105
Sok sikert a letöltögetéséhez :)))
  • toysoldier
    #105
    lol
  • blackgamer
    #104
    dvd-n is köjött?
  • soulhunter
    #103
    namost én majdnem összecsináltam magam a röhögéstől,ahogy ezt mind végigolvastam kemény fél ora alatt :DDD

    HONNAN LEHET LETÖLTENI??? :DDD
  • plas
    #102
    megvettem eredetiben.... :D
  • Erzsinéni
    #101
    .. lehet jobb, mint a DesertCombat... :)))))
    hmm ki is próbálom gyorsan....
  • And5
    #100
    100
  • Valen
    #99
    kimondta hogy megy hálózatban :)
  • Sephi
    #98
    Gyerekek! Gyertek gyujtsuk ossze mind az oszes szornyet es csinalunk egy fergeteges LAN partit :)))
  • SoDI---
    #97
    ez kész
  • plas
    #96
  • malter
    #95
    sztem jobban jártak volna ha inkább elmennek péknek,akik ezt csinálták
  • Sephi
    #94
    Ha bele gondolsz nem is volt tulsagosan nagy a bukas a dolog mert mivel a fejlesztesre nem kellet sok penzt adni ezert a sima bulk cd-ek megvelte eleg olcso lehetett. De meg akkor is 100.000 jateknak (ha fullos) akkor az 5 millio cd. ha ugy veszuk hogy egy bulk nname cd fogjuk ra 100 forint akkor az 50000000 :))))))) na jo abba hagyom mert ez mar tulzas.
  • O0D:
    #92
    LOOOOOOLLLLLLLL
  • Lacc
    #91
    Ja ráadásul minden DVD-t 2x kell berakni, ahhoz hogy végigmenjen az install 2x sorban be kell rakni a dvd-ket, szóval 30 + 1 csere után (az első kell majd az első bootoláshoz) feláll a rendszer :P Ja persze ajánlott hozzá 200 GB szabad hely + 50 a swapnek.
  • Valen
    #88
    Ja és 2. rész gépi Rekviementje:

    Dual Athlon 64 3000+ vagy Dual P4 Prescott magos proci 4,0Gh to up!
    3 GB RD RAM or DDR2
    ATI 9900 or GF legújabb kinemadott verziója
    Windows Longhorn
    SB Audigy 2
  • Einstvan
    #87
    AHA. És egy szerver kell hogy megmozditsa azt a karit !! :)))
  • Valen
    #86
    Lacc, te komolyan kipróbáltad !!!!!!!

    Miért, lehet, hogy amerikában és japánban ez a game a Final Fantasy vetélytársa, és már készítik a folytatást, mely 100 DVD-n jelenik meg, és 1 DVD egy kari.

  • Erzsinéni
    #85
    Mer az télleg durva lett volna, ha fel kellett volna őket installálni a gépre...
    az min. 2hét szabadság...
  • pityogo2
    #84
    LoL
  • ollie
    #83
    most mi bajotok ezzel a játékkal??????

    :DD
  • mikike
    #82
    ok lacc
    nem csinálsz egy új logót?
    valami szép télit?
  • Lacc
    #81
    ezt bóknak veszem
  • pityogo2
    #80
    MuHaLoLrOfL
  • mikike
    #78
    gondoltam, hogy anno lacc volt aki kipróbálta ezt is
  • Einstvan
    #77
    Mongyuk ha még MOHaa szinvonalu és stilusú lene a game és 1 lemezt(600mega)1 pálya, akkor még elviselhető lenne. Szük 50 terepes cucc, kellemes nyugdij elötti elvegetálásra!!
  • Sephi
    #76
    Pontosan. Aszitek hogy ezzel egy uj csereberegletos divatot inditanak el. De nagyon roszul hittek. Nem lennek a helyebe a programozo csapatnak :)
  • Lacc
    #75
    Hát gondolom azt hitték hogy a hülyegyerekek majd cserélgetik egymás közt a cd-ket mint valami kártyákat az ilyen pokemonos agymenésekhez hasonlóan. Hát, nem jött be
  • basta002
    #74
    Tényleg érdekes megoldás...
  • Amse
    #73
    Akkor nagyon ügyesen +oldották hogy nem volt 1 programozó sem aki írt volna nekik 1 menüt ahol ki lehetett volna választani a dögöket:)így kb 1 cd lett volna:))))
  • Lacc
    #72
    Tévedésben vannak egyesek. Nem mind az 50 cd-ről kell installni. Sőt, asszem egyáltalán nem kell, cd-ről fut. Egy cd-n van kb. 20 megányi anyag, egy cd jelent egy dögöt. Ahhoz hogy tudjál játszani legalább 2 kell, mindkettőről betölti a dögöket, és lehet verekedni. Ennyi.
  • pityogo2
    #71
    Uccsó hozzászólás:
    Ennek a játéknap meg kéne tudni, mikor keletkezett az ötlete, és új nemzeti ünnepet kéne vele alkotni.
    Hasonlót, mint áprl 1.
  • pityogo2
    #70
    Szerintem ez egy olyan játék, ami egy kicsit ez, egy kicsit az.
    A pokémonból kb 170 féle van. itt beérték 50-el.
    Sims: rengeteg cd
    Digimon: COPPYYYYY
    Mortal Kombat: verekedős, és az örökké élő mondat: "úgyis én tudom leghamarab szétverni a bilt, be-bee"
  • rezsofiz
    #69
    ez a játék egy pocokarcú fiú:)
  • pityogo2
    #68
    Na neee, ez vmi vicc? :DD 50 cd???
    na neee, ha még a cd-ket is számoljuk, akkor is min 5000
    Ha rajta az anyagot, akkkor a cd veszít az értékéből 60 ft-t :D maradt 40:D
    2000 ft-ért meg megvenném, de csak azért, hogy legyen mit mutogatni a sims-eseknek:)))
  • Erzsinéni
    #67
    ÁÁÁ most nézem, alant van egy ingame kép... akkor már meg is van miért nem hallottunk idáig erről a gyöngyszemről...
  • Amse
    #66
    ÁÁÁÁÁÁ ezt én biztos letöltöm az 56k-s modememmel:))
  • Erzsinéni
    #65
    Ebbe már minden szörny tudott mozogni? aztamindenit és még két félét tudott ütni?? és gondolom amikor kérte telepítésnél a második Cd-t meguntad, mert tudtad, hogy van még 48 amit fel kell rakni...
  • hen-tes
    #63
    loál !
    én fizetnék vkinek ha elküldi postán
    mivel sok a szédé ezé elküldöm, megírja majd vissza küldi !
    ki válalja ? mennyiért ?
  • Lacc
    #62
    Ebből a szarból annak idején leszedtem 2 cd-t (vagy 2 éve volt :D). 1 cd kb. 50 mega volt talán... De a játék maga egy fostalicska. Ha jól emlékszem minden szörny tudott mozgni meg 2 félét ütni hűűűha :D
  • Adam5
    #61
    Végre egy game ami még a sims nél is sokkal több darabból ál(bár az azert az sem semmi) és értelmetlenebb