102600
9858011931263749624.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!

Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • BaliBoy
    Replicas

Nem volt ez rossz, de lehetett volna sokkal jobb is. Annak örülök, hogy nem abba csúcsosodott ki a film, hogy mégsem siketült a klónozás, illetve a tudat áttöltés.

6/10
  • mégvadabbdisznó
    Nicky Larson: Ölni vagy kölni

Az "olyan szar hogy már jó" kategória. Végigröhögtem. 6,5/10
  • Kmarha
    én szerintem még csak a feldolgozásait sem láttam korábban. A történetet ismertem, ráadásul egy csomó B kategóriás tucat horrorban/thrillerben már felhasználták ezt az alap szituációt, de azokat épp hogy csak félve merem említeni az eredeti mellett. Azok max egy koleszos esti matinéhez voltak elegek.. ez viszont igazi mozi élmény volt).
    Az élményhez hozzá tartozik, hogy volt szerencsém egy filmklub keretei között moziban, nagyvásznon megnézni.
    Utoljára szerkesztette: Kmarha, 2019.09.11. 12:30:38
  • Prof William
    2017? Akkor már évek óta? És nem moziban?. Akkor már tényleg nem fűzök hozzá sok reményt.
  • DantszEE
    Hónapok óta?
    2017 októberében jött ki a trailere.:D

Amúgy elvileg kaszálták. És nagyon max csak jövőre jön ki, persze nem moziban.
  • Synchronous
    Ready or Not 2019

Végre egy nézhető horror. Itt-ott még vicces is.

7/10
  • darkSectorxxx
    Jesszusom, asszem 3 változata van a filmnek, eredeti ez, meg 2 frissebb változat, feldolgozás, és bitang durva egy film, imádom. :)
  • Kmarha
    Rear Window (1954)
    Hátsó ablak

Csak nagyon röviden: több mint 60 éves film, ami a mai napig tud szórakoztató lenni. Megnézése előtt (vagy inkább után) a mozi hasonlatra érdemes rákeresni, és annak fényében is megrágni a láttottakat. Alkotói film, minden percében érződik Hitchcock szigorú irányítása. De éppen ezért, rendkívül részletes és aprólékos, legalábbis a díszletek, a háttér, a statiszták és mellékszereplők terén. A színészi játékon látszik az idő, a szövegkönyvön alig. Talán csak annyiban, hogy nem olyan pattogós és feszült, de jelen korban is leköti és szórakoztatja az embert. A suspense rész talán ami nem öregedett jól. Ott van, látjuk, csak a mai inger küszöböt már nem sikerül megkarcolnia. A vége pont ezért is, kicsit talán összecsapottnak érződik, a krimi része szerintem nem lett túl mélyen kibontva.

Mindenképpen megérte bepótolni ezt az elmaradást.
    Utoljára szerkesztette: Kmarha, 2019.09.10. 17:01:19
  • soo277
    Dark Phoenix ,szerintem a leggyengébb x film,
    de viszont most néztem végig a Warrior(2019) sorozatot,hát ba..meg nagyon ott van 10/10 nekem
  • Prof William
    Tényleg a New Mutantsról van valami? Valamikor régen még trailer is volt, de azóta már hónapok óta néma csönd.Ez sosem jó jel...
  • crater
    Dark Phoenix
    Szerintem se volt vészes, a látvány és a zene pedig átlagon felüli volt, néhány klassz akció jelenettel. Az X-Men annyi klassz történettel rendelkezik, de valamiért a 10+ filmből csak 3-4 lett emlékezetes. (Disney biztonsági játékánál pedig nem sok remény van) 7,5/10

Under the Skin
    Ezt vagy szereted vagy utálod. Nálam az előbbi lett. Én egy hasonlatnak értelmeztem és úgy működött. (akcentus +1) 9/10

Gifted
    Amerika kapitány bölcsen válogatott a Marvel szüneteiben. 10/10
  • Kojiro
    Hát ja, ez a Kinberg is több sazrt csinál, mint jót. A Days of the future pastot ő írta és az pl. állati jó volt.
  • LasDen #102588
    nem hiszem hogy nagyon le kellett járatni. Eleve szarnak nézett ki az egész. Kezdve Simon KInberg "rendezővel"...
  • Kojiro
    Állítólag, a Dark Phoenixnél az volt a gond, hogy nagyon hasonló lett volna a sztorija a Captain Marvelhez, de küzködtek a pénzzel, és elhúzódott a forgatás, ekkor jött a Disney és lenyúlta a sztorit, mindent.
    Erre meg újra kellett forgani a fél filmet, mert mégsem adhatják ki ugyanazt még1x.
    Ráadásul, időközben meg az X-Men a Disneyhez került, úgyhogy szándékosan lejáratták a frencsájzot, hogy majd nagyobbat szóljon, amikor ők előrukkolnak vele.
  • Kandurex
    Setét Főnix

Nem volt ez rossz, simán erős 6/10
  • LasDen #102585
    Sok koreai filmre jellemző, hogy habkönnyű vígjátékként indul az egész, aztán egyszercsak BUMM, iszonyat drámába, thrillerbe vagy akcióba fordul át az egész...
  • BenedekFeco
    Dark Phoenix

Eleve nem bírom az olyan szuperhősöket, akik mindenféle erőterekkel meg tárgymozgatásokkal operálnak. Itt meg aztán volt elég :)

4/10

The Dead don't die

Lassú, unalmas zombifilm. A nevek miatt egyszer meg lehet nézni, plusz volt egy pár kikacsintás ide-oda

4/10

Nomis

Átlagos elrablós

5/10

Tone Deaf

Baromság

3/10

Parasite

Elég hosszú ez a 2 óra, az eleje egy kissé vontatott. Ráadásul ilyen lagymatag koreai "vígjátéknak" indul, de aztán átfordul WTF-ba, kár hogy ezt a végére hagyták.

6/10
  • BaliBoy
    Dark Phoenix

Átlag szuperhős film. Talán egy picit összecsapottabb volt mint az előzők.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért 1 részen belül kinyírni mind a két jó csajt.... :D

6/10
  • CSOCSO
    ok!
    fanaticot ne nezd meg. Mondjuk ha arra adtal volna 3/10 et en nem kotnek bele.
  • LasDen #102581
    5/10, de ez a max. Deal?
  • CSOCSO
    Fanaticot ertekelnem 4/10 re kb.
    Miutan bepotyogtem, gondoltam meglesem az IMDB-t. Egyetertek. Ott is 4/10 en all kb (3.9/10)
    Dark phoenix ennel a filmnel 3 szor elvezhetobb volt. de az is max 6/10
  • LasDen #102579
    ¯\_(ツ)_/¯
  • CSOCSO
    Felejtheto cucc de 4/10 mar szarabb filmnek minosul. nem volt valami hu dejo de azert szar se volt.
  • CSOCSO
    Fanatic

wtf volt ez? Vegulis a film nagy resze oke volt. A veget viszont jol elmajomkodtak. Kemeny 3 szereplos volt az egesz film. Ultra rovidnek erzodott.

A vege:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megertem, hogy az emberunk inkabb nem akarja megolni de ki az a fasza aki a rendorseget nem hivja ra?!?!?!?! Tokmindegy, hogy lelotte az ujjait. Legalisan agyon lohette volna. Ezekutan a csavot tartoztatjak le a csaj miatt? Oke. A spanyol srac megtalalta a csajt es kihivta a rendorseget mire a csavo veresen nyitja ki az ajtot. tenyleg szarul nez ki a dolog. Ettol fuggetlenul elmondhatta, volna mi tortent. Hittek volna neki mert a csaj mar 1-2 napja halott volt. A csavo kezein ott voltak a kotel nyomai. Jo nagy baromsag volt a vege.
  • LasDen #102576
    Dark Phoenix

4/10
  • Jim Morrison
    Volt egyszer egy... Hollywood

Nem ez lesz a kedvenc Tarantino filmem, de bejött. Zenék természetes jók voltak, DiCaprio Pitt páros nekem nagyon bejött.
  • Kandurex
    “Nyírhatom ki ezt a [email protected] bohócot” 2

Míg az elsőt erősnek, addig ezt közepesen jó filmnek mondanám. És a vége, ahogy elkapják a grabancát se jött át.

6.5/10
  • Ariakus
    Hat ha a filmek 80%-a ilyen fos akkor nehez kiszemezni a jokat...
  • LasDen #102572
    akkor szar filmeket nézel...
  • Jim Morrison
    Transformers: Az utolsó lovagot ne nézd meg, ott a rengeteg vágás folyamatos képarány változtatással van egybekötve :D
  • Mentol
    Nem vagy egyedül...
  • nordan
    kibaxott idegesítő ez a milló vágás

nemtudom ti hogy vagytok vele,de ezeket az új filmeket alig bírom megnézni emiatt,mert széthasad a fejem a film alatt! Moziban kizárt,hogy filmet nézzek ,csak otthon és azt is 12 nekifutésra,mert max 15-20 perc és hasad az agyam
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2019.09.02. 21:42:47
  • Kojiro
    ez a film Oscart kapott a vágásért
  • Count Adyn
    :)
  • DantszEE
    Ne bántsatok. : " (
  • LasDen #102565
    hát persze
  • Tikal
    azért nem ő az egyetlen aki tudja ezt...
  • dantor7
    Mert hülyére van kokainozva a hollywoodi (meg igazából akármilyen, még a magyar parlament összes wc-jében is találtak kokain maradványokat) elit, és teljesen elrugaszkodtak az átlagember igényeitől.
  • DantszEE
    Én azt tartom nagyon szomorúnak, hogy manapság már gyakorlatilag csak egy Tarantino filmben lehet normális vágást találni.
    Minden film rohan, kapkod, pörög, mintha muszáj lenne. Legutóbb a Hellboynál kaptam majdnem agyfaszt, hogy konkrétan nem volt 2 másodpercig kitartott közeli a karakterekről, miközben BESZÉLNEK. Így hogy éljem bele magam a színészek játékába?? Időm sincs felfogni, ki milyen érzelmet akar átadni a mimikájával.

Tarantinonál ezt imádom a mai napig. Hogy nem kapkod. Ráér. Totál leszarom, ha fél óráig azt kell néznem, hogy Brad Pitt kocsikázik. Ha mellette jó zene szól, és megteremti a filmhez elengedhetetlenül szükséges légkört, akkor hajrá!
  • SzinesGeza
    Nem árt némi háttérinfó hozzá.
    Sok utalást én sem értettem, mert nem láttam azokat a filmeket.