15
Wingate serverek
  • fawcet
    #15
    Annyi biztos, hogy a Wingate-s szerveren kell beállítani valamit, de mit azt bnem tudom. Kérem segítsetek ebben is!
  • fawcet
    #14
    Munkahelyemen az internetserver a Wingate-s. Amúgy a gépem proxy-n keresztül csatlakozik hozzá a netszolgáltatásért.
  • fawcet
    #13
    220 WinGate Engine FTP Gateway ready nevű hibát ír ki amikor a böngészőben szeretnék ftp.uw.hu-ra felmenni. Total Commanderben pedig azt írja hogy nem találja a kiszolgálót. Felhasználónévvel és jelszóval szeretnék felmenni a tárterületemre.
    Wingate megy a szerveren ahol az internet meg van osztva. Be van állítva a proxy, a Lan-on keresztül internetmegosztásnál. 80-as port http-nek, 21es port az ftp-nek. Wingate-n is ez a port megy.
    Be van kapcsolva a passzív üzemmód.
    Mindent kipróbáltam ami eszembe jutott. Mit lehet tenni ezügyben, hogy sikerüljön az ftp elérésem.
    Köszönöm előre is a válaszokat!!!
  • nemcsakfeel
    #12
    up
    hol van a wingate lista?
  • Lacc
    #11
    A telnetbe kell őket beírni. Viszonr nekem nagyon kellenének MŰKÖDŐ wingate serverek, adhatnál párat ha már annyi van neked :))
  • TIBI
    #10
    azt eddig is tudtam hogy mire lehet használni csak nem tudtam hova kell beírni.
  • TIBI
    #8
    én tudok egy halmot csak nem tudom hogy kell használni.Segítek neked de akkor te is segítts nekem.
  • TIBI
    #7
    én tudok egy halmot csak nem tudom hogy kell használni.Segítek neked de akkor te is segítts nekem.
  • cSuwwi
    #6
    Link
  • cSuwwi
    #5
    Ó bazzeg, bocsi!
  • cSuwwi
    #4
    Akkor meg minek írsz? :)

    Nézz utána itt:
  • WizarDTommy
    #3
    nem sorry.)
  • Lacc
    #2
    Tud valaki egy listát működő anonym wingate serverekről?
  • Lacc
    #1
    Tud valaki egy listát működő anonym wingate serverekről?