215
Mafia: infok, kepek
  • Szepy2884
    #215
    Sziasztok, a játék eredeti. Win7 pro 64-re feltelepül gond nélkül de nem indul. Próbáltam a programkompatilitással elhitetni vele, hogy xp-s a gép és rendszergazdaként is indítottam, de nem fogad szót. Ötlet?
  • pityke0211
    #214
    Hali!

    Nekem is a "vidéki kiruccanás" c. pályával van gondom. Amikor odaérek a raktárhoz, kilép a játékból. szerintem nem patch probléma, mert Steam-es játék, az meg elvileg folyamatosan frissít. Aki tudja a megoldást, légyszi írjon!

    Köszi
  • rublinszkiakos
    #213
    CS all!figy letöltöttem az alive mod 16-ott de a City-Nightba találtam egy nagyon vicces easter egget megyek be salieri barjába megyek a billiard asztalhoz aztán észre vettem hogy ezt a jelet mutatja ! ok megnyomóm az akcio gombot aztán kinyilik az ütö tarto és kiüll ott a székbe?hát persze hogy salieri egy kis beszélgetés aztán salieri megakarja fogni a puskát én meg persze lelőttem coltal de nagyon vicces
  • Zunex
    #212
    Sziasztok! légyszi tudnátok segiteni? az a problémám hogy a ··vidéki kiruccanás·· második részét nem akarja betölteni.. valami ötlet? PLZ HELP
  • Wasse 1
    #211
    Sziasztok!Remélem most tudtok válaszolni:)
    Az a gondom,hogy telepítésnél az a1.dta a lenti töltésen,és utána nem tölt,de nem fagy le.Mi lehet a baja?
    PLS,SEGÍTSETEK!
  • Daemon09
    #210
    Hali!

    Most az a küldi jön nekem hogy teherautóval kell vidékre menni borért.
    De amikor odamegyek a teherautókhoz paulihoz a küldi elején kidob azzal hogy a játék hibát okozott.
    Nincs patchelve a játék, lehet ez a gond?
    Amikor patchelni akarom 1.2-vel azt írja hogy törlöm e játékot.
    Légyszi segítsetek
  • King of Roads
    #209
    nem ír senki?
  • MavericK HUN
    #208
    XP-m van, es az osszes havernak is XP-je van de a helyzet mindenhol ugyan az volt. Az egyetlen kozos dolog amit talaltam az az, hogy mindenkinek ABIT NF7-S lapja van, de hat ez hogy a makkomba lehetne mar gond ?
  • moralosan
    #207
    valszeg nem XPd van, haverom 98cal ugyanígy befagyott, feltette xpt és ment neki.
  • MavericK HUN
    #206
    Tobb helyen is olvastam mar, meg talalkoztam is vele, hogy amikor telepiteni szeretnem a jatekot, akkor a 2. cd behelyezesekor lefagy a game. De eddig meg nem jottem ra mi az oka, vagy mivel lehet orvosolni.
    Ebben a temaban kernek segitseget, a masik dolog meg, mivel en mar regen jatszottam a Mafiaval, csak megint elkezdenem, nem tudom, hogy van egyaltalan 2. resze, mert itt latok Mafia 2 topikot, de van Mafia City of Lost Heaven, szoval nem tudom, hogy mi is az abra a Mafiaval. Kiegeszitesek ezek, vagy teljesen uj kiadas.

    A helpet elore is kossz...
  • hiba
    #204
    tapsoljuk meg!
  • Hunnenkoenig
    #200
    Miert van ket topik?
    Tessek ezt hasznalni:

    http://www.supergamez.hu/listazas.php3?id=1030483660
  • mafiahq
    #199
    kiez az állat dreed aki írogat elég lenne 1ccer is.
  • trombitas
    #196
    Miért nem jön be a "softwares.hu"a freeride térkép miatt? Kell az a rohadt térkép!
    Heeelp!!
  • Csaba
    #195
    Hello! Egy tipp a benzineshez: Nyomd a kuplungot folyamatosan. Ameddig nyomod, nem fogy a benzin. Igaz, hogy egyre lassabban mész, de ha felgyorszulsz mondjuk 70 mph-re, és elengeded a gázt, és nyomod a kuplungot, akkor jó sokáig mész, és nem fogy a benzin közben. Ezzel a módszerrel az egyik legkönnyebb küldetés volt. :-)
  • Punker
    #194
    THX.
  • Shongi
    #191
    Nem tudjátok mi lehet a gond radeon 8500 am van és nem látszanak a szövegek
  • Punker
    #190
    10 küldetéssel már kész vagyok, de a többit vagy nem találom vagy nem birom megcsinálni.
  • Punker
    #189
    Na valaki?
  • Punker
    #188
    az UFO-s küldetésben mit kell csinálni?
  • Punker
    #187
    lassan én is ott tartok, bár az a teherautós is idegesítő amelyiknél nem lehet lelassulni.
  • Hamed
    #186
    Na esküszöm az a legmocskosabb küldetés az extremeben. Amikor vagy ötödszörre fogyott ki a nafta kb. 10 méterre a célt előtt visszatöltöttem és fejbelőttem az integető fickót:))
  • Punker
    #185
    Thx.
  • rutilus
    #184
    Próbálkozz úgy hogy alig nyomod a gázt, néha ráadsz egy kicsit és hagyod gurulni (keresd a lejtős utakat). Igaz lassú lesz, de asszem nekem így sikerült.
  • Punker
    #182
    De a következő benzinkút már másik szigeten van és rohadt messze hiába ugratok át a vízfölött még így kifogy a nafta.
  • budasp
    #181
    Nagyon egyszerű. Keresd a térképen a benzinkutakat és a legrövidebb úton juss el hozzájuk.
  • Punker
    #180
    PLEASE HELP!!!
  • Punker
    #179
    a freeride extremeben van egy piros sportkocsi amit alkénne vinni valahova de mindig kifogy a benzin mi a faszt kell csinálni az első benzinkutat még elérem de a másodikat már nem.
  • slender
    #176
    A vasúti sín az egyik ajtóba vezet. Állítsd a váltókat megfelelő helyzetbe, aztán lökd ki a "bigyókat" a vonat kerekei elől.
  • teran
    #172
    de nem tudok másik utat keresni mert elevenen a feladat azt jelzi hogy ott kell elmennyekbeérek egy lejtöre minha egy hid allat kell elmenyek és ott van egy ilyen autopálya sorompo féle és onan jeélzi mikor elhagyom ezt a pontot a térkép hogy hova kell tovább menem namármost mikor elhagyom a hidallati résszt akkor kezdödik az emelkedö és nem birja a hegyet de még visza fordulni sem tudok mert mögöttem dudálnak az autok?
  • teran
    #170
    sziasztok én még az elején vagyok a játéknak asszem a negyedik utast fuvarozom és mikor megyek vele eljutok egy bizonyos helyig vele ott következik egy emelkedö de az autom nem bir felmenni rajta nem birja a hegyet ilyenkor mi a tehendö
  • TomBond
    #169
    Nem tud valaki egy várostérképet valahol?
  • teran
    #168
    sziasztok én még az elején vagyok a játéknak asszem a negyedik utast fuvarozom és mikor megyek vele eljutok egy bizonyos helyig vele ott következik egy emelkedö de az autom nem bir felmenni rajta nem birja a hegyet ilyenkor mi a tehendö?
  • teran
    #166
    ja buék mindenkinek
  • teran
    #165
    sziasztok én még az elején vagyok a játéknak asszem a negyedik utast fuvarozom és mikor megyek vele eljutok egy bizonyos helyig vele ott következik egy emelkedö de az autom nem bir felmenni rajta nem birja a hegyet ilyenkor mi a tehendö?
  • [Walaki]D`Lair
    #162
    nem tudna valaki tanáccsal szolgálni? az a problémám, hogy ha el akarom indítani, akkor ilyen init errorral kilép. Crack fenn+1-es CD benn. Deto 40.71-es van a gépen hátha ez a baja...
  • budasp
    #160
    Az egyik a középső szigeten van a börtönnél (ezt tudnod kell hol van, mivel itt volt egy küldetés). A másik a West Marshall híd lábánál a Works Quarter felőli oldalon.
    A kocsikkal fel is kell állni a teherautókra háttal.
  • Joey
    #158
    jah! sajna
  • budasp
    #157
    Freeride extremben nincs autojavítási lehetőség? Ami egyszer megsérül, az úgy is marad? :(
  • budasp
    #156
    A kocsikat abban a sorrendben kell cserélni, ahogy mutatja őket a feladat kiadásakor. A helyeket elég nehéz lenne elmagyarázni, de fel lehet ismerni őket.