telepíteni és azokat is elkészítette valaki valahogy .

    aki tud segítsen bármi érdekel :
    célfórum ( programozói-, hacker- fórum );esetleg játékállomány elérhetősége ha létezik ilyen verzió ; szoftverajánlás szal bármi ami segíthet .

    Előre is kösz és bocs a hosszú léért .:)
  • tbundy
    #8222
    mivel nem origi a játék, ezért nem tudsz a master serverhez csatizni..
  • gertrud
    #8221
    Rgötön hiba is jelentkezett nálam: Authentication Failed amikor a master szerverhez akar csatlakozni... Router port-megniytás kell, vagy mi?
  • gertrud
    #8220
    HAli! Kis help kéne! Ut2003 szeretnénk barátommal tolni, lehet ezt valamien formában neten keresztül? Mert ugye van host meg minden hülyeség! Köszi előre is!
  • malefic
    #8219
    Hi!
    Dedikalt szerver indításához, beállításához
    valami leírást tudna valaki adni?
    Linuxosat, ha lehet.
  • ffxi
    #8218
    HELP!!!
    Sima UR-m van és semmiképpen nem akar fullScreen-ben futni. Csak abalakban.
    THX!!!
  • steweee
    #8217
    köszi, sok minden megvilágosodott. akkor érdemesebb belevetődni mint belelőni
  • Blacktom
    #8216
    Hali, elég rég játszottam már vele, de azért megpróbálok válaszolni:

    azért lehet szétlőni, hogy megvédhesd magad ellene(de hogy miért nem robban, legalább egy kisebbet, ha szétlövöd) és szerintem mindig le lehet lőni

    a bombing runról csak annyit tok, hogyha csak belövöd 3 pontot kapsz, de ha beugrassz vele, akkor 7-et(hmm, lehet hogy ez csak a 2004-ben van így...)

    hát a harmadighoz sajnos nem tok mit írni, én inkább csak multiztam
  • steweee
    #8215
    három kérdésem lenne:

    a nukleáris rakétát miért lehet szétlőni, illetve mennyire sérülékeny, illetve ha nem távirányításos módban repül is le lehet lőni ?

    a bombing run módban mi alapján ad több vagy kevesebb pontot egy "zsákolásra" ?

    végül kampányban hogyan szerezhetek újabb embereket az esetlegesen elvesztettek helyére, és mi a fenének van benne olyan hogy az egyik ember lesérül, és mi van ha nem gyógyítom meg ?
  • bubi
    #8214
    Csá!
    Ha akartok valahol dumálni akkor gyertek Team Speakre.
    Az IP: 195.56.146.104:28980
    Password: olg
  • adam222
    #8213
    hy nekem + van eredetibe a 2003 csak elhagytam a cd -key nem tudna valaki segíteni ,hogya kaphatnám vissza? Nem nemekarok 2004 ezni és megveni sincs pénzem a 2003 at. A haer mondta hogy ő 1 szer megtalálta a cd key 1 eredeti cd -n de nem tudja má, hogy hol. És ti esetleg nem tudjátok ? Elöre is kösz mindent
  • Joe4
    #8212
    Kössssszencs!!!!!!
  • tbundy
    #8211
    ut2003-al nem tom, már rég játszottam vele, de asszem ott valami kis file van amivel lehet peccselni a játékot, és demoként kezeli, és így kienged online játékra. (ha nem így van akkor sry :P)
    ut2004hez meg keresni kell online enabler-t, és mehetsz tört szerverekre játszani vele.
    sztem érdemes beszerezni ut2004-et, nem csak mert jobb, hanem mert sokkal több magyar játszik vele. a dm és ictf szerver majd mindig tele van.
    v beszerzed eredetiben, már nincs olyan aggasztó ára, és akkor válogathatsz a rengeteg szerver közül :)
  • Joe4
    #8210
    UT2004? Nem hangzik rosszul, de sajnos nincs meg. Ugyanis az a baj, hogy nem tudom elindítani. Hogy kell? És még valami, nem válaszoltál az előbbi kérdésemre, hogy lehet interneten játszani?
  • tbundy
    #8209
    játsz inkább az ut2004-el, ott jobban van élet
  • Joe4
    #8208
    Szeretnék a neten veletek játszani, de nem tudom hogy kell. minélelőbb válaszolj! Joe4
  • Joe4
    #8207
    Szeretnék a neten veletek játszani, de nem tudom hogy kell. minélelőbb válaszolj! Joe4
  • Joe4
    #8206
    Szeretnék a neten veletek játszani, de nem tudom hogy kell. minélelőbb válaszolj! Joe4
  • Lest4t
    #8205
    Hello all. Szeretnék játszani ezzel a játékkal a neten, de nem igazán tudom, h miket kell letöltenem, és hogy egyáltalán tudok e játszani a nem eredeti cdmmel...
    Jó lenne, ha valaki leírná a teendőket... :)
    Előre is THX
  • fenegyerek89
    #8204
    tbundy kár hogy nem jössz mert nem tudod mit hagysz ki!!!
  • tbundy
    #8203
    köszönöm a lehetőséget, de maradok az UT első részénél
  • fenegyerek89
    #8202
    tbundy ha van kedved te is beszálhatsz ám!!!!
  • fenegyerek89
    #8201
    Kedves Martin Rome! Örülök hogy játszanál velünk és szivesen is várunk, de ha tudsz jobb lenne ha szednél még embert magad mellé, mert mi ugy szeretünk játszani hogy eggyütt vagyunk ellenfelek ellen. Amúgy a játék az általában hétvégenként szokott lenni, remélem addigra lesznek még akik játszanak melletted!
  • tbundy
    #8200
    ennyi előnyt adsz nekik?
  • Martin Rome
    #8199
    hy én kilálnék gyak egyedül vagyok:)
  • fenegyerek89
    #8198
    Sziasztok! Mi olyan csapatokat keresünk akik kiállnának ellenünk egy Unreal Tournament 2003 zászlórablásra!!! A csapat 4-6 fő között legyen! A részleteket majd megbeszéljük!!!!
  • Kaplan
    #8197
    Nyugi! Én is kerestem magyar IP-t de már nincs mindenki átált az UT2004-re.
  • andriska
    #8196
    Na,végre műxik.Igaz felrakatam egy-két dolgot:de bonus pack,epic bonus pack + patch,úgyhogy megy.De nagy a pangás.3 játékmodhoz be sem hozott egy szervert sem.Nem tudnátok jó IP címeket írni?Ha lehet főleg magyarokat.Előre is thank!
  • Kaplan
    #8195
    andriska , szerintem rakd fel az összes patchet amúgy semmi bajom nem volt a multival , pedig semmit nem raktam fel.
  • andriska
    #8194
    Hi!Felraktam,de multiban nem akar menni.ki írja,hogy ez+az hiányzik.Miket szedjek le hozzá,hogy minden szerveren működjön?
  • Kaplan
    #8193
    Sajnálom , hogy így eltünt mindenki az UT2003 magyar szerverekről. :-(
  • Kaplan
    #8192
    Az kár!
    De olyan rossz, hogyha ilyen évente megjelenő játék összes multiplayere átáll mindíg a legújabbra.
    DE azért jó az amerikaikkal is :D
  • tbundy
    #8191
    átállt sztem mind ut2004-re...
  • Kaplan
    #8190
    Hello!
    Most vettem a játékot és k**va jó!!!
    Állandóan MULTIPLAYER-k
    De nem találok magyar szervert? Van?
  • tomasz
    #8189
    Magyarul a 2004???ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nem hiszem???Még magyaritás sincs az én tudomásom szerint nincs!!!!
  • Adam5
    #8188
    mi van???
    a 2004 ára 10990 és van cd-s vagy dvd-s változat
    a 2003nak az ára 3990
    de ha gondolod nézd meg itt:
    link