111
Mondjatok már egy jo SMS progit...
  • KeKKSZike
    #19
    Én is a ICQ SMS küldőjét használom! :D Az a legjobb szerintem!
  • CSOCSO
    #18
    :)))))))))) bocs fiuk..az az átkozott bill...no mindegy...
  • Break
    #17
    néha lehagy 1-1 betűt, vagy szót, de nem számít....:-))
  • Lteebee
    #16
    Csodálkoztam is az elején.
  • Efreet
    #15
    itt a vége már igazi Csocsos mondatszerkesztés lett... :)
  • Break
    #14
    ebből télleg okosabb lettem...
  • CSOCSO
    #13
    semelyiket..sokat kiproszálétam de egyik sem jo..eddig a 77 sms volt..most csak icuka van de az nem olyan jo..szal incsen..régen unimobile de ez már nem tök mindegy..szal én is arra várok hogy jo legye...
  • Break
    #12
    te melyik progit használod, és honnan szedted le??
  • CSOCSO
    #11
    jolvan rájöttem....englis re kell ranki a gépet és kész a 160 karakter.,...amugy vaaki olyan sms progit mondjon ami nem orák mulva hanem azonnal elküldi azt a szart....
  • Break
    #10
    rájöttem...a végére odabassza a kicsike a maga kis reklámját ilyen szöveggel:
    "//Erre az SMS-re válaszolhatsz!"
    (idézőjelek nélkül és a két perjel is ott van az elején) A kis aranyos....
  • Break
    #9
    ezt én is épp ma láttam. bemásolok egy kb. 110-120 karakteres SMS-t word-ból, nyomok egy kib@szott szóközt, erre lefaragja úgy, hogy csak 60 marad benne (a 777sms-ről szólottam). lehet, hogy az SMS már csak 60 kari???? (na azért remélem nem, de aki okosabb lécci magyarázza már el, köszi...)
  • CSOCSO
    #8
    ehe azsongya hogy ebben a languegaban csak 70 karaktert engedélyeZ:)))))))))) miylen languageről beszél bazzeg?anol szarom van
  • CSOCSO
    #7
    sőt 69 re! icuka 2001 b mvan
  • CSOCSO
    #6
    ténlyeg ti milyen okosak vaytok..akkor azt meséljétek el nekem mért csak 60 karaktert lehet elküldeni?? ki van törölve midnen!!ahogy elkezdek irni azonnal a 160 ..sima 60 ra ugrik le!!
  • Dreet
    #5
    Igazad van ezt kellett volna tanácsolnom...
  • Efreet
    #4
    vagy a default aláírást átírni valami szép üresre, és akkor törölgetni se kell... main-preferences-sms messages-add signature kocka off.
  • Dreet
    #3
    Elég egyszerű 160 karaktert küldeni icq-val. Töröld a hülye dumát amit a progi automatikusan a levélbe tesz: "Sender: xxxxx 1131206. Press "reply"......"
  • Efreet
    #2
    ICQ tökéletesen megy... 160 karakter, tokkal vonóval, és eddig mindegyik célhoz ért... (legkésöbb másnap reggel, túlterhelések meg ilyenek miatt...)
  • CSOCSO
    #1
    Sziasztok nem tudtok egy jo SMS progit már kiprobáltam egy csomo..Wild SMS, SMS-iT, Smart SMS,Text2Gsm,net2phone, Extreme SMS...egyik sem jo bár ha valaki tudja hogy valamelyik hogy fog jol müködni akkor szoljon már..pl hogy mi a 777 sms címe meg hasonlo ...hogy ne kelljen a netre menni az sms ért csak a progiba beirod a szervertr a neved jelszod é ö elküldi... ismertétek az unimobile-t? az volt alegjobb...tudott mindent és mindig elküldte az SMS...az icq meg szar lett 60 karaktert küld el..nevetséges...vagy hoyg lehet vele 160 at küldeni?segítség!