106198
1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • Laalee
    #103
    dzseki filmeket szeretem
  • Efreet
    #102
    viszont én egyiket se nézem meg. nem érdekelnek.
  • Laalee
    #101
    lenyegesen laposabb a masodik, es semmi uj otlet...
  • CSOCSO
    #100
    láttam az első részt és baromi jo a második rész is!
  • CSOCSO
    #98
    mOzik!!
    komolyan mondom ne töltsd le hülye ovltam hoyg megnéztem ezt moziban kellett volna egnéznem sőt! meg is nézem hétvégén:) állat ez a tucker a végén a bakik kuvra jók..akiknek meg nem tezstet azok olyanok mint a haverom ö azt mondta a gyűrűk urára hogy a legszarabb film a világon..ö is bolond ti is azok vagytok:))))))))))))))))))
    kurva jó a film!!
  • Lazarus
    #97
    Meggyőztél
    Letöltőhely?
  • CSOCSO
    #95
    most néztem meg a rush hour2-t nekem kurvára tetszett!!nagyon bejött!!! KÚRVA JÓ VOLT!
  • Efreet
    #94
    most néztem végig vmi. szükségállapot vagymi filmet hbon... nem bírtam elaludni...
  • Pheel
    #93
    Jaja. Egyalkalmas.
  • Alien
    #91
    Igen ,én is tudtam, hogy Új-Zélandon. Gyönyörű hely!!
  • tata
    #90
    én is két szer megnéztem Gy.u.-át.de a könyveket csak egyszer olvastam. de a www.tolkinen.hu na ott képernyővédőtől kezdve a kém fotókig minden van.De ott van a témák között a humor na és az humoros.De a poénok annak is jók aki nem olvasta.Ez aszt jelenti hogy mindenkinek melegen ajánlom.tudtátok hogy az egészet ujzélandon forgatták.
  • Coine
    #87
    igen
  • Dikkma
    #85
    Filmnek annyira nem jó ja, de izom jól meg van csinálva!
    vannilla sky <-- nem érdekel
    viszont a Blöff+Ravasz az agy és a két füstölgő puskacső egyben kiadva dvd-n jól hangzik, ha mozi a téma.
  • CSOCSO
    #83
    nem erre számítottam párszor láttam a filmet csak unalmas és szar,,,
  • Pheel
    #82
    Jaja nekem is. Sőt, amin még én magam is csodálkoztam, hogy a Moulin Rouge is kultuszfilm a szememben. Tudom, bunkó vagyok, meg nincs agyam, ízlésem, stb, de akkor is jó. :)
  • Coine
    #80
    Láttam a Vanília égboltot, nekem bejött, főlleg a végén a csattanó az nagyon...
  • CSOCSO
    #78
    hát ez a harcosok klubja kibaszott szar szépen megvan csinálva de a film egy kalap sar
  • Pheel
    #77
    kikötőt jelent, csak úgy nem hangzik olyan jól :-P
  • Efreet
    #76
    Shrek. itt a DVD. :)
  • tata
    #75
    na a Gyűrük urában is van egykét jó rész (pl:amiko Faramír 5cm-ről egyszerre öt nyillal fejbelő egy dögnagy állatot)de a grafika talán még többett ér.
  • Efreet
    #74
    jaaaa, azok :) meg az elején átszalad a golyók közt és szétdobálja a troopereket... az fun volt :) JetLi nagyon profi kungfus, csak rendes filmeket kellene neki csinálnia, mint régen.
  • Laalee
    #73
    speciel azokra a reszekre gondoltam hogy hanyatfekve 1 kezen tamaszkodva megfordul a korlaton 360 fokban mindezt ugy hogy leri rola a gagyi cg trukk :) asszem ezt a faszik hamarabb elfelejtjuk mint van damet :)
  • Efreet
    #72
    ott a legritkább esetben verexik trükkel... leginkább egy hozzá hasonló alkatú, nem túl béna valakit bánt :) moziba nem való a film, bátyámnak aki aktívan Shaolinkungfuzik is csak a lenti 2 jelenet jött be... nem hittem volna, de ez a film még a Sárkánycsókját meg a Rómeót is alulmúlja :) Sliders-Hegylakó keverék
  • Laalee
    #71
    az lehet... csak mi a francnak csinal filmeket 5 forintos ocska trukkokkel... a vegen amikor sajat magaval verexik ha az de bena levagni az egesz trukkon hogy szamitogep animacio... kb olyan szinvonalu az egesz mint a limp bizkit klip ben amikor valami wu tang os arccal verexik, csak avval a kulönbseggel hogy ott direkt csinaltak olyanra a szamigepes trukkoket...
  • Efreet
    #70
    a Harbour (Harbor) nem kikötö? :) nem kötözködésképpen...

    más: megnéztük a TheOne-t soksok JetLi-vel... háááát... kb 2 jelenet van a filmben ami korrekt (amikor ugyanazt a formagyakorlatot csinálják északi és déli stílusban, és a végén a küzdelemben van pár kellemes stílusgyakorlat)... a film vacak nagyon, JetLi kb annyira színész mint Bruce Lee volt, viszont nagyon korrekt harcmüvész.
  • Pheel
    #68
    gyöngyöböl=Pearl Harbour
    Gondoltam tiszta, de nem. :)
  • Hitm@n
    #67
    Nah,megnéztem ma hajnalban a Ryan-t és azt kell mondanom,hogy szintén egy iszonyatosan jó filmet láttam.
    Asszem ennyire könyörtelenül még egy film sem mutatja be a háborút és annak borzalmait.
    A partraszállás is pokolian jól meg lett csinálva,a legkeményebb jelenet szerintem mikor az egyik katona a leszakadt alkarját keresi...
    Nem is csodálom,hogy öt oscart kapott,nagyon jó film remek szereplőkkel.
    Szerintem nem baj,hogy Spielberg beleszólt a MoH:AA készítésébe,mert vannak olyan részek a filmben,melyeket vétek lett volna kihagyni a játékból.

    Most mindjárt megyek és megnézem a Jég és föld között című filmet.Remélem abban sem csalódok... :)))
  • CSOCSO
    #65
    ??????
  • Pheel
    #64
    Ez a gyöngyöböl kicsit NAGYON "amerika a legjobb" mondanivalóval rendelkezett. Japán új háborút fontolgat :) Állítólag a japán verzióban még ennél is jobban kihangsúlyozták a szerelmes szálat. Képzelem :)
  • Hitm@n
    #63
  • tata
    #62
    "És végül mai fő témank:egy b12 egyik bmbája tömegkatasztrófát okozott mikor kijött a mozivászonból!"
  • Hitm@n
    #61
    Remélem nálatok senki sem halt meg :)))

    De komolyan, szépek és elgondolkodtatóak az ilyen szoros barátságok.
  • CSOCSO
    #60
    a pearl harbor leginkébb azért fogott meg mert van egy olyan haverom aki majdnem mintha testvérek lennénk. szal majdnem olyan barátág mint ami a két kölök közt volt a harbor filmben...és nekünk is volt egy majdnem ilyen nő ügyes dolunk...
    szal átéreztem a nőügyes részelet...
  • Hitm@n
    #59
    Most láttam a Pearl Harbort vmelyik nap.
    Hááááát,most is verem a fejem a falba,hogy annak idején kihagytam a moziban. :(

    Ja,most akarom megnézni a Ryan közlegény megmentését. Tudjátok, a Medal of Honor fíling miatt :)))
  • Laalee
    #58
    magyarazkodni is lehet...
  • Szöszi
    #57
    Osztom a véleményed!!!!
  • CSOCSO
    #56
    köcsögöt meg kötsögnek irom és direkt söt ugy is mondom mert nekem jobban tetszik...
  • CSOCSO
    #55
    furcsa lenen ha iyg irnék papiron:)
    ez csak a bill. miatt van!!
  • Laalee
    #53
    lehet ha 1 könyvet is lattal volna nem szandekosan cs vel irnad a töltsek et :)
  • Dreet
    #52
    Ember nem tudom hány éves vagy , de ajánlom olvasd el Bram Stoker: Drakula gróf válogatott rémtettei című könyvet, de csak éjfél körül. Ha van érzéked hozzá rájössz, hogy egy könyv is lehet izgalmas, félelmetes.

    Egyébként én valahogy éppen fordítva vagyok a könyv vs film párosítással. Az általam olvasott történetek ( könyvek ) sokkal izgalmasabbak mint a filmes megvalósulásuk. Mondjuk az tény hogy nem Fable-t vagy Robin Cook-ot olvasok , de ez csak izlés kérdése.
    Nem akarlak megbántani , de rájöttem miért ilyen kuszán és zavartan írsz:
    Mivel olvasotságod ( állitásod szerint is ) egyenlő a nullával nem tudsz fogalmazni mert a szavakat, mondat szerkezeteket , ragozást nem ismered. Igaz az ember az iskolában megtanul irni , olvasni, de mindezt fejleszteni filmekből nem lehet, ehez OLVASNI kell.