1012
  • Dikkma
    #155
    Ez egy engine techdemó, így az AI-ra nem fordítanak nagy figyelmet.
  • magus
    #153
    sztem pont nem...
  • Dikkma
    #152
    Ez nem Wizzardnak ment, először el akartam magyarázni, hogy miért ilyen a játék, de aztán nem érdekelt :D
  • magus
    #151
    Én elhiszem miért lámáztál
    add csak ide a demót:)
  • Dikkma
    #149
    Csináltam egy csomó screenshotot, meg demot, de a screenshotokat fogom csak megosztani valszeg, mert az alacsony fpsem miatt (5-10 volt huzamosabb ideig is) nem bírtam célozni, és azt hinnétek, ilyen lámán távcsövezek :D
    Majd rakom ki shotokat.
    Egyébként volt, hogy megálltam a földet nézni, mert úgy belassult, hogy kilaggolt volna mindenki. Egyébként is volt egy ilyen, ott valamiért mindig belassul ez a gép.
    Na majd még csinálunk multi-partikat!
  • Dikkma
    #148
    Nyah ez jó volt! :))
  • magus
    #144
    gyertek irc.extra.hu
    #supergamez
  • magus
    #143
    és az újabbat honnan?
  • magus
    #142
    11perc?:)))))))
  • Dikkma
    #141
    Leért.
    Wilko: itt de ez egy régebbi verzió. De működik újabbal is.
  • Dikkma
    #140
    3-an már vagyunk! Ja és elfelejtettem, hogy időközben erről a gépről már töröltem a SS2-t, tehát gyorsan töltöm újra! :)
  • magus
    #138
    nem:(
    nekem csak 8tól lenne hangom...
  • I.C.ram
    #137
    asszem a hcgamerrol lelehet szedni! a rogert
  • magus
    #136
    #supergamez
    #sg is invite only...
  • I.C.ram
    #135
    okesz megprobalok ott lenni szerintem ott is leszek! ja es legyen orok tolteny pls :)
  • Dikkma
    #134
    Gareth, naja, I.C.ram, magus és aki még jönne, akkor fél hétkor mindenki szóljon be ide, és jöhet az irc.extra.hu-ra is #sg csatira, 7től kezdünk! :)
  • Dikkma
    #133
    Gecók! :))
    Megyek az SG multi-partik topicba, mert szabad a pálya 7-től 10ig :))
  • Dikkma
    #132
    Roger Wilko, letöltést nem tudok mondani, de király, és sztem kéne!
    Most beszélem meg haverommal, hogy bemehetek-e hozzájuk koleszba, ott 1200-es ThunderBird 256 mega rammal, 20 mbiten; tehát csinálhatnék szervert, gyors connect-tel, wilko base stationt is!
    Mindjárt jövök, hogy megengedi-e... cserébe asszem el kell mennem vele este a Bank Dancing Hallba, de egy kis kockulás, szgép güzülés után ez még csak nem is gond.. :-)
  • magus
    #131
    honnan lehet lkeöleni?amugy pénteken nem az enyém a mkikrofon
    csak várjuk meg egxymást és kész sztem...
  • I.C.ram
    #130
    olyan progi amivel mikrofon segitsegevel tudunk beszelni jatek kozben es nem lassitja a jatekot egyaltalan!
  • magus
    #129
    voice com?
  • I.C.ram
    #128
    de szerintem ez s jo moka hogy split screen :) de ez csak olyan 41462"-os monitorral elvezheto igazan :)
  • I.C.ram
    #127
    en is en is AKAROK!!! es jo lenne valami voice com is hogy tudjunk kozben dumcsizni :)
  • magus
    #126
    Dikkma!
    Péntkene este jössz az elejétől coopba?
  • Dikkma
    #125
    Nem próbáltam. De elég gázul hangzik :))
  • Dikkma
    #121
    Az öngyilkos fickó egy egy health-os olyan fehér pénzérme szerű izé, az olyanokért megéri bemenni a sarkokba, felszedés után ált. megjelenik még valami, vagy páncél, vagy ellenfél; azt az eyest véletlenül felszedtem, és lett két szem az égben. Meglőttem, és tényleg nagy bombaman lett :)
  • I.C.ram
    #120
    ezek hol vannak?
  • I.C.ram
    #119
    ja es valami logika alapjan kellett volna szedszedni mert ezt csak loni kellett :)
  • I.C.ram
    #118
    szerintem a legkiralyabb dolog az ha orok toltenyre rakjak a szervert! akkor a minigunnal kegyetlen jol lehet irtani :)
  • I.C.ram
    #117
    az nagyon kemyen volt! :)) a legdurvabb a raktevaetos hoember volt :)
  • Gareth
    #116
    Hmm... azt hiszem ez az utolsó pár komment tudatja velem, hogy játszam még egy párszor végig a gámát :o)))))

    Sajna most azonban nincs rá időm, így is csak Easy-n vittem végig egyszer kb... 8-10 óra alatt. Tényleg ennyire rövid lett a stuff?

    Szvsz nekem az egyik kedvencem a Jingle Bellses rész volt :o)))))
  • I.C.ram
    #113
    nagyon tetszett a jatek mert vegig vittem coopban! es kurva jo! volt a de a foellensegek eleg gyenguskak voltak! majdnem hogy kevesebb ido alat leszedtuk mint egy lepegetot orultem volna ha a fo fo ellenseg minimum akkor mint az 1-ben volt! :( de hat nem lett akkor sot meg a fele sem :( a palyak tenyleg nagyon jok! marha jo ugyessegi feladatokkal tuzdelve :)) kiraly volt de most egy kis idore asszem maradok a mohaanal majd talan kesobb :)
  • Dikkma
    #112
    Double your gun, double your fun! :))

    Asszem kooperativban már jártam ott, és az egy főellenségét egy pisztollyal szétszedtem. :)
  • Dikkma
    #109
    Na most az van, hogy király!

    Amikor elején játszottam vele, tetszett, de semmi extra. Inkább vártam, hogy már mohaa -zhassak, meg minden. De azóta egyre jobban tetszik!
    Az egynél sokkal jobb, és nem gondoltam volna az egy megunása után, hogy én ilyen játékkal még ennyit tudok játszani. A kettő jobb, mert a távcsöves, és a lángszóró nagyon megdobja, az új ellenfelek is királyak, izom jó a pályatervezés (azért már mekkora az a cső, aminek a falán mindenhol gravitáció van???) és a zene is klafa.
    Szóval, majd megunom, de egyenlőre egyre jobban tetszik!
    A serious bomb az ö betűvel elérhető.
  • I.C.ram
    #106
    nem talalkoztam vele :(
  • Shep
    #104
    Vszinű fullon vagy, egyébként a bombat a 0-val lehet elnyomni és mindenkit söpör akit látsz. Egyébként szerintem az 1 sokkal jobb volt.
  • magus
    #103
    hát én kporóbáltam a mohaa-t
    sztem, kurva jó
    singleben jobb mint ez. Meg multiban is
    de más stilus. mindkettő jóó szerintem csak más...
  • magus
    #102
    van egy serious bomba
    de nem lehet felvenni
    az mit jelent?
  • I.C.ram
    #101
    serious damage noveli a sebzesed 1.5 szeresere! a bomba alatt nem tudom mit ertesz?
  • I.C.ram
    #98
    na en is kiprobaltam kurva jo!! :)) csak kiprobalni akartam es elszaladt az ido :)) nagyon kiraly :)) langszoro a legjobb :)) de valamiert kilepett nekem hibauzenet nelkul :( csa ez akadalyozott meg hogy ne folytassam coopban a ket sraccal :) szerencsere ugyanis holnap iskola :)) na bye all majd holnap talakozunk :)