106153
1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • CSOCSO
    #587
    bazzeg ezt nem hiszem el:) esküszöm egyre jbban biztoi vagyok hogy én vmi UFO vagyok:) ha akrjátok mesélek róla... pl én is ma néztem meg new hope-ot:))))
    és még ezer dolog van amit előre megmondtam vagy hasonlo ( elöveszem telcsit megszolalok hogy csörögj és csörgött és az hivott akit akartam hogy hivjon engem.. vagy mi! ez többszöt is bejött.. stb..
  • Coine
    #586
    nyah ma újra megnéztem az SW 4. epizódját, az Új Reményt.
  • Coine
    #585
    te csak ne vonj engem felelősségre !
  • Mike
    #584
    azt hittem már nagy fiú vagy

    (ez most komoly!)
  • Coine
    #583
    most mé' ? olyan ördögi volt :)
  • Laalee
    #582
    nemtom ez a dart maul eleg idiotan nezett ki piros fekete tuskes fej, mar eleve tok idiota volt, azt kb 5 percet szerepelt egesz filmben...
  • Coine
    #580
    Darth Maul az über, kár, h. csak kevés szerep jutott neki :(
  • Efreet
    #579
    Blasta: Ray Park profi harcmüvész, és az a film hatalmas mázlija, hogy engedték kibontakozni, és nem valami Dooku-s okossith szerepet próbáltak ráhúzni. Nagyon szépen mozog, bár kicsit olyan néha, mint Jet Li, vissza kell fognia magát sebességileg a társai és a kamera miatt. Az X-Ment amikor a moziban néztem, ott is rögtön ... "nééé, ez tiszta DarthMaulos mozdulat volt :))" - aztán tényleg :)
  • Blasta
    #578
    Mault (számomra) nem übereli semmi! Sajna iszonyat Maul fan vagyok, így nem tudtok az ellenkezőjéről meggyőzni! Az EP1-ben nem is nagyon tetszett más.

    Efreet:
    Újszülöttnek minden vicc új! Nekem borsódzott a hátam amikor a moziban megjelent bekapcsolt pengékkel és utána is végig!!! Ahogy az a gyermek mozog (Ray Park) az nekem már tánc. Szóval tök mind1, hogy mekkora shaolin iskolát látunk a filmben! Maul egyszerüen az über nálam!!!
    (csak úgy a móka kedvéért: Akinek megvan az X MEN, az nézze meg újra azt a részt, amikor a végén a "békaember" lelöki a "doktornőt" a liftaknába, majd az ajtókat kitámasztó botot felkapja!!! Hát azért olyan gizda az a rész, mert a "békaembert" is Ray Park játsza!)

    Freak:
    Én télleg nem voltam SW fan kiskoromban! Megnézegettem a filmet, mert mindenki azt nézte, de nem akartam soha Luke vagy Han (de még Leia sem:-)))) lenni. Engem a régi játékok fogtak meg és tettek majdnem fan-ná. Az X-wing, a Tie fighter meg ami ezután jött. Azokkal sikerült beleélnem magam a sztoriba. A majdnem rajongásom tul.képpen a játékok óta tart!!!
  • Garrett
    #577
    1 vagy 2 mert az 1 fosnak fog tűnni mert tudod, hogy hamis... de mondom annak a filmnek hangulata volt!!!!
  • CSOCSO
    #576
    nemsokára lesz a blér vics megnézem végre azt kiderű' hogy tényleg fos-e...
  • Garrett
    #575
    joda MESTER übereli a maulos vívást !!!
    Nagyon jól kente a vén gengszter a fénykardozást!!!
  • FREAK
    #573
    a komoly filmek csak eredeti nyelven jók, sajnos
  • Mike
    #572
    Még annyit, hogy a film 2/3-a elég uncsi, volt, hogy jobbra-balra dőltem a székben, hogy alhassak, az utolsó 1/3-ad viszont elég pörgős.
  • Mike
    #571
    Nahát pénteken megnéztem másodszorra is, most már angolul. Így már egész jó volt. :)A primitív szöveg angolul nem zavart - legalább megértettem. A történet folyásában semmiféle meglepetés nem ért, így már nem zavartak olyan dolgok amik először igen. Hát igen, a hangulata is más volt. :)

    Tehát mindenki inkább nézze meg angolul, ha már látta magyarul akkor mégegyszer, aki meg nem, az rögtön azzal kezdje! Azért az annyira furcsa, ugyanakkor jellemző is, hogy a behozott 38? (36) tekercsből mindössze 1 digitális, és 1 feliratos.
    Nem tudom miért hiszik azt, hogy eredeti nyelven való filmnézegetés hazánkban marginális jelenség.


  • FREAK
    #570
    "de ez azért lehet, mert nem voltam soha akkora sw fan, még kiskoromban sem"

    JUJ :)))))))))) Asszem most omlott össze Blastáék háza :)))))))))))))
  • Ramza
    #569
    Megnéztem én is a SW2-t. Azt hittem, hogy ha leírom a véleményemet, akkor ezerrel nekem fog ugrani mindenki. Erre Balsta megelőz, és leírja ugyanazt :)))) Szóval szerintem is a legjobb rész, annak ellenére, hogy voltak benne idegesítő dolgok, de összességében a legerősebb sztorival rendelkező SW film szvsz. Nálam, ott van a Birodalom visszavág mellett a trónon! A romantika nekem is egy kicsit túl sok volt, C3PO helyettesíti Jar-Jar-t idegesítésben, de ettől eltekinte istencsászár a film! Aki ezt enm moziban látta előszőr, az szerintem nagyon-nagyon sokat vesztett. Az utolsó háromnegyed óra belenyomott a székbe, csak néztem-néztem-néztem.... és ámultam.
  • Efreet
    #568
    Blasta: a Maul-os Jedi párbaj 1-2 plusz mozdulattól eltekintve az alap Shaolin hosszúbot és egyeneskard formagyakorlat. (kb az energiafalas-elzárós részig) minden mozdulatot szépen beleépítettek, a fejjel ijesztést, a forgásokat... így könnyü :)))
  • Blasta
    #567
    Na jó, de a Jedi párbaj Maullal a FŐSZEREPBEN a legkirályabb vivójelenet az egész SW sztoriban!!!!!!!!!!
  • Hitm@n
    #566
    Tegnap láttam én is az Episode II-t.(csak,hogy írjak vmit én is:))

    Szerintem messze szebb és jobb az első résznél.Vannak benne jó poénok is.Pl.:amikor Obi-Van azt mondja Anakinnak,hogy egyszer még a sírba fogja vinni :))

    Amúgy nagyon tetszett a film,régen láttam már ilyen igényes filmet.Lehet,hogy elfogult vagyok,de én imádom a Star Wars-t,imádom az összes részét,az elsőt is,mert akkor is jó,bárki bármit is mond rá!

    Igazából az Ep.1-ben nagyobb/izgalmasabb jelenet nem sok volt(viszonyítva immár a 2.részhez) Volt a Pod verseny,a csata és a Jedi párbaj.

    De itt,az Ep.2-ben sokkal több ilyen jelenet volt,melyek nagyon de nagyon tetszettek!

    Azt mondta Réz András filmesztéta a filmre,hogy jó-jó,de inkább marketingfogás az egész.És,hogy már megszoktuk a "csodákat".Vagyis már nem lepődünk meg a számítógépes jeleneteken,mint pl. a Birodalom visszavág-ban a lépegetők(At-At a szerk.:)) és a lázadók csatáján,ahol bizony kemény modellezés és makettezés folyt a háttérben.

    Nos ez igaz.De...amilyen remekül ábrázolják az Ep.2-ben a különféle lényeket,a csodálatos világokat(nagyon szép a Naboo is,mégha kicsit rózsaszín is az a jelenet),nos az tényleg lenyűgöző.

    Lehet,hogy sok a gépes jelenet,de ezeket a jeleneteket egyszerűen nem lehetett volna ilyen mértékben megvalósítani a sz.gépes technológia nélkül.


    Szal nekem nagyon tetszett,tutira megnézem még párszor és közben készülök a 3. részre :))
  • Punker
    #565
    C3po halál a jedikre beszólása nagyon ott volt.
    De hol van Jabba?
  • Coine
    #564
    Ma nézem 3. a Gyűrűk Urát, most váltottam CD-t :)
  • Blasta
    #563
    Nézegettem a szétrobbanó meteorokat, de nem sikerült észrevennem lefelé eső darabokat!
    Ha mégis van ilyesmi, akkor annak a magyarázata a TÖMEGVONZÁS. Mivel a Droid bolygó gyürüében repkednek.
  • Garrett
    #562
    nah nekem is sikerült megnézni!

    Vegyes érzelmeim vannak a filmmel kapcsolatban:

    Teccett:
    -a kivégzéses jelenettől kezdve a végéig,
    -Joda mester harcmodora (KURVA JÓ VOLT) az eddigi legjobb harcjelenet!!!!
    -a repülős üldözős jelenetek
    -a klónozók bolygója
    -a GRAFIKA ha szabad így fogalmazni!!! elismerésem a rajzolóknak

    NEM teccett:
    - a film elején közepén lévő "nyálas jelentek":
    amkor anakin meg amidala ingerlik egymást...(hátulról be is kiabált valaki hogy DUGD MEG NE SZAROZZ!!!

    -Amidala magyarhangja (mint egy 6 éves kisgyerek
    -a nyomokban fellelhető műanyag feeling...

    egyébkén én is vártam mikor esik ki a fej a sisakból :)))

    jah és hogy van az hogy az űrben a szétrobbant meteor lefelé esik?
  • Coine
    #561
    na itt a cucc : http://free.x3.hu/coine/STAR WARS Episode III.V (The-Dark-Redemption).mov

    amúgy ma este megnéztem végre a Gyalog Galopp-ot is, eszméletlen nagy volt, Szt. Kézigránát über :-D
  • Coine
    #560
    mocsok tár.hu szarozik, nem műxik, úgyhogy most nyomom fel X3-ra...
  • Coine
    #559
    amúgy KazaA-val ma leszedtem egy nagyon nagyon érdekes video-t !!!!!

    ez a fájl neve : STAR WARS Episode III.V (The-Dark-Redemption)

    mindjá feltöltöm vhova, aztán szedjétek le és mondjatok véleményt !
  • Coine
    #558
    ugye ? én is vártam :-D
  • Efreet
    #557
    "Egyértelmű az a jelenet, amikor felemeli apja (saját maga) sisakját!"

    én vártam, hogy kiessen belöle az apja feje... morbid?
  • Blasta
    #556
    Nem mindenben értek egyet (ahogyan leírtam) de nagy vonalakban egyezik a véleményünk! Azt , hogy Boba Fett kinyírja Windu-t, már a film közben odasúgtam a b.nőmnek! :-))))))))))
    Egyértelmű az a jelenet, amikor felemeli apja (saját maga) sisakját!
  • Coine
    #555
    Star Wars EP2

    Összességében nagyon tetszett a film.
    Negatív dolgok, amiket már mások is leírtak :
    -primitív tőmondatos társalgások
    -2 idióta robot megjelenése a csata közepén
    -néhány szereplő

    Doku szvsz gyenge szerepet nyújtott, sőt ez nem is volt igazán szerep, odament és lealázott mindenkit simán.
    Mace Windu szintén alig csinált vmit (bár már maga a jelenléte azzal a lila karddal nagy volt), ahhoz képest, hogy a 2. legerősebb Jedi Yoda után.
    Yoda power hatalmas volt, ahogy zúzta a kisöreg, hát óriási volt :D
    Anakin közepes szereplő volt, szvsz kicsit fiatalos volt 18 éves kora ellenére.
    Amidalával nem volt semmi gondom :)
    Obi van szvsz kicsit "gyenge" volt, nem volt képes betölteni Qui-Gon Jin (remélem jól írtam...) szerepét, mert szerintem QGJ volt az első rész 1etlen kiemelkedő szereplője.
    Mindezek mellett Obi Van jó volt.
    Nagy poén volt, hogy a klónok, akik a jövőben birodalmi rohamosztagosok lesznek, a jó oldalon álltak :D
    Tetszett még az is, hogy végre fény derült ki Boba Fett apja, és hogy az ő klónjaiból van minden rohamosztagos. Már látom magam előtt, hogy a köv. részben Boba megöli Windu mestert...

    röviden ennyi, maga a film nagyon bejött, nem is értem, hogy tudták így elcseszni az 1. részt.
  • Blasta
    #554
    Akkor Starwars:

    Nekem ez tetszett a legjobban az összes között, de ez azért lehet, mert nem voltam soha akkora sw fan, még kiskoromban sem.
    Az EP 1-hez képest a történet, a szereplők (az űber Darth Maul-t leszámítva) mind jobb mint az elsőben.
    A legegyszerűbb magyarázat arra, hogy miért is tetszett annyira nekem, annyi, hogy képes voltam egy délutánt átbeszélgetni a haverommal a filmről. És ez egyértelműen pozitív visszajelzés.

    Mike1:
    A történet az összes sw filmhez képest SEM bugyuta, hátmég ha csak mint különálló filmként kezeljük.
    Steril karakterek:sajnos ez már minden kék vászon előtt forgatott filmre igaz, nem hinném, hogy kategóriájában mesterkéltebb lenne bármelyik álomgyáros "remekműnél". Nekem nem volt bajom a karakterekkel, de szivesen venném, ha megemlítenél 1-2 karaktert, mely szerinted mesterkélt. Érdekelne bővebben a véleményed!

    Primitív ialógusok: Lásd az előző magyarázatom, nem hinném, hogy a mítosz, a műfaj vagy a történet kidolgozottabb, méllyebbrőljövő dialógusokat követelne meg. Szerintem a többi részhez képes még mindíg komolyabbak a dialógusok.

    Szereplők kidolgozottsága: Nem vártam egy SW-től kidolgozottabb karaktereket. Hozta a formáját.
    (egyedül talán Amidala karkatere volt gyenge, élttelen és a csaj - nem jut eszembe a neve- nem igazán játszott átéléssel. igazából sehogy sem játszott)

    Rég nem szórakoztam ilyen jót SW film közben. Sokkal jobban beleillik a saga-ba, mint az első rész.
    SZERINTEM
    Én az eddigi legjobb SW epizódot láttam csütörtökön.
  • Coine
    #553
    Csepel Pláza ? :)
  • CSOCSO
    #550
    én is megnézem:))))))) fél kilenc?:) azhem együtt nézzük meg:)))))))) de nem bizti vmi ilyesmire emléxem én is:) melyik moziban leszel?lurdy?vagy west?
  • Blasta
    #549
    Én meg a holnapot!!! Este fél 8, 9.-ik sor, pláza!
  • CSOCSO
    #548
    most megy a hogyan készült az ep2:) nagyon várom már a pénteket:)
  • Blasta
    #547
    Én meg nem is néztem Conant! :-))))))) Még 15 éve sem!
  • Alien!
    #546
    Nekem meg a Conan után eszembe sem jutott barbár filmeket nézni...Úgy 15 éve....
  • Blasta
    #545
    Na ebben különbözünk. Nálam nem üti meg a korház a város szélén-t sem!
  • CSOCSO
    #544
    Hát én is remélem hogy vicceltél!! hány éves vagy?
    én 18 de maximum közepes film!