47
quakeIII
  • Mazursky
    #47
    Hi!
    A noghostot be kell másolni a q3/baseq mappába!Különben inkább az Excessive Plus-t telepítsd, az mindenben könnyebb kezelést biztosít!És, ha abban segítség kell szívesen segítek, csak írj PM-et!

    Most következne az én problémám. Már lassan 8 éve tolom a quake III-at, de arra sehogy sem jöttem rá, hogy kell beállítani, hogy a lövésnyomok ne tünjenek el.Már persze, ha be lehet állítani, mivel a corpse time-ot lehet állítani.
  • kovi01
    #46
    Tud vki segíteni nekem abban h h noghostot h kell feltelepíteni?
  • YakooZa
    #45
    hello!
    nézzétek meg demo imat:
    http://youtube.com/watch?v=MaVofGDHCBs
    http://youtube.com/watch?v=yP1i9IgJe4o
  • YakooZa
    #44
    hi all!
    mér van az h neten már egyik serveren sem jáccanak normálisan:((
    bazze csak olyan moddolt béna szar ugrrabugra felgyorsitott szarban... ugy elvernék vakit már csak én normal ban vok cár:)
  • odex
    #43
    BAKKER ide milyen rég írtak ezt amit beírok nemveszi észre már úgyse 1 adminse :D a retkes kibaszott életit a patchbe nemtalálomseholse :@
  • steweee
    #42
    miskolci vagy? hozol nekem két jó minőségű cd-t a munkahelyemre és csinálok neked egy "biztonsági másolatot"
  • Lord_Giga
    #40
    Lassan 5 éve jött ki a progi és 40 hozzászólás, jaaa van másik is…
  • [HUN]PAStheLoD
    #38
    meg a windóz XP hez a reforce programot használd
  • Fecske
    #37
    köszi a segítséget, bevált!
  • Fecske
    #35
    hogy lehet rávenni a q3a-t hogy ne 60 Hz-et állítson be minden felbontásban. Már próbáltam a Detonator driver beépített átállítgatóját, meg az NVRefresh Toolt is de semmi sem segített!
    kösz a helpet
  • Gabo
    #34
    Egy topik nem lett volna elég?
    Ha jól sejtem, talán a http://www.mportal.hu/ fórumán még akad néhány quaker aki talán válaszolni is tud a kérdésedre.
  • Wosika
    #33
    Ért valaki quake 3-ban az 1v1-es fegyverkorlátozos server csináláshoz?fontos lenne!
  • Xboxman
    #32
    thx
  • dashed_
    #31
    Legujabb OSP es 1.32-es Patch + nem art egy server kereso pl.: All seeing eye

    WWW.MPORTAL.HU

    itt megtalasz mindent...
  • Xboxman
    #30
    Na?
  • Xboxman
    #29
    HI!

    Valaki megmondaná milyen cumokat kell letölteni ahhoz ,hogy a Q3-al játszak a neten?
  • Gabo
    #27
    Volt már, csak kipusztultak innét a quakerek.
  • Gabo
    #26
    ripper:
    Nem csak nálad van/volt probléma. A klántársaim is panaszkodtak a kábeles elérésükre külföldi szerverek esetén. Nekem is voltak gondjaim kinti oldalak elérésével, pedig Én modemes vagyok.
    Gyanum szerint a magyar gerincháló körül lehetett valami keverés. (Volt már ilyen...)


    Gabo aki egyékbén UT-s.
  • magus
    #22
    Tudtok szervereket mondnai?
    az mportalon nem megy
  • Dikkma
    #15
    és tényleg, mert amiről én az point release :o)

    Quake III 1.30->1.31 - update - Xeon :: 14:42
    [22 komment]
    Ha egy kicsit megkésve is, de sikerült szert tennem (thx to ClanBase) egy zip file-ra ami az 1.30-as Quake 3-at 1.31 verzióra frissíti. Lassabb connect-el rendelkezőknek hasznos lehet, hiszen a mérete elenyésző (nincs 1 MB).

    Lehet szedni Local-ból.

    Aki esetleg nem tudja hogy kell kiszedni a pak0.pk3-ból a four.dm_66-ot és átnevezni .dm_67-re, annak rögtön itt van ftp-n a four.dm_67

    btw, Boldog Karácsonyt mindenkinek.

  • Dikkma
    #14
    hm. biztos, de sztem nem uarról beszélünk.
  • Dikkma
    #12
    jaja, netes game közben úgyis kellenek.. egyébként kira pályák!
    (bár ha leszeded 1 megást, akkor attól még van)
  • Dikkma
    #10
    Van egy egy megás update, az mportal hírei közt láttam.
  • Dikkma
    #6
    Meg a mods részben aktiválni kell. Amúgy én nem értek hozzá, CS-zem, UT-zem, TO, SF, DoD, Wolf, stb de ez... :)
    Egyébként gondolom csak tört szerverhez lehet csatlakozni..
  • chryst
    #5
    meg van minden és mégsem tudok csatlakozni egyik serverhez sem miért?Az osp mappát csak be kellett másolni a Q3-ba?Help
  • chryst
    #4
    ox megvan jön lefelé...
  • chryst
    #3
    az 1.31-es patch megvan de az OSP 1.0 full bigyorol semmi........!
  • Dikkma
    #2
    Kell hozzá egy OSP 1.0 full, és egy 1.31-es patch. Ezeket, és több infót is megtalász Itt
  • chryst
    #1
    helloka.Hogy lehet QIII-t Net-en játszani milyen Ip-t kell beirni vagy .....?Help my