1012
  • PepsiMax
    #1012
    sziasztok.Van egy oylan problémám hogy recseg a hang...videókártyának is van beépitett hangja,meg van egy Sound Blaster Live-om...eddig nem csinálta ezt,mi a probléma? :S
  • Maksi
    #1011
    Játszogatunk a haverommal coop módban interneten, de nem találtam olyan opciót, hogy menteni lehessen a játékot, hogy következő alkalommal folytathassuk. Hogy lehet ezt megoldani? Vagy olyan szervert hogy lehet csinálni, ami megmaradhat, és később lehet folytatni?
  • Amiga
    #1010
    Eredeti, karcmentes Serious Sam II-met 1000 Ft.-ért eladnám. Ha valakit érdekel, írjon privit. :)
  • Tamika006
    #1009
    és ki lép a játék
    tudja valaki miért ?
  • Tamika006
    #1008
    haljátok nekem az ursul mapánál eszt irja ki müködése leált :((((((
  • Tamika006
    #1007
    Lenne egy kérdésem a serious sam 2 az uj krekes ????
  • kiscucu
    #1006
    Emulator detected! Please deactivate virtual drive and emulation software mi lehet a baja? mert felrkom patchelem crackelem és ezt írja ki
  • NiggerKacsa
    #1005
    Hali!

    Volna egy kis problémám: A 3-ik pályánál ahol azok a jetik megtámadják a falut ott nekem mindig kikapcsol a játék :(
    Valaki nem tudja mi lehet a baj?
    Előre is köszönöm!
  • Anteris
    #1004
    Semmi értelme nem volt ilyen csicsára csinálni ezt a játékot, mert kibaszottul nincs időd gyönyörködni benne annyi nyomorult ellenfelet szabadítanak rád a szélrózsa mnden irányából. Szerintem ez már túlzás amit ebben műveltek, jó, le lehet gyakni a sok ellent de egy idő után már hányingere van az embernek az öldökléstől, egy picit szeretne lazábban sétálgatni de csak dűl rád a sok köcsög égből föld alól mindenhonnak ahonnan csak el tudod képzelni, ja persze a legfontosabb, hogy a semmiből jelennek meg amit külön imádok. Ez így egy nagy fos kedveskéim.
  • krizsuli
    #1003
    Sziasztok! Feltelpítettem a játékot, és amikor játszanék vele alig láttam valamit, mert valami nagy kékség volt a háttér, a házak, tárgyak stb... Csak a föld meg az ég tündökölt eredeti színeiben :( Mi lehet a baj?
  • haata
    #1002
    Help!
    Hogy kell a nagy piramist a végén leölni? hiába lövöm a kristályokat, nem csinál semmit.
  • gamemaker
    #1001
    Köszi a választ. Elmegyek ide is, oda is hátha van valahol.
  • ffxi
    #1000
    576? Vagy cdgalaxis?
  • gamemaker
    #999
    Helo, lenne egy kérdésem. A Serious Sam: The First Encounter-t és a Serious Sam: The Second Encounter-t hol lehet megvenni?
  • ffxi
    #998
    Hamaval menni fog.
  • Symbiont
    #997
    Sziasztok, most töltöm a játékot, és arra lennék kíváncsi, hogy interneten keresztül tudunk-e majd cooperative módban játszani haverommal, vagy ha nem, akkor hamacsi segítségével menni fog-e? A segítségeteket előre is köszönöm
  • biomage
    #996
    senki :(
  • biomage
    #995
    Hali

    Ma elö vettem ezt a nagyon jó játékot, kis nosztalgia :D, szal kerestem patchet, és persze egy no cd cracket, ne értsétek félre meg van eredetibe a játék szal tudok játszani, de nem akarom igazán a cd se másolni se használni, ezért kerestem no cd cracket, de valahogy nem akarodzik ösze jönni a dolog :S a crackek nem müködnek valamiért, és persze xp allol probálkozom, segitene valaki rajtam? egy patchet + cracket egyben linkelhetne nekem, persze külön is jöhet de csak akkor ha 100% müködni fog
    köszike
  • ffxi
    #994
    Hamachin hogyan tudok nymoni a komámmal co-opba?
  • Mirk
    #993
    oké köszi mindenkinek
  • PetruZ
    #992
    A Second Encounter csak egy (önállóan is futó) kiegészítő, mert nem akarták ugyanazt kétszer eladni. Egyébként részben tényleg a Serious Engine miatt volt így. :) Másrészt a pályák egy része már valamennyire készen volt, és akartak egy befejezést, de az első részben nem akartak lelőni minden poént (és ha pénzügyileg nem jön be, akkor nem kell feleslegesen melózniuk sem). Mondjuk az más kérdés, hogy a Second Encounter sem lett befejezve, ezért jött a felújított engine-re épült II. rész. :)
  • BBird
    #991
    Az a Serious Sam: The Second Encounter

    Ez lehet becsapós sokaknak, ugyanis az volt a "2. rész". A piramisos az első. Viszont ugye ez a topic a "3. rész" -el foglalkozik, ami hivatalosan lenne csak a 2. rész.
    Bár az okát nem ismerem, hogy miért lett ez II., de ha tippelnem kellene, akkor a grafikus enginge miatt döntöttek így.
  • Mirk
    #990
    üdv
    lenne egy kérdésem
    még jó pár évvel ezelőtt játszottam a serious sammal, de nem tudom melyik rész volt az. így aztán letöltöttem az első is meg a másodikat is, de érdekes módon egyik sem úgy kezdődik mint ahogy én emélxem.
    az amelyikkel én játszottam úgy kezdődik hogy egy űrhajóból belesel egy tóba, aztán onnan kijössz és menni kell egy nagy épület felé miközben jönnek rád a szörnyek.
    na most akkor ez melyik verzió volt? mert az első rész nekem piramisos meg sivatagos pályákkal kezdődik, a második meg azzal hogy kék bőrű lényeket kell megmenteni...
  • AtiRadish
    #989
    Csak turistan tudtam megcsinalni azt a reszt, nehezebb szinteken tenyleg egyenlo a lehetetlennel
  • akoska85
    #988
    Ennyi.Elfogyott a türelem.A pókos részt és a főellent god mode-al csináltam meg.Bosszantó, dehát ez van.Azért aki megcsinálja hardon kód nélkül, az előtt megemelem a kalapom.
  • akoska85
    #987
    Köszi, már megvan.
    Serious bomb nélkül meg lehet csinálni az utolsó pályán a boss előtt azt a részt, amikor kapok egy ilyen repülőt és jön egy csomó anyapók meg egy csomó bölény?
    Mert már nagyon sokszor próbáltam anélkül, de egyszerűen nem megy.
  • AtiRadish
    #986
    Helikopterbe be kell szallni es azzal alazni
  • akoska85
    #985
    Most már a sárkányon is túl vagyok.Azt a nagy kék robotot hogy kell megölni?
  • akoska85
    #984
    Igen, valószínű hogy nálam is egy ilyen bug lehetett.Ugyanis jól tudtam, sehogy sem lehet kimenni onnan, ha távolról ölöm meg azt a nagy fehér szörnyet.Ugyanis csak ha közelről ölöm meg, akkor kezd el örülni a csaj és akkor enged tovább.Azért ez durva.
    De most van még egy problémám.Amikor cecilt, a sárkányt az utolsó nyíllal megölöm és elfogy az élete, lefagy az egész játék és ha szerencsém ki tudok lépni belőle.Ha nem, akkor meg reset.Volt valakinek hasonló gondja?
  • ntex
    #983
    Arra figyelj(etek) oda hogy néha bug miatt nem lehet továbbjutni. Egyszer az egyik mocsaras pályán kb 2 órát bolyongtam, mert az egyik vaskapu nem akart kinyílni. Felidegesedtem, kiléptem, majd másnap mondom mégegyszer megpróbálom. Erre eljutok ugyanoda ugyanúgy de most meg simán kinyílt a kapu. És nem kellett semmit sem átkapcsolni. Meg volt egy másik helyen is de akkor már sejtettem hogy ugyanaz lesz a szitu : Reload és láss csodát továbbbengedett

    Gondolom valami Script vezérli az ilyen továbbjutási lehetőségeket és úgylátszik szokása megakadni
  • akoska85
    #982
    Hi!Az első küldetésnél tartok, a sámánt kiszabadítottam.A sziklán a géppel lelőttem a repülő csávókat, felrobbantottam a sziklákat, bementem az ajtón.Eztután mondja a sámán, hogy szedjem fel a tárgyakat és menjek ki innen.Ezután felszedek mindent, megölök mindenkit, de semerre nem tudok menni.Kidöntöttem az egyik szobrot, felmásztam a kőgorillákhoz, de nincs tovább.Tudja valaki hogy merre kell menni?
  • Urip
    #981
    Sziasztok. Multizni szeretnénk hárman haverok, de a 3.-ik ember sehogy sem tud belépni. Tudtok esetleg valami megoldást? Köszi
  • tomi1986
    #980
    hali szeretnék kérni a serious hoz egy cd key-t mert sehol se találok de már nagyon akarok ezzel játszani pls vki segítsen :)
  • grebber
    #979
    Fogalmam sincs de kibaszottsokszor megmurdálok :(
  • AtiRadish
    #978
    Milyen szinten kezdted el?
  • PetruZ
    #977
    Az egész játék(sorozat) erről szól. ;)
  • grebber
    #976
    Van amelyik rész eléggé elvan borulva mert jönnek raklappal!
  • AtiRadish
    #975
    Van 5 bolygo ahova el kell menni, mindegyik bolygo vagy 5-6 palyas.
    Ekkor osszerakod a medalt, de ezutan meg lesz 2 bolygo.
    Te most a masodik bolygon vagy szal meg az eleje mondhatni.
    De amugy nekem 8-9 oraba telt kijaccani kb.
  • PetruZ
    #974
    Hú, hát onnan még nagyon sok. De tényleg. :)
  • grebber
    #973
    Hány pályás a game?Most ott tartok ahol a fákon vannak házak és ilyen kis emberkék nagy füllel és orral.
    Nagyon sok van még hátra?