116
  • Break
    #30
    még soha nem korcsolyáztam, nincs is korcsolyám...de ha lesz eccer rá alkalmam, kipróbálom...

  • WizarDTommy
    #29
    Spec ... én már 7 éve korizok mégse tört el semmim :)
    Legelőször elég durva volt :) , de meg lehet tanulni ! Nem nehéz !
  • vizes
    #27
    Na spec azzal nincs tapasztalatom...
  • Coine
    #26
    Sportkótház, sebészet.
  • G@b0r
    #25
    szvsz bringázás sokkal veszélyesebb. Ott már törtem ugy el a kezemet hogy vissza kellet rakni a csontot a helyére.
  • G@b0r
    #24
    nem volt szerencséd. Azé nem olyan könnyü nagyot esni. Én 9 év alatt még nem törtem semmimet és nem volt komoly sérülésem a kori miatt...
  • Coine
    #23
    Hidd el ez nem olyan vicces, és sztem minden testrészed veszélyben van.

    Én is így poénkodtam, aztán amikor leszívtak 1 deci sűrű vért a térdemből a Sportkórházban (mert felduzzadt) akkor már nem volt, olyan vicces a dolog.

  • vizes
    #22
    Hol kezeltek?
  • Coine
    #21
    Én idáig 1x koriztam a Műjégen...
    Eredmény : térdkalácsom kiugrott, majd visszaugrott, 1 hét fekvés, 4 hét gipsz és még most is járok gyógytornára, NE MENJ KORIZNI !!!
    Hidj nekem...
  • Vaker
    #20
    Na, gyűjtök egy kis bátorságot és vmelyik nap kimegyek a jégre.
    Majd kiderül, begipszelt kézzel hogy tudok írni :-)
  • vizes
    #19
    Azért majd írd meg hogy megy!
  • Vaker
    #18
    Kori már megvan, nem recés az eleje, gondolom akkor "hokikorcsolya". Műanyag, 3 csatos és kivehető a betét belőle. Most vettem otthon (Mo-on). Majdnem túlsúlyos lett miatta a bőröndöm :-)
  • G@b0r
    #17
    csak az a lényeg hogy szerezz be egy olyan korit ami jól megtartja a lábadat.Az nagyon szar ha mozog benne a lábad
  • Efreet
    #16
    mindenki volt kezdö. bánni nem kell, de ha érdekel, akkor bátran ki kell menni a jégre 1 pár jóminöségü korival, és tanulni abból, amit látsz... este meg borogatások meg lila foltok között jó lesz teázni :)
  • G@b0r
    #15
    stockholm? én brüsszel:) itt sohasincs jég vagy hó :(
  • G@b0r
    #14
    k akkor csak html topicban fogom csinálni...
  • Vaker
    #13
    Stockholm, úgyhogy van jég dögivel :-)
  • vizes
    #12
    Szánom-bánom, kezdő vagyok,de tanulni sosem késő!
  • Efreet
    #11
    Gabor: leginkább a második... nem véletlenül vannak elkülönítve a html-es topicok... máshova a színezés-vastagítás meg a link-képbeszúráson kívül mást ne... nem jó mások esetleg fontos dolgait elrontani (még ha véletlenül is) egy elszabott kóddal...
  • G@b0r
    #10
    külföldön élsz? hol?
    Efreet: Mér nem éri meg időpocsékolás vagy baj lehet belőle? :)
  • vizes
    #9
    A kori felvételét komolyan gondoltam,szerintem magadtól is menni fog,csak gyakorolni kell. Olyan ez mint a biciklizés, én arra is magamtól jöttem rá. Sok sikert!
  • Efreet
    #8
    Gabor, ne szórakozz feleslegesen a html kódokkal, nem éri meg...

    korcsolyázás meg... ki kell menni pályára, és csinálni. nézd a többieket, és utánozz... szerintem hokikorcsolyával egyszerübb, én azzal tanultam meg. és persze rengeteg hatalmas esés is lesz hozzá... :)
  • Vaker
    #7
    Sajnos külföldön élek, úgyhogy kicsit messze van az Árpád út... :-)
    Komolyan, semmi tanács? :-((
  • vizes
    #6
    Ez mit jelent nálad?
  • G@b0r
    #5
    :D
  • vizes
    #4
    Írásban csak annyit,hogy ha megpróbáltad akkor figyelmedbe ajánlom az Árpád úti kórház traumatologiáján Zágh főorvos urat,engem is ő rakott össze! Ja, ez nem vicc volt.
  • Vaker
    #3
    Tudom, hogy nehéz írásban/szóban megtanítani, de azért megköszönnék néhány tanácsot. Esetleg tud vki linket a témával kapcsolatban?
    Köszi!
  • vizes
    #2
    Leginkább úgy,hogy felveszed a korcsolyát!
  • G@b0r
    #1
    ügyesen :)
    én 9 éve korizok :)