67
Nem müxik a cd-író....
  • barret
    #67
    nézd meg a hátulján a jumpert,hogy hova van dugva? úgy álljon,mint azon a cd-meghajtón amit ki lett véve.
  • Gerry
    #65
    elvileg ha elindítasz egy mediafile-t, akkor a g400 lecsücsül a tálcádra, és ott rákattintva már mindenféle beállítás elérhető, de egyébként a start menü PRR Video utilities menüpontja alatt ott figyel a divxg400...
  • Shep
    #64
    Na közben sikerült mpeg2 codec+koala playerrel, de ez a felirat megadás érdekel, szóval pls írdd le.
  • Shep
    #63
    Hogy kell megadni neki, mert a divxg400 nekem csak egy readme filet tet be a könyvtárába.
  • Gerry
    #62
    Szerintem a DivX-G400 tud SVCD alá is feliratot rakni, csak megfelelő (idő) hosszúságú file kell. Én mintha már néztem volna pont így, Daemon Tools-szal feliratos filmet, és simán ment, csak meg kellett mutatni a G400-nak, hogy hol található a subtitle!
  • Shep
    #61
    Húha lehet 4.46 van fent, na majd megnézem, biost akarok frissíteni a közeljövőben, mert már ráférne.

    Hát nem feltétlenűl kell a codec pack, de akkor SVCD -hez/daemon toolsal, nem akarom kiírni/ mivel tudok feliratot rakni, mert a powerdvd-vel nem megy, és hallottam olyat, hogy ace cp+koala a nyerő páros, koala van de ace nincs, amúgy a win98 as része a gépemnek pont ilyen filmes teleszemetelős dologra van fenntartva.
  • Gerry
    #60
    Az ACE szerintem egy fos, 50MB a telepítője, nem lehet rendesen uninstallálni, teleszemeteli a rendszeredet felesleges file-okkal meg reg-key-ekkel és egyébként meg ha ügyes vagy, akkor "normális" codec-ből elég 3MB-nyit felrakni, és minden menni fog (DivX+XviD+AC3), esetleg valami feliratozó progi, pl. DivX-G400, vagy az FFDShow teljesen megfelel a célnak.

    Ha KT266a-d van, az magában nem rossz chipset, nekem is volt, és soha nem volt vele bajom, csak hát az Acorp nem egy világmárka. Nézd meg van-e valami frissített BIOS a lapodhoz, meg nézd meg a beállításokat, amiket lentebb említettem, ha ez megvan, és fent van a 4.48-as VIA Hyperion (4in1) meghajtó is, akkor mennie kellene rendesen az XP-nek.
  • Shep
    #59
    Acorp KT266A ,nem egy világszenzáció de én meg vagyok vele elégedve. De mi ütközhet az esetleg lehet gond hogy most 2 winchester van a gépben, az eddigi 1 helyett?

    Tudom, nem idevágó, de vmilyen szempontból végülis köze van a videókártyához meg a többi hardwarehez is. Honnan lehet a legújabb ACE mega codec packot leszedni? Előre is kösz.
  • Gerry
    #58
    valami IRQ ütközési hiba, BIOS-ban be van kapcsolva a Plug'n'Play OS enabled? Milyen alaplap?
  • Shep
    #57
    Windows XP alatt, gyakran ezt a a hibaüzenetet kapom Driver_irql_not_less_or_equal ez mire utal, mit lehet vele csinálni?
  • Gerry
    #56
    Próbáld ki a CD-ROM-ot egyedül MASTER-ként, ha úgy sem megy, akkor rakd NONE-ra a BIOS-ban, a legtöbb alaplap úgy is lekezeli a CD-ROM-okat. A Floppy meghajtó mag valószínűleg koszos vagy szar! Próbálj ki egy másikat!
  • BBking
    #54
    Köszi.Letudom szedni a progit valahonnan?
  • izb
    #53
    Nandubbal csináld!Kiválo erre,és vágásra!!
    Érdemes Dvix nyomni rögtön,ha van hozzá elég erös géped!
  • BBking
    #52
    Ha valaki csinálta, vagy ért hozzá!DVi kamerával steretnék bedigitalizálni.(bár lehet hogy ez lényegtelen)
    Milyen progival lenne érdemes begrabbelni,majd letömöríteni az anyagot?Lehet Mpeg,vagy Divx is.
    Ha kell milyen coder,decoder csomagot érdemes feltenni?
  • ollie
    #51
    aha
    viszont archiválni mindenképpen érdemes pc-n. de hogy honnan szerzel floppy-kat, nem tudom. talán körbe kéne nézni néhány fan site-ot.
  • Játékos
    #50
    Ui. nem emulálni akarnám a C64-et , hanem az alapgépről indítanám a játékot /ha pc-n játszok , akkor a mostani játékokat veszem elő , de néha nosztalgiáznék is/
  • Játékos
    #49
    Ha felviszem pc-re , akkor a 1541 onnan is olvassa le ?
  • ollie
    #48
    nem tudom, de inkább próbáld az adatokat pc-re vinni d64 formátumban. csak egy speckó kábel kell ahhoz, hogy összekösd a floppy drive-ot a pc-vel és vannak ingyenes progik, amik nc szerű módon olvassák a floppy-t
  • Játékos
    #47
    Fiúk , gyártanak még 2dd lemezeket /C64/ ? Ti. újraírnám a régi lemezeket , hogy ne semmisüljenek meg az adatok . Hol lehet ezt kapni ?
  • Gerry
    #45
    Töltsd le a legfrissebbeket, telepítsd, és ha gond van, akkor szólj!
  • Gerry
    #43
    Alaplapi driverekből fent vannak a legfrissebbek?
  • versio
    #27
    probálj ki egy default bios betöltést
  • versio
    #25
    biztos nem hadver hiba , valami driver nem jo

    a floppy miatt tuti nem lesz baja az alaplapnak

  • Styleair
    #24
    Próbáltad már másik egérrel?
    Ha nem, akkor próbáld ki!
    Sajnos az is be tud szarni.
  • versio
    #21
    valojában nem a gép lassul be
    csak nincs megszakitás az egérhez rendelve
    és akkor frissiti az egeret a windows ha van szabad ideje
  • versio
    #19
    akkor rakd fel tuti az a baj !
  • versio
    #17
    milyen egér?
    driver van hozzá?
  • versio
    #16
    most volt ugyanilyen probléma abit lappal

    a ram nem kompatibilis az alaplappal
    probálj beletenni másik tipusut

    ne tudd meg mennyit szivtunk emiatt, minden alkatrész müködött külön külön
    de egybe meg nem
  • Laalee
    #11
    ha videokartya error lenne sipolna kicsiket meg hosszukat nemtom mibol mennyit, de sipolna probald meg megmozgatni a karyakat, megnyomkodni a bios chip jet
  • Laalee
    #9
    vidd vissza...
  • Laalee
    #5
    felismeri a procit az alaplap? ileltve az lenne a kerdes hogy ha nem akor sipol e :) lehet regi a bios es meg nem ismeri az xp procikat, mindenesetre ha nem megy vidd vissza ez egyertelmu... szenvedjenek velel ök ezert van a garancia
  • Zrasf
    #3
    Hát ez nem jött be... :/

    igy vannak a cuccok:
    1 ide: Winyó(M), CDolvasó(S)
    2 ide: Rack(M), CDíró(S)
  • pilóta
    #2
    Az nem lehet gond, hogy külön kábelen van, sőt! Külön is kell lennie.
    Szerintem telepítsd újra a Nero-t, nekem segített. Nekem 16x10x40-es LG-m van - előtte egy TEAC 4x4x32-es volt - amit a csere után nem is látott a Nero. Egy telepítés megoldotta, és azóta tökéletes.
    Remélem nálad is beválik.
  • Zrasf
    #1
    Hali!
    Vettem egy LG 12*8*32* CD-írót és nem müxik, semmelyik progival sem.
    Neroba az latszik, hogy 100%-ig feltölti a buffert, utana folyamatosan csökken, és kiirja h hiba: elfogyott az adat...
    Az nem lehet gond h kulon ide kabelen van a wincsotol ? mondjuk aszondjak h ugy is müxeni kene :/
    Nah mind1, vmi okos emberke helpezzen :)