174
Azért mert ebben még az is ...
  • G@b0r
    #55
    diablo2 exp. set battle.net-en!!!!!!
  • ll21
    #54
    a Soul Reaver 2 a legjobb game!!!
    Kinek tetszik??
  • Rincewind
    #53
    Bocs mindenkitől! Nem akarok itt mégegy CS vs. All topicot nyitni! Szóval attól, hogy ma még egyelőre a legnépszerűbb (és szerény véleményem szerint a legjobb) multiplayer game, még nem kell mindenkinek szeretnie! Szóval szvsz ezt még addig fejezzük be, mielőtt még igazán kirobbana...
  • Rincewind
    #52
    Ööö! Ma már egy CS vagy HL nem nagy pénz! Szerintem sem egy nagy áldozat megvenni! 2000 forint körül van, de ha rászánsz 5 ezer forintot, akkor Megkapod a HL-t a CS-t (sok már moddal) és az Opposing Force-ot egyben, a Half Life Generations dobozban! Ráadásul kapsz hozzá 2 db. WON keyt, amivel tudsz neten játszani.
  • FREAK
    #51
    A CS jó, csak elavult a játékmenet. Ha pl. adott egy jó nagy taktikás pálya, tök szívás 5 percig malmozni, ha véletlenül leesel egy tetőről...
  • FREAK
    #50
    Van HL full pack (HL, OPFOR, CS) 3 vagy 5 rugó a Media Marktban.
  • GAMECUBE
    #49
    boltbol, a polcrol le tudsz "tolteni" egyet.
    szerintem amennyiert ma mar vesztegetik, nem nagy ar.
  • Nuki
    #48
    Bocsi az offtopicért de ha már CS-ről beszéltek:
    HONNAN A FENÉBŐL LEHET LETÖLTENI EGY HASZNÁLHATÓ TELJESVERZIÓS HALF-LIFE-OT??????????????????????
  • GAMECUBE
    #47
    nekem nem jott be CS... UT, Q3 inkabb meg most a wolfi
  • Rincewind
    #46
    Pedig ez így van! Cs-nél nincs jobb multiban :)
  • GAMECUBE
    #45
    szerintem aaaaaa FFek, Zeldak, MAriok. TIME
  • balumaci
    #44
    RED ALERT 1 a best!!!!
    faterral még néha most is leülünk ezzel eltölteni pár kellemes órát!
  • FREAK
    #43
    Azért a CS már kicsit oldtimer, persze a saját kategóriájában mai napig nincs vetélytársa.

    De hogy a legjobb multi az túlzás, a Wolf és MOHAA mellett..........
  • Aquli
    #42
    Total Annihilation, mert a legeslegjobb strat. game eddig, Cs. mert a legjobb multi forever!
  • Hmuda
    #41
    Egyetértek!
    Az Elite sorozatnál nincs jobb a világegyetemben.
    Mikor adják már ki a 4-et?!?!?!?!
  • FREAK
    #40
    Csak így?
  • Shiver
    #36
    Akció játék : Half-life és modz

    Hangulat: Hitman de az nagyon brutálisan jó és még ide sorolnám az Alien Vs Predator játékot amikor Marinnal megyünk :))

    Stratégia: Starcraft
    kiegyenlítettek az ellenfelek, nem bonyolult, aránylag szép, játszható

    Fantasy: Baldur's Gate, IWD
    jó történet, szép környezet, könnyű kezelés, nagy röhögcsélések :)

    Szimulátor: Autó- NFS sorozat, Insane
    mindkettő szép, de Insane fizikája a legdurvább

    Sub- Silent Hunter 2
    egyszerűen ki kell próbálni

    Repülő- .......
    régi sikerjáték: Tactical Fighter Experimental
    és egy nem régi progi, aminek nem jut eszembe a neve :)), megvan Crimson Skies, na ez kurvajó
  • Ramza
    #35
    Az a baj, hogy nehéz dönteni: nekem biztosan lenne 100-as toplistám, ahol még a századik is legjobb nálam :) Kb. 70% pc, 30% konzol bontásban.
  • Ramza
    #34
    A sima vagy a Tournament? Nagyon rulla!
  • Dikkma
    #32
    Rohadjak meg, ha nem adom fel ma (csütörtökön) :)))
  • Dikkma
    #31
    Sztem ez a topic a LEGJOBB játékról szól, nem a toplistáról. Ezt csak közbevetettem, nem felszólításként mondtam.
  • Pheel
    #30
    Megyek Dune 2-őzni :)
  • Pheel
    #29
    UFO - The Enemy Unknown
    Naigen. Korszakalkotó.
    Akárcsak a Dune 2. :)
  • Nyiri
    #28
    hela!
    Nemtok jol donteni sajna, mindegyik jatek szamomra jo amivel ugy kikapcsolom magam hogy eltelik a napom és este csak csodalkozok hogy nem csinaltam semmmi erdemlegeset :]
    Azert osszeirtam, hogy mi hozott a legnagyobb oromot (nem irok sorrendet mert nemtok valasztani)
    UT, Transport Tycoon (barmilyen tycoon ami reszletes), GPW (f1 manager (egymas utan vegigvittem a 10 evet mindegyik gyartoval :D), GP3 (barmikor le tudok ulni vele es nyomulni...)

    Na hat ennyi, de egy rakas lenne meg :D
  • EqUiNoX
    #27
    Aggyisten!

    A saját top5ön, igy hirtelen:

    1 Pirates!
    2 UFO - The Enemy Unknown
    3 Diablo sorozat
    4 Wizardry 7
    5 BG, Icewind stb szériák

    mire leirtam, már eszembe jutott még másik 20 kedvenc, de már igy marad a lista :]
  • Fam
    #26
    battle realms
  • Dikkma
    #25
    Nah megvettem gurut, megvan Outcast. Egy hete meg megérkezett HL-em, úgyhogy a világ legjobb, és legjátszottabb játéka már megvan :P
    Januárban Unreal lesz a full gáma..
  • Kft.
    #24
    oke köszi szépen
  • Rincewind
    #23
    Na mégegy a kedvenceim közül: Deus Ex. Mégpedig ezért mert kurva jól eltalálták benne a szerepjáték elemeket és jók a kommandózós részek, mikor osonsz az árnyékban és lövöldözöd a kábító nyilakat :)

    Ezzel a ranglistám kb. ki is alakult:

    1. Half Life és modjai (Counter-Strike)
    2. Undying
    3. Deus Ex


    Érdekes, hogy mind FPS...
  • I.C.ram
    #22
    nekem is kuldjel mar jatekokat :))
  • Dikkma
    #21
    Esküszöm, el fogom küldeni a Messiah-t :))
    Sőt, mivel ilyen láma vagyok, hogy nem küldtem időben, kárpótlásul ingyen fogod megkapni, holnap esküszöm feladom :))
  • Anee
    #20
    hopp a The Longest Journey-t kihagytam
    Elasto Mania tényleg rulz TIM is
  • Kft.
    #19
    KOCsi ismered a Grim Fundango-t nekem ez a kedvenc kaland játékom mert vicces, szép a grafika, és jo hosszú. Probáld ki ha betudod szerezni.

    Másik kedvenc játékom a Couter-Strike, szerintem a mostani legjobb multiplayer game. habár a grafikáj lassan kezd elavulni.

    Szimulátoroknál (auto) NFS 5 Porsche unleashed
    (repülő) Falcon 4.0

    Stratégiák közül a kedvenc az Imperium Galactica 2 és a Black & White

    Az Elasto Mania-t és is szeretem de sajnos csak a 20 pályás verzio van meg ,és ha már régi játék akkor a nagy kedvenceim a The Incredible Machine és a jo öreg Terep 2
  • liquid
    #17
    Metal Gear Solid (a PS-verzió). Mert Hideo Kojima az Isten. :-)
  • KOCsi
    #16
    Broken Sword 1-2. -Imádom a kalandjátékokat, sajnos ma már nagyom ritkán lehet velük találkozni. De készül már a 3. rész! Hurrá!

    Multiban CS 4ever!
  • ember
    #15
  • Ron Ragm
    #14
    Gorky 17 mer yo taktikai elemek vannak benne
    NFS 5 mert gyönyörű és jó vele jáccani
    Elastomania mert jo game
    Half Life mer eccerűen tökéletes:)
  • Nuki
    #13
    Diablo II exp
    Amnézia
    Imperium Galactica
    asszem ennyi
  • Rincewind
    #12
    Én is mondok mégegyet:
    Undying! Mégpedig azért mert soha nem találkoztam még ennyire eltalált hangulatú játékkal, mint ez! Közvetlenül ott csücsül a trónon a Half Life lába előtt :))
  • Deajka
    #11
    Az eredeti elgondolásom az lett volna ,hogy azért írjuk le ,hogy miért tetszik a "játék" mert így megismerhetünk olyan játékokat amelyek jók.
    Most ismét mondok egyet: Grim Fandango.
    Ez ugye ismét '98 -as játék. Szerintem ebben az évben megcsináltak minden olyan játékot amit azóta is csak koppintanak. A játékok tényleg szépek ,csillognak -villognak aztán semmi.