90
Car tycoon
  • Zola NFK
    #50
    Ha valakinek a magyar verzió van meg, nem tudná kiszedni belőle a nyelvi fájlokat és letölthetővé tenni?
    Persze csak ha nem túl nagy...
  • St@n
    #49
    Megvan a MEGOLDÁS!!!!!!!!!!!!!!!
    http://www.dynamic-systems.hu/downloads.php
    Remélem ezzel sokat segítettem a rászorulókon! Jó játékot!
  • St@n
    #48
    Hi! Nálam is fennál ez a probléma, de az 1.28 nem csinál semmit, így meg nem lehet megcsinálni a küldetéseket :(
    Plz, ha vki tudja, írja le!
    Thnx!
  • basic 69
    #46
    szerintem inkább egyfajta védelem. industry giant-nál is volt hasonló...
  • Micimaci
    #43
    Hali!

    Feltelepítettem az 1.28-as javítást, de karosszéria fejlesztésénél még mindig csak kabrió jelenik meg, függetlenül a jármű típusától. Nem is nagyon viszik ezeket az autókat. Lehet, hogy a magyar változat rossz, vagy másnál is volt ilyen probléma?
    Köszi.
    T
  • Kacsa_
    #42
    Sziasztok!
    Nekem megvan az ISO ,de installálásnál gondok vannak :(
    Valami nem tetszik neki a felbontással. Semmi gond átállítom 1024-esre. Ekkor meg valami szín hiba (?) gond lép fel. Próbáltam 16 bitesre állítnai akkor is ugyanez. Mit lehet tenni? Van ehhez valami patch? Honnan tudom leszedni?
    A kártyám: Ati Radeon 7000ű
    Remélem tudtok segíteni. THX
    Kacsa
  • Mayday
    #41
    Hali!
    Két pályát sem értek:
    Egyik: 7 féle autót kell gyártani. Megvan, de nem egyszerre van mind a 7 a kereskedésekben, mégsem nyertem. Így nem jó? Ahhoz 7 gyárnak kellene lenni. Vagy én nem értem?
    Másik: Denveres pálya. Megvan a 250 autó, 3 féléből gyártottam, 3 gyárral, tehát egyszerre minden autó kapható Denverben, de megintcsak nem nyertem. Itt mi a gáz?
    Aki belemerült egy kicsit, lécci segítsen!
    Előre is kösz!
  • mentos-boy
    #39
    halihó!
    Nekem nincs problémám a gémmel, de azért áruljátok már el honnan szedtétek a patch-et!

    Köszke!
  • basic 69
    #35
    hi. keress a játék oldalán patch-et. én feltettem, ezzel megoldódtak bizonyos dolgok (játékbetöltés...). lehet, h orovoslja a te gondodat is. amúgy én nem vettem észre amit említesz. üdv
  • zippofcy
    #33
    Hmm nagy itt a forgalom :)
  • zippofcy
    #32
    A rippelt valtozatnak nalatok is rossz a torese? Pedig ezzel egyebkent talan meg jatszanek is.
  • KENNYJUNIOR
    #29
    Hol lehet letölteni a car tycoont?
  • Xanyi
    #27
    Nekem az ISO kellene!
    Honnan lehet lehúzni?
    Előre is köszi!
    Xanyi
  • Anee
    #25
    szerintem Warezcenter...de nem ér meg ennyit....rollercoaster tycoon veri alázza lemossa
  • EqUiNooX
    #21
    Végre megvan a full is, ha már a rip nem műxött. Holnap reggel kiprobálom, de olvasva a hozzászolásokat, kezdek félni.. Habár általában jol elszorakozok azokkal a gammákkal, amiktől mások rángógörcsöt kapnak. Na holnap kiderül. :]
  • I.C.ram
    #20
    szerintem ritka gyenge gamma! :((
  • FREAK
    #18
    Na majd a Tycoon Tycoon 2 Deluxe SE megmutatja :)))))))))
  • Nyiri
    #16
    Hela!
    Na kiprobaltam, es jo jatek. De nemtom miért van az hogy akarmti csinalok mindig utolso vagyok a ranglistan a gepi ellenfelekkel szemben. Pedig nem ad el tobb autot, nincs tobb modellje sem. Es egyszer a legdragabb kemmel megnezettem az ellenfel gyarat és nem vicc 1 MILLIARD!!! dollarral kezd a gep... Na ez hogy lehet???
  • Sephi
    #15
    Jo gama de faraszto:) Eddig csak a Transport Tycoon Deluxe volt az egyetlen ami teccet:))
  • FREAK
    #14
    Én már úgy várom, a Tycoon Tycoon-t, amiben majd egy milliomost játszva kell kis milliomosokat nevelni. :)
  • Nyiri
    #13
    Hat en meg nem is probaltam, csak xp-ben, mert alapbol keri a windows media 7-t és most azt toltom, de ahogy neztem en el fogok szorakozni vele :D
    De ahogy neztem, nincs benne free play, ez gond...
  • Nyiri
    #11
    nekem mar csak 1 file van az isobol, majd mondom milyen :D
  • EqUiNoX
    #9
    Aggyisten

    Elhozták tegnap a ripet, de nem műxik, fekete kérpernyő meg minden, akármit csinálok. Vas az megvan a játék alá. Igy kénytelen leszek megvárni az iso-t, pedig nagyon érdekelne, pláne a detroit miatt. Ha esetleg van valami tipp addig is, szivesen venném. Myth törés egyébként, ha ez jelent valamit. további jonapot :]
  • balumaci
    #8
    de jó,kijött a 183-adik Tycoon is!
    :)
  • I.C.ram
    #6
    pangas van a Warezen! a Detroitot nagyon birtam :))
  • Mr.Macho
    #5
    szerintem még nem törték fel, különben az isonewsban már jelezték volna
  • ATi
    #4
    megneztem a trailer, marha nagy lesz a game :)
    nekem ugy tunik mintha a Detroit lenne MCO stilusaban TrafficGiant kinezettel

    http://www.cartycoon-online.com/download/trailer.zip
  • ATi
    #2
    a la Detroit?
  • Mr.Macho
    #1
    Most jelent meg nem rég a Car Tycoon, nevéből kiderül, egy kocsivállalatot vehetünk kézbe, de nem akármilyet! Az ötvenesévek amerikájában jáccódik, azokkal a kib@szott jó kocsikkal, amik pl a Motorcityben is vannak. http://www.cartycoon-online.com/