55
  • Duke
    #55
    tok mindegy hogy g4 vagy r300!akkora teljesítménynél már észre se veszed az apró külömbségeket.
  • nyunyu
    #54
    Azert az Ati-t sem kell felteni, pletykak szerint februar kornyeken jon ki az R300, ami mar teljesen DirectX 9 kompatibilis lesz...

    Azert se veszek gagyi Nvidiat...
  • TIBI
    #51
    a rohadt életbe elegem van ebből.Mi a francért nem bírnak várni egy kicsit még most vettem a nyári munkából szóval verejtékkel megkeresett pénzem gf3-at és mi volt ráírva:3year warranty.1 ébként most cseréltem le a gf2-őmet.
  • leslie
    #40
    Peldaul a Quake3 olyan, hogy stabil 125fps kell neki. Ha kevesebb, akkor mashogy mozogsz, kissebbet tudsz ugrani, stb.
    Es jon ki lassan a Doom3, Quake4...Ezekhez fog kelleni a nagyon durva vas. :)
  • braindance
    #37
    Tök jó dolog a fejlesztés.
    Jövőre, amikor kijön a GeForce 5, akkor majd mindenki azon fog gondolkodni, hogy lecseréli a "régi, agyonnyúzott" GeForce 3 MX-ét egy GeForce 4 MX-re.

    Akiknek meg ráér, azok olcsón megússzák.
  • K.András
    #35
    elég érdekes hogy neked olyan a szemed mint a légynek, ugyanis csak ö vehetne észre valami különbséget 25 vagy 50 fps között, nem véletlen hogy a tv-ben ami megy adás 25kocka/mp megy az ntsc meg 30kocka/mp.....
    A képernyő frissítés frekvenciájának meg nem is tudom mi köze van az fps-hez?
  • b
    #31
    > a Gforce nev is unalmas

    mijér, a windoz név nem unalmas, az is megy már egy ideje?
  • steveh
    #30
    Szerintem meg fejlesztegesenek mint állat mert fel kell érni a legujabb konzolok magaságába,hogy a fejlesztők támogassanak minket pc-seket.Utálom a konzolt.
    De nem tudom észere vettétek e hogy nagyon elszaladt a ló a fejődében mert amikor kb 1 éve mg volt olyan játék ami szagatott a legjobb konfigon addig ma már 2 Gh felett és nem skára Gef4 nél járunk.nekem Gefmx400 asom van de eddig minden minimum 40 Fps-t körül mozog.Nem mintha 30 fölött bármilyen különbséget látnék.
  • Break
    #27
    nekem meg S3-om van 4 mega memóriával, bazzeg!!!! :-)))))) (komolyan!!)
  • An-Dee
    #26
    Nekem Ati radeon 32 DDR van, és meg vagyok elégedve vele, 1 hónapja vettem.
    Valaki említette hogy neki mindegy hogy milyen kártyjája van, olvastam hogy az új radeon-oknak sokkal szebb a képe mint a gf-nek, és nekem a min?ség a fontos nem az hogy hány száz fps-el megy egy játék.
  • radical
    #23
    Jó lesz ez. Lesz legalább GF3 40-ért.
  • Kis-Bob
    #12
    Elfogadnám..... de az ára is jól jönne.Talán még egy gyengébb gépet is össze bírnék rakni belőle
  • fotel
    #9
    weasel - hát az te vagy

    :)
  • Szepi
    #7
    Na jó, de amint megjönnek ezek a "drágák", a GeF3-ak ára úgy fog lefele esni, mint szar a tehénből. Szóval már cak ezért is megéri majd, ha végre kijönnek...
  • Gabest
    #5
    Kérek egy gf4mx-et 20e bruttóért! (Hiszen low-end kategória :)
  • item
    #4
    Izgatottan várjuk hogy megjöjjenek , de király is lessz (annak) aki meg is tudja majd venni ezeket a csodákat !! még a gef3 is drága !! Az ATI is jön majd a R300-al.. kiváncsi vagyok mennyi lessz az árkülönbség a két kártya között ??
  • Lazarus
    #1
    Sok lesz ez már nem? :)