106195
1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • CSOCSO
    #106195
    Nekem elegge anime's volt egy csomo resze. Tetszett benne. Nem igazan volt meg nagy dolog az animek megfilmesitese akkor. (Tudom, hogy semmi koze az animehoz)
  • kutyakiki81
    #106194
    Dawn of the dead-et nem említi senki? Szerintem az nem lett rossz, sőt!
  • IMYke2.0.0.0
    #106193
    Ha az a "valami" a csajok, akkor nincs nagy baj :)
  • CSOCSO
    #106192
    A Baglyos film nagyon jo volt szerintem. A belassitott tuzes jelenet 10/10

    300 is tetszett. Watchmen nem zaklatott de nekem valamiert a Sucker Punch is bejott.
  • desigo
    #106191
    Én is ránéztem kíváncsiságból

    2007 ~ 300 = 10/8
    2009 ~ Watchmen = 10/6
    2010 ~ Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole = 10/7
    2011 ~ Sucker Punch = 10/4
    2013 ~ Man of Steel = 10/7
    2016 ~ Batman v Superman: Dawn of Justice = 10/5
    2021 ~ Zack Snyder's Justice League = 10/9
    2021 ~ Army of the Dead = ez kimaradt
    2023 ~ Rebel Moon – Part One: A Child of Fire = 10/5
    2024 ~ Rebel Moon – Part Two: The Scargiver = első rész csalódás ezért időt se szántam még erre inkább újranézem az
    Igazság Ligáját
  • ximix #106190
    DogMan: A kutyák ura
    2023 16+ 1h 55m
    Crime, Drama, Thriller,
    IMDb 6.7/10
    Egynek elment, a srác jól hozta a szerepét, a blökik is nagyon jól nyomták, volt benne két komondor is. :)



    Szunnyadó vérebek
    Original title: Sleeping Dogs
    2024 R 1h 50m
    Crime, Mystery, Thriller,
    IMDb 6.0/10
    Jó volt, filmnézés közben nem figyeltem túlzottan az elhangzott nevekre, így a filmvégi csavar is működött. :)

  • ximix #106189
    fél OFF
    Lassan írhatnánk valami forgatókönyvet Zack-nek.
    A főhőst megharapja egy lajhár . . . és eksőn :D
    Persze itt-ott lenne benne egy kis lassítás is.
  • mégvadabbdisznó
    #106188
    "Zack Snyder elmagyarázta, miért használ ennyi lassítást a filmjeiben: A nyilvánvaló válasz az, hogy a lassítás KLASSZ."

  • IMYke2.0.0.0
    #106187
    "Ebből 7 nem is Snyder rendezése. "
    Wikipediáról loptam: https://en.wikipedia.org/wiki/Zack_Snyder - nem néztem a rendezői oszlopot.
  • IMYke2.0.0.0
    #106186
    Fokozzuk?

    KLIKK - Zack Snyder teases his Rebel Moon director's cuts and what's next for this sci-fi world
    The filmmaker has sequel ideas, is working away at a video game, and has his director's cuts ready to go.
  • viizo
    #106185
    Ebből 7 nem is Snyder rendezése.

    De ha már:

    2007 ~ 300 = 10/8
    2009 ~ Watchmen = 10/9
    2010 ~ Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole = 10/8
    2011 ~ Sucker Punch = 10/5
    2013 ~ Man of Steel = 10/8
    2016 ~ Batman v Superman: Dawn of Justice = 10/8
    2021 ~ Zack Snyder's Justice League = 10/8 (Flash 'hazafutása' minden idők egyik legepikebb jelenetsora)
    2021 ~ Army of the Dead = 10/6
    2023 ~ Rebel Moon – Part One: A Child of Fire = 10/3
    2024 ~ Rebel Moon – Part Two: The Scargiver = 10/4.5, pár klassz jelenet miatt
  • IMYke2.0.0.0
    #106184
    Heheh: imdb listámról

    [2010] - http://www.imdb.com/title/tt0978764/ - "Sucker Punch" - 4/10 - Extended Cut.
    [2013] - https://www.imdb.com/title/tt0770828/ - "Man of Steel" - 5/10
    [2016] - http://www.imdb.com/title/tt2975590/ - "Batman vs. Superman: Dawn of Justice" - 7/10 --- WTF? :)))
    [2016] - https://www.imdb.com/title/tt1386697/ - "Suicide Squad" - 6/10 --- WTF??? :))
    [2017] - https://www.imdb.com/title/tt0451279/ - "Wonder Woman" - 5/10
    [2017] - https://www.imdb.com/title/tt0974015/ - "Justice League" - 6/10
    [2018] - https://www.imdb.com/title/tt1477834/ - "Aquaman" - 4/10
    [2020] - https://www.imdb.com/title/tt7126948/ - "Wonder Woman 1984" - 4/10
    [2021] - https://www.imdb.com/title/tt12361974/ - "Zack Snyder's Justice League" - 4/10 - szerintem nagyon rossz passzban talált. Ahogy akkor felírtam magamnak:
    "//Eltekintve a néhány kifejezetten rossz döntéstől, és hossztól, meg az elhúzott elemektől, akár jó iparos munkának is nevezhető lenne... de nem lehet eltekinteni ezektől."

    [2021] - https://www.imdb.com/title/tt0993840/ - "Army of the Dead" - 4/10
    "Snyder bizonyára drogon élt, amikor ezt kitalálta. Értem én, hogy kell valami "ütős ötlet", amitől más, mint a tömeg zombi filmek, de ez már a ló túloldala.
    Ahogy a "szuper" zombi téma is egy "trippelt" ötlet - élet- és gondolkodás funkciók nélküli zombik ugrálnak a golyók elől."





  • IMYke2.0.0.0
    #106183
    Snydert nem igazán lehet ok nélkül nem szeretni - csakis okkal.

    Ha megfeszítenek sem tudok jó filmet említeni tőle.
    S most várj, elindítom a kuglit, hogy meg is nézzem a filmlistáját...

    szerk.:
    2007 ~ 300 = elment
    2009 ~ Watchmen = a tömeggel ellentétben én nem szeretem ezt
    2010 ~ Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole = ???
    2011 ~ Sucker Punch = szívből utálom ezt a filmet
    2013 ~ Man of Steel = megnéztem, de minek
    2014 ~ 300: Rise of an Empire = ???
    2016 ~ Batman v Superman: Dawn of Justice = ezt is minek néztem meg...
    2016 ~ Suicide Squad = fos
    2017 ~ Wonder Woman = fos 2
    2017 ~ Justice League = érdekes, ez kicsit bejött
    2018 ~ Aquaman = fos
    2020 ~ Wonder Woman 1984 = hú, nagyon ciki volt
    2021 ~ Zack Snyder's Justice League = rettenet
    2021 ~ Army of the Dead = erre már nem is emlékszem
    2021 ~ The Suicide Squad = ebből is rémlik valami
    2021 ~ Army of Thieves = rühelltem benne a kiscsajt
    2023 ~ Rebel Moon – Part One: A Child of Fire = sosem fogom látni
    2024 ~ Rebel Moon – Part Two: The Scargiver = soha!
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2024.04.22. 16:30:04
  • IMYke2.0.0.0
    #106182
    Zack Snyder elmagyarázta, miért használ ennyi lassítást a filmjeiben, és hogy miért kellett ----- a Rebel Moon 2-ben
    (én rendesen töröltem a címben elrejtett spoilert)
  • Blasta
    #106181
    Egyrészt természetesen nem muszáj.
    Jelen alkotás "élvezetéhez" szerencsére még mozijegyet sem kell elégetni.
    A probléma szerintem valahol ott van, hogy ez az ember belenyúl dolgokba, amiket mondjuk egy nagyobb halmaz ember kedvel (sci-fi, akció, szuperhösök) és az esetek nagy részében a trailer-ek és a megszellőztetett információk ELLENÉRE a végeredmény jórészt kétes minőségű fércmunka lesz. Ilyenkor az jön át, hogy emberünk olyasmivel próbálja kiszúrni az adott embertömeg szemét amihez láthatóan nem igazán ért, amiket más, gyk: kompetensebb rendezők sokkal élvezhetőbben abszolválnának. És akkor egy kicsit átb@szva érzik magukat a halmazba sorolt emberek. Egy kicsit. :)
    Amúgy a véresszájú szekta tudtommal létezik, ezek sírták ki a Snyder cut-ot a Justice League-ból, ami a hosszát és a 4:3-as képarányát leszámítva egészen közepesre, már-már nézhetőre sikeredett végül (a fekete-fehér verzió már tényleg csak valami vicc lehetett csak). De a 4:3-ért is minimum a kezét letörtem volna :)
  • viizo
    #106180
    Segítsetek megérteni, mert hülye vagyok hozzá: miért muszáj nézni Snyder filmet, aki szerint sz@rok a filmjei, és miért követelitek véres szájjal, hogy ne rendezzen többet, takarodjon a filmiparból, stb?

    Állítólag a Snydernek van valahol az univerzumban egy véresszájú szektája, ami aztán állítólag egy nagyon durva szekta, de én valahogy csak azt látom mindenhol és mindenkor, angol és magyar oldalakon egyaránt, hogy kizárólag az őt utálók hangoskodnak mindenhol hogy 'tilcsák be', meg idióta Snyder, elég megnézni bármely kommentmezőt.
  • tigeroo
    #106179
    Szaros 7 mesterlövész ez, full ciki felkészülés, betanítás, faluvédés a gonosz hadúr ellen

    Azt röhögtem amikor a főgeci leugrik az alagútba, félig térdelő szuperhős landoló pózban, felegyenesedik, haragosan néz és nekiront az egyik asszonyra, aki puskát fog rá. Röhögtem is hogy na szegény asszony jól megtanították lőni, lett volna vagy 3-4 másodperce is...
  • Blasta
    #106178
    Rebel Moon pt 2
    ---------------
    - antigrav szekér és hozzá kasza és kézi aratás. De így nincs semmi más hightech cuccuk a falusiaknak, csak az antigrav szekér. WTF???
    - ez egy akkora hatalmas es gazdag birodalom, hogy egyetlen 100 lelkes falu szaros gabonatermése (amit 4 nap alatt betermelnek A-tól Z-ig) sakkban tarthatja azt. Igen. És a katonák nem is esznek a jovoben egy galaktikus birodalomban semmi mást, csak kenyeret. Ennyike
    - ajándékok átadása a hősöknek a faluban az valami netto nyál és giccs
    - fröccsenő plazma/lézer lövedék, mint egy looney tunes-ban kb.
    - star wars koppintás? Még csak az sem. Szaros 7 mesterlövész ez, full ciki felkészülés, betanítás, faluvédés a gonosz hadúr ellen. Sosem láttunk még ilyet, sosem! Ki a tökömnek volt szuksége még egy bárgyú 7 (jelen esetben 6) mesterlövész sztorira??? (az már mellékes, hogy az ember leül egy scifi kalandfilm elé és kap egy hikomat westernt. WHY?)
    - a szinfonikus zenekíséret a kiraly drámai meggyilkolasa alatt nem háttérzene ám, a zenekar KONKRÉTAN OTT VAN a teremben és húzzák!!! Az agyam eldobom!
    - Snyder nem scifi kalandfilmet rendezett felnotteknek, hanem egy Andersen mesét. A karakterek teljesen 1 dimenziósak, csak jók (de nagyon, nagyon jók) és nagyon rosszak lehetnek. Ha valaha rosszak is voltak, akkor azt szépen, egy "megvallom a múltam" csoportjelenetben bevallják egymásnak és megkövetik magukat, ezzel Snyder ki is húzta a "karakterfejlodést" a listájáról. De így full komolyan ulnek az asztalnál a 6 hős és "és mi a te múltad?" jelenet van a filmben. Egyedul Korának van egy féllel szinesebb karaktere. Már nekem volt kellemetlen azt a sok pátoszt és jóságot beszopni amit a falusiak és a 6 hős leművelnek. Ezek nem falusiak, nem emberek, ezek minimum angyalok. A birodalom pedig a tipikus mesebeli gonosz, minden mozdulata, minden grimasza a netto gonoszságot mutatja, teljesen gyerekeknek való mese habbal ez a fos
    - A film végi akciószekvencia még csak-csak elmegy, ha máshoz nehezen is, de ehhez legalább tényleg ért Snyder. De azt azért kiemelném, hogy egy 2 órás scifi akciófilmben (ami egy egyenes folytatása az elso résznek, ergo nem lenne már sok szukség hosszú introra) 1 teljes óra megy el az alapozással amikor is nulla akciót láthatunk...
    - A sztori vége pátoszos nyilván, nem is vártam mást, de azt, hogy a záró, lélekemelo pár mondatban folyamatosan a "FIGHT"-ot kell hallanom már tényleg WTF. Kb mint Anulu a Kincs ami Nincsben "Hárcóniii ámbádábááá"...Pfff
    Snyder-t már tényleg be kell tiltani.
  • CSOCSO
    #106177
    Legutobbi akvamen: fos
  • extra sensory
    #106176
    Még a hercegnő is nyúlás volt, mert a Dűnében is egy épp ilyen hercegnő van, akinek spéci skilljei vannak, és magas prioritásúként kezelik a védelmét.
  • Synchronous
    #106175
    Az AI által gyártott karakter nem is, de maga az AI ami ezt megcsinálja, annak a kifejlesztése tetemes munka és pénz. Eleve maga a prototípus elkészítése, a szoftverköltség, a karbantartás, a speciális hardverinfrastruktúra, ami kell hozzá, és a sok GPU, a nagy teljesítmény elérésére tervezett alkalmazásspecifikus integrált chipek stb. Egy AI fejlesztőcsapat zsoldja még egy kisvállalkozásban is 300 ezer dollár körül mozog évente. Szóval nem olcsó biznisz ez.
  • repvez
    #106174
    azért ne keverjük össze azt amikor egy AI nak nevezett programnak beirják, hogy egy barna haju topmodel kinézető müsorvezető felolvassa a szöveget és legenerálja és azt amikor hus vér emberek heteket töltenek azzal, hogy lemodellezzék az utolso hajszálig a karaktert és leanimálják hozzá a mozdulatokat vagy egy motion capture eszközzel összeilleszzék.

    De abban igazad van, hogy manapság inkább fizetnek ez utobbira többet minthogy a töredékéből a valos helyszinen vagy egy valos karakterrel felvennék a jelenetet.
  • repvez
    #106172
    köszi, igy legalább már nem kell megnéznem, igy se terveztem az első rész után ,de igy legalább meggyőztél , hogy biztos kihagyjam .
    Az elso rész is egy unalmas zs kat sorozathoz hasonlitott kis költségvetéssel.
  • Synchronous
    #106172
    Lehet, de ez nem annyira egyértelmű. Mindig attól függ, mekkora büdzsét hajlandó megszavazni a stúdió a készülő produkciónak. Ha nem adnak rá eleget, akkor húzni kell a nadrágszíjon.

    A filmeknél meg mindig a látvány és a baró speciális effektek viszik el a legtöbb dellát. Csak nézd meg a közpénzmilliárdokból kifejlesztett Bíró Adát, ami a jelenleg elérhető legfejlettebb AI a televíziózás történetében: mind kinézetre, mind intelligenciára, mind viselkedésre. És ez csak egyetlen karakter, és annyit csinál, hogy a Dunán vezet műsort. Talán a Deltát, ha jól emlékszem.

    Viszont egy Rebel Moon-ban egymást érik a CGI effektek, szóval a nagyjából 200 millió dolláros gyártási költség oroszlánrészét ezek vitték el. Egy kevésbé neves rendező meg kilincselhet a stúdióknál hónapokig vagy évekig, mire hajlandók kötélnek állni, és akkor is maximum szociális segélyből gazdálkodhat. A covid meg tudjuk, nem tett túl jót a mozibajárásnak az elmúlt években.
  • kutyakiki81
    #106171
    "Egyedül a látvány volt elfogadható"

    2024-ben ez már alap kéne, hogy legyen...
  • Seth
    #106170
    "Snyder Cut sikere megzavarta"

    poén, hogy ezekből is lesz majd egy kibővített Director's Cut verzió pár hónap múlva :)
  • viizo
    #106169
    A Rebel Moon sajnos egyértelműen Snyder leggyengébbje lett, ráadásul mindjárt két film is :/.
    A második rész vmivel jobban tetszett, de így látva együtt mindkettőt abszolút azt gondolom, hogy ebből tényleg lehetett volna egyébként nagyon klassz űropera, de nem 4 vagy 6 órára húzva, hanem kettőben, alaposan és ügyesen feszesre megvágva. Valszeg a Snyder Cut sikere megzavarta, hogy most mindenki sokat és hosszút akar látni, de amíg ott rengeteget hozzátett a filmhez a bővítés és jól működött, itt ez teljesen a visszájára fordult.

    Snydernek érdekes ötletei és nagyon klassz vizuális látásmódja van rendezőként (teljesen komolyan gondolom), de egyszerűen nagyon kell alá egy külön operatőr, egy normálisan megírt alapanyag és normális vágó, mert amikor ő minden egyszerre, akkor ezek szerint ez a vége.

    Tünés vissza mozifilmeket gyártani, ez a Netflixes kitérő egyszerűen nem működik.
  • tigeroo
    #106168
    Az első részen so-so végig tudtam menetelni, mert ott mindig volt valami akció, vagy történet. Itt a film közepénél kapcsoltam ki (2 órás film), mert azt kell nézni ahogy lassított felvételben betakarítanak.

    Valamint kurva fontos tanulság: Synder ügyes akart lenni, hogy minden főszereplőnek a squadból megkapjuk a háttértörténetét. Ez hogy történik meg? Ülnek az asztalnál és megkérdezi egyik könnyes szemű (!) a másiktól hogy "és neked mi a sztorid?" Hát jól meg is nyíltak egymásnak mint amikor a nyugdíjasok mesélik egymásnak hogy kinek hol fáj és a másik baja nem is érdekli, csak kikívánkozott magukból.
    Hát baszd már meg, ez gépies, szájbarágós, erőltetett, minden. Csak nem emberi.

    Rohadt béna űropera, 15 percenként valami nagyon művészi népdaléneklős lassított felvételes katyvasz az egész. A kedvencem volt az egyik flashbackben a vonósnégyes akiknek zsák volt a fején. Nagyon elvont sci-fit akart, hát lószar se lett. Túltolta.
  • mégvadabbdisznó
    #106167
    Teljesen rulettgolyó a fickó. Sose tudod, mikor kerül a pirosba és mikor a feketébe. A Watchmen pl. remek volt. Az Igazság Ligája meg csapnivaló. Utána összekapta magát, és a rendezői változat annyira jó lett, hogy még a lassításokat is megbocsátottam neki. Utána meg jön megint egy ilyen Rebel Moon-al. Mintha folyton személyiséget váltana, és nem tudjuk, hogy éppen melyik Zack ül a rendezői székben. Mondjuk az elég sanszos, hogy a Rebel Moon széria már nem igen lesz jobb, akárhány részt is gyárt le. Túlzottan köti már a kezét ez a gagyin felépített univerzum meg a gyenge storyline.
  • manson222
    #106164
    Terminál (2004) Végre ezt is lehúzhatom a bakancslistámról. :)
  • Blasta
    #106163
    A legjobb új fícsör a Rebel Moon-ban a LASSÍTÁS a LASSÍTÁSBAN!!! Figyeld meg, tényleg belassít egy jelenetet ahogy szokta majd egyszer csak BAMM még lassabb lesz. Egy zseni!
  • Bokafix2
    #106162
    Rebel Moon Part Two: The Scargiver (2024)


    Meggyőződésem, hogy Zack lassítva született. Lassítva sírt fel, lassítva vágták el a köldökzsinórt, és lassítva adták oda az anyjának. Egyszerűen nem tud lemondani erről a fícsörről, és akarva-akaratlan, de minden filmjébe beleteszi, sokszor teljesen indokolatlanul, mert csak megtöri vele az amúgy pörgős jelenetsort.

    Elvileg egy új filmes univerzumot akart kiépíteni, de csak egy fantáziátlan, huszadrangú Star Wars kopira futotta belőle. De tényleg, kb. mindent onnan nyúlt. Itt is van Birodalom, csak nem Empire, hanem Imperium. Itt is van fénylő energiapengés kard, meg belógás az ellenség főhadiszállására egy maréknyi csapattal, meg a főellenség, akit félholtra ütlegelnek, de időben megtalálják, és a modern technológia segítségével felturbózzák, és erősebb lesz, mint valaha volt. Nahát, de hiszen ez a Véder sztorija.

    És itt is ellövik ezt, csak míg Véder halál menő, addig Atticus admirális olyan, mint egy izgága bőrnyakú valamelyik Irakban állomásozó jenki csapatból. Egyszerűen nevetséges bossnak. Egyedül a látvány volt elfogadható. De olvasgattam itt infókat a film kapcsán, és állítólag 6 részesre tervezik. Gondolom csak 3 lenne elvileg, de a lassítások miatt 6 résznek megfelelő játékidő jön ki.

    3,5/10
  • IMYke2.0.0.0
    #106161
    Rebecca Ferguson Reveals Why She Left The Mission: Impossible Films

    "Ilsa was becoming a team player," explained Ferguson while appearing on The Wrap's Unwrapped podcast. "And we all can want different things, but for me, Ilsa was rogue. Ilsa was naughty. Ilsa was unpredictable. There was a lot of characters coming in, not leaving enough space for what she had been."

    "To speak very clearly--because I know a lot of people are sad about it, I’m sad about it--I had filmed three films. My deal was done," said Ferguson. "And I love her beyond words. Beyond words. I think she's the most awesome, fantastic character."

    "There's a moment where you think it needs to be worth it, not just to love the character and to embrace Tom and [Christopher McQuarrie] and the story," added Ferguson. "I want to work, man. I want to work. I don't want to sit in a trailer and know that there's maybe coming a scene in credits."
  • tigeroo
    #106160
    nem láttam a dune 2-t még, de amúgy az első könyv végét is összecsapják. szinte 1-2 fejezetben lezavarják a csatát, a császárt, meg a leszámolást.
  • Blasta
    #106159
    Elfogadom amit mondasz, megértem ha sok dolog hiányzott, de azt pedig Te fogadd el, hogy az elso és második rész számomra értheto torténetet hozott le, voltak kérdéseim a sztori végén, de csak másodlagosak, teljesen élvezheto volt nekem, Dune-t nem olvasó nézonek ez a 2 film így egyben, ez ennyi.
  • Sunrider924
    #106158
    Olvasd el a konyvet igazi feludules lesz a filmhez kepest.

    @Blasta ne viccelj a cikkszerzoje is erzi a durva valtoztatasokat, es nem, nem ertheto es nem is elvezheto a "story", aki olvasta a konyvet az valahogy lenavigalja mit muvelt a rendezo, csak erteni nem fogja hogy miert, aki meg nem olvasta szerintem siman elvesziti a fonalat. Ennel tobbet ide nem irok mert akarhanyszor probaltam tomoren a lenyeget osszefoglalni a valaszban mindig kisebbfajta essze lett belole sajnos. De olvasd csak el az altalad linkelt cikkben csak az elso hozzaszolast mar az is ravilagit sokmindenre.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2024.04.19. 02:11:07
  • Blasta
    #106157
    Ebben a cikkben elmagyarázzák mi jelentosen kulonbozik a konyvtol. Érzésem szerint annyira nem sok. Boven élvezheto és értheto a sztori a filmben így is, de azért nem katartikus. A 3. rész pedig már elvileg készul.
  • RatBaG #106156
    más kommentekben meg pont azt olvastam, hogy a film vége felé egy az egyben át van ültetve a regény. na most akkor mi az igazság?
  • Sunrider924
    #106155
    Nem meglepo, a jatekido utolso harmadanak kb semmi koze nincs a konyvhoz, valamelyik idiota script iro atirta a regenyt, a karaktereket, a cselekmenyt, benthagyott jeleneteket amiknek igy semmi ertelme, Jessica, Chani, Paul mind hulyesegeket beszelnek es csinalnak es a nezo bemondasra kell elhigyje azt amit, nincs mar kapcsolodasi pont mert atirtak es jo hulyen, ha mar lud legyen kover. Az elso resz utan el se hiszem hogy ekkora tragyat adott ki a kezebol ugyanaz a rendezo nem hiszem hogy a konyvet ismerok megszavazzak neki a harmadik befejezo reszt, ha mar a masodik epizod vegenel is kiszaladt a gyeplo a kezebol...
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2024.04.18. 17:55:54
  • CSOCSO
    #106154
    Dune Part Two

    Eskuszom... valamiert nagyon szeretnem szeretni de nem megy. Felesegem felallt a tv elol mikor volt meg negyven perc hatra. Szerintem annyira aze nem gaz de valahogy nem nyugoz le egyaltalan :(