39
Diskmagek, avagy a régi idők nagy királyai!! Emlékezzünk rájuk!!
  • Nabateus
    #39
    Hat, hosszas TN keresgles utan en meg most futottam ebbe a topicba.
    Sajnos a ket megadott FTP cim jelszot is ker (vagy csak en nem tudok valamit)
    Valakinek nincs meg valahol? Torrent oldalra fel lehetne tolteni esetleg oket, vagy valahol DC-n megosztani...
    Fura, hogy ennyire nincsnek meg.
  • Penya
    #38
    Booster : http://www.cab.u-szeged.hu/local/vi/
    Terror News : ftp://flerp.scene.hu/.2/Diskmag/TerrorNews.hun
    KenderMag: ftp://flerp.scene.hu/.2/Diskmag/KenderMag.hun

    Diskmagok rulez! Hjaj a regi szep idok!
  • Phaemoor
    #37
    tudom, hogy nagyon nagyon régi topic, de sokáig kerestem mindenfelé egyetemi szervereken meg google-on meg mindenhol, de sehol sem találtam:
    valaki tud helyet, ahonnan lehet régi diskmageket lelölteni? főleg tn meg kendermag. én hülye úgy formáztam le a vinyómat, hogy azokat elfelejtettem lementeni
  • tomcs
    #36
    jaja, tn sokkal sokkal regebbi
    akkoriban meg volt olyan hogy csapatmunka, nem az volt mint most hogy 5 ember inkbb 5 kulonbozo oldalt csinal amit senki se olvas
  • Penya
    #35
    terrornews.demoscene.hu
    Es a TN a rulz! A KM se rossz de az mar egy kicsit 'utanzat'.
  • Laalee
    #34
    hajahh turbo xt 4,77 mhz
  • Lteebee
    #33
    És utána már süvített, mint a szél.
    Jól mondom?
  • Laalee
    #32
    neeem az xt t a koprocit csak 8 ev utan tettuk bele ingye :) hogy jobban mutasson :)
  • Lteebee
    #31
    A koprocit?
  • Laalee
    #30
    vanbenne 8087 es koproci is :) anno 8x ben meg 60K ert vettuk :)
  • Efreet
    #29
    elég érdekes csajozós duma lenne ebböl.. "gyere fel, megmutatom az xt-met... "
    amúgy az mfmes vinyóhoz hozok gimiböl egy vezérlöt, és beizziccsuk
  • Laalee
    #28
    megmutassam az xt met?:) ha hozol xt s vinyovezerlot meg hasznalni is lehetne :)
  • Lteebee
    #27
    Terror News volta a tutti.

    Persze bbs-ről.
  • Efreet
    #26
    neeeem :) ezek kincsek. mint az mfm-es vinyó a kitöltött badsector táblázattal, a NAGYfloppi, a p1-60 (585,999547842 :)), meg a többi csoda :)
  • Laalee
    #25
    szoval nincs :)

    telleg nyithatnal pc bontot
  • Efreet
    #24
    van scannerem... csak kicsit nemtudom használni. (isa driverkártyás meg ilyenek... és a driver csak win31 alatt müködik hozzá... ahoz meg dos6 kell, ahoz meg fat16, ahoz meg... eeeeh... :))
  • Laalee
    #23
    mondjuk scanner nelkul telleg hasznalhatatlan :)
  • Efreet
    #22
    hmmm... izéééé :) ááá nemkell.
  • Laalee
    #21
    aa borito nem kell maris -4 oldal a recognita jo 5let keresztapam a föprogramozoja, kuldjem a legfrissebbet?:)
  • Efreet
    #20
    150 oldalt? scanneld te... (föleg scanner nélkül...) jóhogy nem recognitázzam és pdf-esítsem... feleségül ne vegyelek??? miii???
  • Laalee
    #19
    ikabb scanneld be :)
  • Efreet
    #18
    és aljas módon felmászik rá a patch, és amikor cd-t kér, elfogadja a korongot... döbbenetes :)
    (meg a 150 oldalas ungarische kézikönyv is :)) majd idézgetek belöle, tanulságos )
  • Laalee
    #17
    szemetek! meg ezt is lesporoljak...
  • Efreet
    #16
    799... ami az átlag amigás játékár volt anno :)

    amúgy tennap vettem civ3-at, és nem találtam a cd-n crack könyvtárat...
  • Laalee
    #15
    de legalabb nem 12000 ft volt :)
  • Efreet
    #14
    én öthetvenhatban vettem "eredeti" amigas gamet, dobozzal, doksival, szépfloppival, minmdennel... indításkor meg jött a crackintro... kicsit nem értettem :)))
  • Laalee
    #13
    dehogyis a kendermag volt a zsir :)
  • tomcs
    #12
    terror newst te meg lattal?
  • mikike
    #11
    na elmondom ha már így belekezdtem
    szóval bill géc a terminátor visszament az időbe, hogy minden gépre wint tudjon rakni

    bemegy a kocsmába:
    "szükségem van a ruhádra, a puskádra és a számítógépedre"
    következő kép:
    nagy ablak kívülről
    majd berepül egy szemüvees kis pali a kamerába...

    meg (se)x-files paródia is volt az is ütős
  • mikike
    #10
    jah
    a kendermag az poénos volt
    az egyikben volt terminátor paródia az keráj volt

    asszem valamelyik CD Ultrán (tiszta mosóporos lett a CoV) volt rajt
  • Dikkma
    #9
    Mondom hogy VOXEL az volt a cool!
  • Laalee
    #8
    :) a regi szep idok :) amikor meg az 576 bol rendeltek az emberek a masolt amiga jatekokat :)
  • Efreet
    #7
    az Amigás Guru fizetös volt? hihi :))) izéééé... akkor nekem nincs egy se :))
  • Bith
    #6
    A Guru (ami mára Pc-Guru lett) is diskmagként indult, természetesen amigán. A neve is ezért guru ugye ;).
    Amúgy azóta sem hallottam másik lemezújságról, ami nem ingyenes volt. Gondolom emiatt is élt csak 5-6 számot meg. Aztán átment papírlapba, mivel azt nem másolta mindenki ugyebár orrba-szájba :).
  • tomcs
    #5
    aha, a pc-x nem volt rossz, meg az elsok meg cd-x neven futottak. emlexel a pc-x regi logojara? meg anno volt cd guru amihez gagyi 3lapos ujsagot adtak meg 1 db cdt es mindezt 1000ftert :)
  • Dante
    #4
    Emléxem, hogy anno a PCX-es(talán régebben?) időkben sok diskmag volt a cd-ken!
  • tomcs
    #3
    en annak idejen bbs-en szereztem csomo terror news-t meg a vege fele kendermagokat is, meg volt sok mas is de azok kozul nem sokbol volt tobb 1-2 szamnal nekem, de szerintem osszesen se
  • Dikkma
    #2
    Régebben mindig ftp-ről szedtem le ( grafikus felületű unixos OS, 286-os gépek, az egész suli akkor kapott egy 64 k vonalat.. :) a VOXEL-t. Bár ez nem is olyan régi volt, 4 éve? 5 inkább. Na az cool volt.
  • Break
    #1
    Hát volt sok: pl: Terror News, KenderMag, CLi, Wrecked, Salak, meg még egy raklappal. Tud valaki olyant, amelyik még ma is létezik, és scenevonala ;))) is van??