106208
1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • Batman15
    #105639
    Időutazó felesége - ez egy szörnyű film, még pár sör után is
  • LasDen #105638
    20th century girl

    Egy ideje szemeztem vele netflixen. Azon filmek, sorozatok közé tartozik, ami már a címével vagy egy poszterrel felhívja a figyelmemet rá. Itt persze elég egyértelmű volt, hogy milyen sztori lesz. Az elején még találgattam, hogy most milyen felállás lesz a fiúk és a csajok között, mert nem volt teljesen egyértelmű. A végével nem vagyok teljesen kibékülve, sőt, zavar is hogy ezt választották.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Néha a giccses, meseszerű befejezés sokkal jobban pengeti meg a húrokat.

    Ettől függetlenül egy szép élmény volt. Randi filmnek amúgy tökéletesen hangulatba hoz....

    7/10
  • LasDen #105637
    Us

    én csalódtam. És elég nagyot. Az első óra jól elment, ott nem volt baj. Csak aztán mikor elkezdődtek a galibák ott már erősen mentünk lefelé. A család erölködései annyira nem jöttek be, mint az a kevés dolog, amit a külvilágról csepegtettek. Lupita Nyong'o meg ezzel a hosszabb hajjal elég jól nézettk... :D

    5/10
  • tigeroo
    #105636
    Én láttam a moziban, a lényege hogy a konzumerizmus nyert az öncélú művészet felett? :D Nekem is tetszett amúgy, de sok baromság volt benne.
  • CSOCSO
    #105635
    Ezt a Menu filmet valaki megleste mar? Nem tudom mire ertekelni. Szar-fos baromsag de valahogy megis tetszett. Egyszer nem ereztem, hogy ki akarom kapcsolni de remelem soha a budos eletbe nem kell megegyszer vegignezni. Sot. Remelem hasonlot se. 10/10 :D:D:D
  • MerlinW
    #105634
    A kritikát magasról, mindig. Nekem tetszett. Telexet meg kritika forrásnak tekinteni, na de komolyan :D
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.01.05. 15:05:18
  • VinylToy #105633
    A kritika szerint nem, és mivel én is megnéztem szerintem sem.

    Erős közepes.
  • MerlinW
    #105632
  • MerlinW
    #105631
    Kaleidoscope (Netflix)

    Még friss, így nem írok róla semmit, de a levegőben lóg a kérdés: az év első napján megkaptuk az év legjobb sorozatát? :)
  • LasDen #105630
    C I N E M A T I C
  • IMYke2.0.0.0
    #105629
    :)))

    Ha lehetne kapni, akkor STEAM-re be is szerezném. Dobozosért horror árat kérhetnek az egyik legjobb epizódért.
  • IMYke2.0.0.0
    #105628
    Igen, ott és akkor kifejezetten érdekes és üdítő élmény volt - https://www.imdb.com/title/tt9288030/
    Tetszett még, hogy a 80-90-es évek filmreceptje is ott lapult a felszín alatt.
  • LasDen #105627
    Az év statisztikája

    77 sorozat
    az év utolsó lejátszása
  • mégvadabbdisznó
    #105626
    Én meg a Wolfenstein-t (2009) nyomtam most végig párszor... épp te magyarítottad.
  • LasDen #105625
    úgy látom reacher bejött....
  • IMYke2.0.0.0
    #105624
    Idén - eddigi önmagamhoz képest - többet játszottam (NIOH 2, naaagyon sokat), mint korábban, így kevesebb sorozatot (18) és filmet (87) láttam, de ennek ellenére az idei legjobbak, számomra:

  • IMYke2.0.0.0
    #105623
    https://movlie.org/

    "How to play
    Guess the movie in six tries.

    Each guess reveals another screenshot of the movie."

    //2. próbálkozásra eltaláltam, hogy melyik HP filmről van szó. A következő filmre várni kell. S értelemszerűen, mindenkinek mást dob.
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2022.12.30. 16:45:45
  • CSOCSO
    #105622
    Avatar 2
    Egyertelmu, hogy senki nem fog megegyszer annyira hanyatt esni tole mint az elsotol. Ettol fuggetlenul legalabb olyan szep volt. Sztori nem volt az erossege. Zene oke volt. legyen 8/10
    Elso filmet legalabb ketszer lattam a mozikban ha nem 3 szor. Szerintem ezt is meg fogom lesni legalabb meg1szer. 3D ben neztem tegnap. Gyonyoru volt. Legkozelebb lehet kiprobalom a 4d cuccost (mozog a szek meg levegot fuj az arcodba stb...)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem hulyeseg, hogy ott hagytak csapot papot csak aze hogy menekuljenek. Ez igy eleg gagyi meg gyava dolog volt toluk. Egyertelmu, hogy ha jonnek a rosszak akkor azok fel fognak minden forgatni, hogy megtalaljak oket.
    Akkor inkabb lett volna az, hogy egy kis vagy kozepes tarsasagban elnek es majdnem mindenkit megolnek a rosszak. Mindenki menekul arra amerre lat es ez a csalad meg arra indul el amerre a vizes avatarok vannak. Ezekutan az emberi fiu is olyan konnyen feladja a dolgokat es semmi hatulutoje nincsen a dolognak. Senki nem kopi a szemebe mintha full normalis lenne, hogy a rosszakat odavezette... Akkor inkabb lett volna az, hogy a kislany is ott van es csak akkor donti el, hogy segit a rosszaknak mikor a kislany eletevel fenyegeti meg
  • LasDen #105621
    Az egyetlen jó sor SS-ben. Valaki egy pillanatra kivetkőzött magából és jót írt...
  • viizo
    #105620
    Tudom hogy ő rendezte, irtó tré lett, a DC egyik legrosszabbja ever. Azzal is tisztában vagyok, hogy sokaknak vmiért ez fekszik, a humorosnak szánt, de zéró humort tartalmazó és cukorszirup látványvilág, amire egy kancsi, üveget nyaló, gyerekeket reggeliző, pókhasú weasel teszi fel a koronát, mint térdcsapkodós übervicces gyöngyszem.
    Gunn szent tehén sokaknak, de van az a pólus -'a toxikus DC rajongók', akiknek ez az ember kb. a legalja ezekkel a szemetekkel, és igencsak visszasírják a Snyderverset.
  • tigeroo
    #105619
    De miért jövő időben beszélsz róla? Ő rendezte a legutóbbi Suicide Squadot, a tesója is benne volt ráadásul

  • viizo
    #105618
    Nos ha ez vkinek ez felülmúlja a várakozásait, akkor neki sok ilyet kívánok még, engem inkább az ég mentsen a 'Gunn minőségtől'. Ha ilyen minőségi lesz a DC jövője is vele, brrr.
  • SzinesGeza
    #105617
    Most aztán jól megmutattátok nekik! :)
  • tigeroo
    #105616
    A Frozen-es special nekem pl. tetszett. De ez tényleg kritikán aluli volt.
  • REALista
    #105615
    Komolyan elképzelni sem tudom mire számítottatok egy karácsonyi különkiadástól? Szerintem tökéletesen hozta azt amire szánták, sőt még fölül is múlta.
  • viizo
    #105614
    Ez a Guardians / Holiday Special borzasztó egy valami volt, egy igazi celluloidhulladék. Humor zéró, teljesen céltalan katyvasz, mintha három óvodást bíztak volna meg: egyet a forgatókönyvvel, egyet a rendezéssel, egy meg a fényképezéssel. A nejem csak azért regelt be az imdb-re, hogy adjon neki egy, azaz egy pontot, még neki is olyan bosszantó volt. :D
    És EZT a 'minőséget'sokak egyik kedvenc rendezője tette le az asztalra 2022 végén, aki most már a DC feje is lett. Jár a taps!
  • tigeroo
    #105613
    Guardians of the Galaxy Holiday Special (2022)

    Hú ez már nagyon nem nekem szól, bugyuta poénok (hecc hogy a rendőröket szétverjük plusz elrablunk egy embert) hááát okké.
  • ximix #105612
    Fél off
    70mm-es IMAX film befűzése anno.
  • tigeroo
    #105611
    Last Christmas (2019)
    Asszony kérte hogy üljek már vele végig egy anyaszomorító karácsonyi romantikus komédiát. Amúgy nekem bejött. A sztorit lelövi a címadó dal :D... tetszett a Fight Club-szerű csavar.

    Glass Onion: A Knives Out Mystery (2022)
    Egynek elment, sztárparádé meg minden.
  • SzinesGeza
    #105610
    Szerintem épp karácsonykor sokkal nagyobb a képmutatás.
  • tigeroo
    #105609
  • LasDen #105608
    sajnálom, az élet nem logikus... ¯\_(ツ)_/¯ :D
  • vérpocok
    #105607
    De ez így nem logikus. Ha tényleg utálsz mindenkit, akkor épp az ellenkezőjét kellett volna kívánnod. Amúgy a "szenteste" is éppolyan nyomorúságos nap sokak számára, mint akármelyik. Ezen a napon is ugyanolyan szar a világ, ugyanúgy történik bűnelkövetés, és ugyanaz a képmutatás megy, mint máskor.
  • LasDen #105606
    bár utálok itt mindenkit, mint a szart, de remélem kellemesen teltek az ünnepek... :D
  • Synchronous
    #105605
    Ez olyan műfaj akkor, mint a Viharsziget, azzal a fickóval a főszerepben, akit utálnak a medvék.
  • Seth
    #105604
    Isten útjai kifürkészhetetlenek, vagy God's Crooked Lines címen keresd
  • rebekakocsis
    #105603
    Ez netflixes film? Mert sok helyen írják ez ,de a netflixen nem találom.
  • Bokafix2
    #105602
    Los renglones torcidos de Dios (2022)


    Nagyon hosszú, sok szálon futó, de izgalmas, fordulatos film, álleejtős csavarokkal. Fluor óta pedig tudjuk, hogy a csavar nagyon fontos. De itt nem is egy van... ez a film egy útvesztő, a vége felé pedig már sok is lesz, higgyétek el, de mindent egybevetve nem bántam meg az irdatlan mennyiségű sajtos pogácsát és szaloncukrot (igen, így együtt) amit az arcom mögé tettem közben.

    A műfaját tekintve: pszichothriller spanish edition. A spanyolokkal pedig én meg vagyok elégedve, ha ilyen pszicho-s filmekről van szó. Az elmegyógyintézetben történő gyilkossági nyomozás meg különösen vicces sztori, hiszen ki a franc fogja tudni, hogy bárki, aki oda belép, az normális? Ebben csak akkor lehetsz biztos, ha valakin fehér köpeny van, meg felmutatható orvosi végzettség. Vagy mégsem?

    A karakterek is nagyon ütnek, és eléggé bizarrak is. A főhős nyomozó csajjal sem volt bajom, hozta a tőle telhetőt. Viszont a logikai/problémamegoldó reléimet kiégette ez a film. Ki bír ennyi őrületet majdnem 3 órán keresztül? Szóval nem semmi agyfasz volt ez.

    7/10
  • ximix #105601
    Itt a New Earth-ös Ramses II. fia verzió
    https://dc.fandom.com/wiki/Teth-Adam_(New_Earth)

    Emitt a többi https://dc.fandom.com/wiki/Special:Search?query=Teth-Adam&scope=internal
  • IMYke2.0.0.0
    #105600
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    [2022] - https://www.imdb.com/title/tt13320622/ -- "The Lost City" - (Az elveszett város) - 5/10
    (2022.12.20) (112 perc, amerikai) - Action, Adventure, Comedy - (imdb) -- 13+

    //VÉLEMÉNY, SAJÁT LEÍRÁS:
    ---
    Nem volt akkora fail, mint itt-ott átfutott vélemények sugallták, de nagy dobás se volt - Brad Pitt viccesebb volt, mint az igazi főszereplők.