97
Kreed, Duality, Unreal2, Doom3... a PS2-nek leáldozni látszik..!
  • Vass Gábor
    #97
    Mi az hogy nem adták ki?,és mi volt az oka?
  • grebber
    #96
    Ő ez jó mivel kise adták a gamet! Mivel játszol te?
  • gp56
    #95
    Telepítési problémám van a játékkal kapcsolatban. A külföldi fórumokon is írtak erröl a "hibáról". A telepítéskor a 2.cd-nél hibát jelezz a " Main App"-nál. Esetleg tud valaki erre "házi" megoldást?? Segítséget elöre is megköszönöm.
  • grebber
    #94
    Lassan csak velem lesz tele a topic.

    Valaki tud róla valamit törölték vagy mivan ezzel most?
  • grebber
    #93
    UP Legyen má valami legalább annyi hogy jelentsék be hogy nem lesz ne csorgassam a nyálam.
  • grebber
    #92
    MIVAN MÁR EZZEL leállították a fejlesztését vagy mi???
    Ha minden igaz ebben az évben kijön mind a 3 nagyágyú de ez ..
  • grebber
    #91
    Régi de jóképek
  • grebber
    #90
    Na ez is jól csúszik lehet hogy ki sem fogják adni :)
  • grebber
    #89
    Hát nem semmi a kiadási dátum ismeretlen ez is olyan lesz mint a Duke Nuken Forever sohasem akarják kiadni.
  • grebber
    #88
    Semmi hir erről a game-ról?
  • grebber
    #87
    Most néztem csak a trailert!!!!Hát elég ütös lesz ez is!
    CSak jó lenne tudni mikor jelenik meg!!
  • Frank99
    #86
    hát, a sárgák miatt én is gondoltam, hogy kevesebbet megyek oda.

    De inkább nem hagyom magam!
  • skorpio7
    #85
    Csak néha napján nézek be oda ... 1 nap/1 év . :)))
  • Frank99
    #84
    lásd pol-fórum

    :-)))
  • skorpio7
    #83
    Hát igen ... fidesz-es arcra vadászat ... hiába no , hazai viszonyok között ( itt csak a fű a menő , ami inkább gyógyszer mint kábszer ) csak ez várható el .
  • Frank99
    #82
    figyelj, ÉN kikapcsolok...
    a nem teljesen 100-as emberek nemcsak ettől kattantak már ki.
    A Sikoly filmek után több hasonló gyilkosság is történt az USA-ban. Az instabil embert az is kidöntheti az amúgy sem 100-as állapotból, hogy valaki meglöki a buszon...
  • skorpio7
    #81
    De gondolj csak bele , micsoda feszültséget tudnak levezetni avagy éppen felhalmozni az emberben ezek a játékok majd . :)

    És hogy mi lesz ??? Hát ez ...


  • Frank99
    #80
    sok hülye gyogyós, akik a kábszer-után azt sem tudják, mit csinálnak...
    Én is ilyet játszom, mert ilyenkor ki tudok kapcsolni, csak arra gondolok, hogy a fal mögül mikor kukkant ki a Fidesz-es.
    És akkor kezben a Sniper-rel...
  • Dikkma
    #78
    Nemtom, nem érdekel... :) Én ígyis-úgyis tömegpusztító leszek, a hajlam megvan, és nem a játékok hozzák elő. :)
  • skorpio7
    #77
    "...A dél-kaliforniai Garden Grove egyik internetkávézójában tavaly december 30.-án egy kiadós Quake III mészárlás után az egyik játékos csavarhúzóval ütötte át ellenfele koponyáját, aki azonnal meghalt. Korábban több dél-kaliforniai városban történtek már hasonló esetek, főleg az ázsiai-amerikaiak által benépesített negyedek internetkávézóiban, amelyek az elmúlt évek során a helyi fiatalkorú bandák találkozóhelyévé váltak. A Garden Grove-i gyilkosság a város koreai negyedében történt, amelynek 21 internetkávézójában az öldöklős játékok (Quake III, Half Life) jóval népszerűbbek a webnél. A negyed egy másik cyberkávézójában tavaly több késelés is történt..."

    Mi lesz akkor , ha a fentebb említett game-k is megjelennek ?!?!

  • D3t0nat0r
    #76
    "hiszen ezek más képek mint a múltkor"

    Ja, de a szikrázós(3.) kép a múvíból van.
  • Dikkma
    #75
    Szerintem in-game, hiszen ezek más képek mint a múltkor. Persze lehetnének más képek ugyanaból a videóból, de azért mégiscsak... :)
  • D3t0nat0r
    #74
    Még mindíg nem derüt ki pontosan hogy a videó in-game vagy sem. Pedig írtam emilt a GS nek meg a Duality készítőinek is. Megkérdeztem hogy mit láthatuk a videón, de persze nem válaszoltak.
  • Dikkma
    #73
    Nem értem, miért rossz. Mindegy. Forrás!
  • Dikkma
    #72
    Akkor majd én :)






    Remélem nem rontottam el :-O

    Hát ez érdekes játék lesz!
  • Dikkma
    #71
    :)
    Várjuk a képeket.
  • versio
    #70
    khmmm ,holnap ffx

    nemtom holnap ki nyal és mit :)

  • Dikkma
    #69
    Igaz. Ha fele ilyen jó lesz, a PS2 akkor is megnyalja utána a szája szélét.
  • D3t0nat0r
    #68
    Miért kéen kivenni?
  • Laalee
    #67
    ha ez csak fele ennyire fog jol kinezni valosagban is akkor a r8500 as tuti hogy labdaba se rug :)
  • Dikkma
    #66
    Bocs, de éppen Detori ftp-jére léptem be, és kevertem :))
    Akkor topic alcím maradhat, de ki kéne venni Duality-t :))
  • D3t0nat0r
    #65
    Szóval version igazad volt meg nem is.

    Ez a movie a játék motorjával készült, de valszeg csak egy átvezető rész, játék közben valszeg nem lesz ilyen szép a játék..
  • D3t0nat0r
    #64
    Talán neked van igazad ember! Ezt találtam a játél hp-jén:

    "Graphics: There are real-time cut scenes with more detailed character models, (eyeball movement, facial expression, separate teeth and lips…)"

    Tehát valóban a játék motorjával készült cut scene lehet a movien.

    Ezt te írtad:

    "nagyon érdekes lenne ilyen kamerakezelés játék közben"

    Ez nem olyan biztos! Ezt írják:
    "AI controlled camera automatically focuses on the important events and characters."

    Magyarul külön AI vezérli a kameramozgást!

    Itt van még egy kis info a játék motorjáról:

    "Console-like fast and eye-popping graphic achieved on PC
    Full polygon environment is enhanced with cutting-edge special effects. (Real-time mesh smooth, bump mapping, inverse kinematics, dynamic shadowing, localized damage, etc.) 2,000 polygons per character, but enhanced to look like it has 8000"
  • ember
    #63
    Félig meddig én is egyetértek versionnel.
    Az szinte biztos hogy ez nem ingame video (nagyon érdekes lenne ilyen kamerakezelés játék közben...).
    Viszont az elképzelhető, hogy a játék engine-jével készült real-time jelenet, bár ha ez így van, akkor mérföldekkel járnak bármilyen konkurencia előtt, ami igencsak valószínűtlen. Felemás kicsit a video, mert pl a nőci poligonszáma nem túl nagy, ez a vége felé látszik, ezzel szemben olyan volume lightok vannak a videoban amit egy Gef3 (vagy akármi más) soha az életben nem tud realtimeban kiszámolni.


    Az én véleményem: a játék enginejével előre leszámoltak egy jelenetet, amit a mostani gépeken mondjuk 3-10 fpst menne, és ezt tették bele a videoba. Talán úgy számolnak hogy mire kijön a játék, addigra relatmeban is elérik ezt a szintet. Hát nem tudom.
  • Laalee
    #62
    carmak az egyik legjobb pc programozo, ettöl meg nemhinnem hogy a ps2 t is baromi jol tudna kodolni, ha meg egy tökorru cegnek adja ki akkor siralmas lesz, ha egyaltalan lesz :)
  • D3t0nat0r
    #61
    De nekem is nagyon furdalja az oldalamat a kérdés, mert én amikor megjelent ez a trailer egyből rávágtam, hogy ez intro egy másik fórumon, de ott valaki jól kioktatott, hogy in-game. Persze ez nem jelenti, hogy neki tuti igaza volt, de még ma utánnajárok.
  • D3t0nat0r
    #60
    Verion: Nézd meg a 2. hozzászólásban aképeket, mindegyik a múviból van. És ezek a képek úgy jelentek meg a neten, mint a gameről készült képek. Szerinted feltettek volana az introból képeket?
  • Rincewind
    #59
    Nem szívesen értek egyet verzionnal, de én se nagyon tudom elképzelni, hogy ez in game movie. Ha mégis az, akkor új korszak kezdődik a pc-s játékok történnetében!!!
  • versio
    #58
    na lejött
    ez soha nem ingame movi ,ez max a játék introja lesz
    vagy az se csak beetetés
  • versio
    #57
    most töltöm:)