106209
1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • Mike
    #406
    kik azok a hurkásfiuk?

    egyébként én erre azt találtam ki, hogy mindig a leglehetetlenebb időben megyek moziba, délben vagy éjjel. Akkor már nincsenek kiskölykök. Csak a jegy kurvadrága
  • Ramza
    #405
    Final Fantasy múvi: megvettem dvd-n. Most sem tetszett jobban, mint moziban :) De a látvány döbbenetes, szerintem a valaha kiadott legjobb képminőségű dvd, az extrák minősége és mennyisége pedig jó mintaként szolgálhatna minden kiadónak...

    Csak hát ugye: ne keverjük a japán kultúrát az amerikaival, mert ez lesz belőle :(
  • Blasta
    #404
    Na végre egy rendes szakértő!
    Velem is ez volt! Egymás után kellett megnéznem párszor! Egyszerüen igényelte a szervezetem!


    to alkoholista:
    Dr. Szöszi a kategóriájában tényleg nem rossz, csak nekem már hányhatnékom van magától a KATEGÓRIÁTÓL!
  • Blasta
    #403
    Bázz! Te még csak most láttad?????
    Aszittem már rég túl vagy rajta!
  • Coine
    #401
    ennyire ?!
    Gyűrűk Urát idáig 2x láttam, pedig........
  • Garrett
    #400
    Black Hawk Down most néztem meg 5. ször :))) nem tudom abbhagyni
  • CSOCSO
    #399
    megnéztem a gyűrűk urát..fuu tetszik csak furcsa hogy nem volt vége a filmnek...
  • Alien!
    #398
    Mondjuk úgy,hogy egy elnagyolt piackutatás eredménye...:)


    Freak:

    Leslie Nielsent ne általánosítsuk,mert neki is vannak igen szar filmjei(Dr Magoo,Drágám Add az Életed,Dracula),amik kifejezetten szarok lettek,és ezen még ő sem tudott segíteni....A ne légy barom is pontosan az első részig tetszett,aztán ott is elindult az ámokfutás....
    Ha már néger-filmek akkor inkább a Martin Lawrence,de még inkább Eddie Murphie(még mindíg)...Hogy a topicnál maradjunk,a Showtime,egész emészthetőre sikerült.....

    Illetve a The Mothman Phropecies(Megszólít az éjszaka),nekem nagyon bejött...
  • FREAK
    #397
    azért ez nem ilyen egyszerű

    a Wayans fivérek a "Ne légy barom" óta kialakították a saját "amcsi feka vicces film" stílusukat, amit lehet utálni vagy szeretni

    természetesen nem egy Leslie Nielsen szint, de ebben pont a lazaság a lényeg, és amit említettél, a kis rejtett füves poénok

    nem azok, hogy "húúú, atom az anyag"... :)))))
  • Ramza
    #396
    Megdőlt az elméleted (két perc alatt :)
    Én szeretek, de nem jön be a film :P
  • Alien!
    #395
    Mondjuk nekem a Scary Movie kifejezetten nem tetszett,mivel ZAZ filmeken(Csupasz Pisztoly,Top Secret,Airplane,stb) nevelkedtem,és azok úgymond maguk mögött hagynak minden paródia próbálkozást...Talán a Farelly testvérek tudnak még nagyon megröhögtetni,de azon kívül semmi....A Scary Movie,kefejezetten szar,a második részét már az első 20 perc után kikapcsoltam,mert nem bírtam a baromkodást....Senki ne vegye sértésnek,de én úgy vettem észre,hogy többnyire azoknak jön be a film,akik szeretnek füvezgetni...

    A Pitch Black nekem sem teccet,főleg az Alien széria után...A gáz az,hogy már az első 5 perc után tudod,hogy ki fog megmenekülni....Hát és a világító bogarak....Katasztrófa...

    A Skorpiókirályra nemhogy nem ülök be a moziba,még csak le sem töltöm,mert a Conan-Vörös Sonja-stb után,már nem igazán kötne le egy ilyen film,pláne ennyi idős fejjel.....

  • Blasta
    #394
    Te is?
    A nőmmel bültünk rá! Hát mindketten unott közömbös fejjel ültük végig! Nevetségesen fos volt!
    Film cselekménye:
    Üt,üt,üt,üt, vág, üt, repül, szúr, szúr, vág repül, szalad, vág, üt, repül, üt!
    Azon gondolkodtam, hogy egy ilyen akcióhullámot meddig lehet elhúzni, hogy kimenjen valaki a fimről! Csak mert fél óra tömény ütvágszúr azért igencsak idegesítő. Főleg, hogy közben no poén, no félelem, no izgulás.
    Shit
  • FREAK
    #393
    Scary Movie is jó, meg a Pitch Black is jó, csak mindkettőtől mást várt az átlag.

    Skorpiókirály viszont AKKORA DE AKKORA SABLONFOS, hogy a végén már sírtam.
  • Garfield
    #392
    Én a Truman-show c. filmnél röhögtem szét az agyamat az IQ-fighter közönségen. A sok birka betódult, hogy "na, egy újabb dzsimkeri", oszt úgy pofára estek, hogy csak na...
  • Gery1980
    #389
    Nekem nem jött be a horrorra akadva.Mindenki tökre isteníti, hogy mennyire zsír film, de én ki nem állhatom az ilyen gyökér, erőltetett, poénokkal telesűrített amerikai gagyikat.
  • Coine
    #387
    azaz !
    mennyi röhögtünk mind2 részen, nagyon állat volt :)
    esztelen idiótaság, de abban csillagos 5-ös
  • CSOCSO
    #386
    a hororra akadva hatalmas film a második részből nagyon hiányzott a SIKOLY csávesz!! szvsz faszok hogy nem tették bele!!!!!
    ugy kellett volna hoyg az a szellem a SIKOLY csávó:) tuti jobban tetszett volna és kevés poén volt a szellemmel is:( hja és nagyon elbaszták a filmet a kazin!!!!
    van egy rész ikor a csajok átmennek csárli angylaiba.. és van amikor a csaj felugrik mire a hülye kezű ember csak áll... a csaj még mindig ugrik a hülye kezű ember még áll...
    ekkor van az hogy a mozi filmben az orájára nézett a csávesz unalmas fejet vágva.. a csaj még repül..
    az ember leereszti a kezét unalmas fancsari kép még mindig mire megszolal: Nahjó....
    és biccentve megfordul a basebbal ütöért.. hát a mozi MEGPUSZTULT a nevetéstől!!!!!!!!!!!!!!!!
    az egyik legjobb jelenet volt esküszöm de akazin nincs rajta:(((((((((((
  • Pheel
    #385
    Néztem csajokat a csúcson, hát eléggé láccik, hogy nem én vagyok a célközönség :)
  • Ron Ragm
    #384
    Horrorva akadva...
    Ezt a baromállat filmet:)
  • CSOCSO
    #383
    amugy a pofázásról jut eszembe:)))))))
    a corvinba életemben elöször mentem el mozizni.. a film közepén elkezdtek dörömbölni! elöször azhittem hogy jo a dolby:) amugy jut esezmbe a corvinnak van a legjobb dolby ja!!!( a dörömbölésen kivűl:))))))))
    aztán rájöttem hogy az ajtón dörömbölnek. bazzeg vagy 10 szer csinálta vki.. senki nem állt fel elegem lett kimentem kinyitottam az ajtot két ember állt ott egy 14 éves és valami 18 éves csávesz fu nagyon leugattam öket... amugy ha vki beszélget miközben a film akorszolok neki hogy ugyan már maradjon kusba!
    sőt! saját anyámra rászoltam hogy maradjon csöndbe mert a barátnöjével elkezdett beszélgetni.. fu de kurva idegesítő!
  • CSOCSO
    #382
    hát nemtom amikor a végén ott szaladgálnak és kiabálnak én majdnem földhöz basztam a tv-t ennyire szar filmet istenem!!:) igaz hoyg az utcsu 5 percet láttam de az valami hányadék volt!
  • ipszilon
    #381
    ugyan, nem vadiúj film, de most láttam és nekem nagyon tetszik: Mindent anyámról!
    Almodóvar egyszerűen csúcs!
  • FREAK
    #380
    ha ezt THE ROCK megtudja :)))))))
  • Ramza
    #379
    Azt tudnám, hogy ezek az arcok mi alapján ülnek be egy filmre??? Az utóbbi időben három normális filmet pofáztak szét mellettem szűzlányok és hurkásfiúk - kezd elmenni a kedvem a mozizástól :(
    Szóval ezek nem tájékozódnak mielőtt beülnek valamire? Könyörgöm, én szívesen elmondom bármelyik iq fighternek, hogy milyen filmre ne üljön be, mert biztosan nem fog tetzseni neki! Én sem cseszem szét a szórakozását mondjuk a Skorpiókirály közben (mert be sem ülök rá...), menjenek inkább ők is oda, ami tetszik nekik...
  • FREAK
    #378
    áááááááá, attól ölni tudnék!!

    Egyszer majdnem verekedést kezdeményeztem, amikor 15 éves hurkás IQ bajnok végigjópofizta a Blair Witch-et......... GRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!
  • Ramza
    #377
    Hétvégén Mullholland Drive.
    Hát izé....khmmmm....
    Most mit mondjak erről a filmről? Nagyon kedvelem Lynch mestert, de szerintem most egy kicsit túllőtt a célon. A Lost highway pl. sokkal jobban bejött, de alapjában azért ez sem volt rossz. Ha gonosz akarok lenni, akkor azt mondom, hogy nem vagyok elég sznob ehhez a filmhez. Persze ez nem igaz. Nagyon jól átjön néhol a "linchi" hangulat, és örömmel fogadtam a visszatérő jelképeket (pl. a színház vastag vörös függönye nagyon ismerős volt valahonnan :)
    Külön tanulmányít lehetne arról is írni, hogy miként fogadták a filmet a multiplexben pufidzsekisék (persze mi voltunk a hülyék, miért kellett multiban megnézni). Az egy dolog, hogy valaki nem ért valamit, de ezekre a reakciókra (pl. harsány nyerítések félpercenként) azért én sem számítottam.

    Ja, valamit majdnem elfelejtettem: a zenék megint olyan magas szintűek, hogy néhol el sem hittem: Angelo Badalamenti megint nagyot alkotott.
  • JarŁ
    #376
    én má láttam a macskajat , mégegyszer megkéne nézni , de nincs meg :-(
  • Blasta
    #375
    Hű srácok!
    Most kaptam meg a haveromtól a Kutyaszorítóban c. filmet!

    Én nem is tudtam eddig, hogy miről maradtam le!!!!!!!
    Hihetetlenül jó volt! A szereplők mind iszonyat coolosak!
    Tarantino egyszerüen nem tud hibázni!!!!
  • Laalee
    #374
    a tragikus az hogy valaki penzt adott annak a filmnek az elkeszitesere :D
  • FREAK
    #372
    köszi, tudjuk, ki az a Jean Reno :)))))))
  • FREAK
    #370
    na wildor lerendezve, jöhet a következő észgép....
  • Gery1980
    #369
    Engem is meghat ez az összetartás.SZERETLEK BENNETEKET TESTVÉREIM...HÜPHÜPHÜP:)))
  • FREAK
    #368
    a J.A.T.A.CS.™ akcióban......... Ilyenkor mindig elmorzsolok egy kövér könnycseppet :)


    PADRE™
  • Mike
    #367
    művészfilmet meg már meg sem nézel, mert azon tán gondolkodni is kéne, ami igen nehéz lehet a gólyóidnál is kisebb agyaddal, primcsókám
  • FREAK
    #366
    ó jesssz :)))))

    szívemből szóltál :)))

    az nem baj, ha valakinek disney többet jelent, mint egy elég jól rekonstruált megörtént tragédia, csak ne dicsekedne vele...............


    PADRE™
  • Gery1980
    #365
    Te sérültlelkű!A Kutyabajnokokat végigröhögted.Hány éves vagy fiacskám.12-nél biztos nem vagy több.Csak azt nem értem, hogy az ilyen hozzánemértő faszkalapok mit keresnek itt.Csak elbaszod a topicot, a primitív hozzászólásoddal!És ne haragudj hogy ilyen hangot engedek meg magamnak, de veled szemben nem tehet mást az ember.Na húzzál haza kiscsávó, rakd be a Hófehérkét és rázd rá a répád!
  • Mike
    #365
    wooooozzááááááábii

    Budwiser 4ever
  • Gery1980
    #364
    Itt is vagyok főnök!Jöttem ahogy elolvastam a közleményt!
    JÓARCADMIRÁLIS™
  • FREAK
    #363
    ja, ha te röhögni ülsz be egy tragikus történetre, akkor mi meg nagy ívben leszarjuk az objektív értékelésedet.........


    PADRE™ JÓARCOK™
  • WiLDoR
    #362
    Üdv Blasta!

    Megmondom őszintén, nagyívben lesz@rom, hogy ki rendezte a filmeket, ha nem szórakoztató, akkor megette a fene. Nekem nagyon nemtecett' a B.H.D., szerintem nagyon uncsi volt, a felénél meguntam, a Kutyabajnokot viszont végigröhögtem, és tetszett, amit a BHD-ről nem mondhatok el, pedig sok reményt fűztem ahhoz a filmhez.
    (Pl. A Lock Stock-ot is egy anno ismeretlen rendező csinálta, szvsz azonban nagyon király lett a film, a Blöff is jó nagyon volt, de már nem annyira, mint az elődje.)

    Na mindegy ízlések és pofonok, vagy miaszösz...