77
Harry Potter magyarosítás
  • susamama
    #77
    A háromfejű kutyánál az a taktika, hogy először a furulyával altasd el az összes fejet egyszer. Utána már gyorsabban elalszanak. Vigyázz azonban a harapásra, csúnyát tud sebezni. Ha látod, hogy harapni készül, gyorsan menj a másik fejhez.
  • susamama
    #76
    Sajna ez nem fog menni.A szinkronos már eleve magyarul indul el.
  • jordan2843
    #75
    vki segítsen a hp 5 megvan és elvileg magyar szinkronnal jelent meg de nekem angol nem találom hol kéne átállítani vagy lekéne tölteni vhonnan? de nem találom sehol:S
  • Szupermuven
    #74
    Sziasztok!

    Csak egy kérdésem lenne: elkezdtem újra játszani a HP 1-gyel, de elakadtam. Nem emlékszem, h hogy jutok tovább a 3 fejű kutyán (kb akkor játszottam vele utoljára amikor megjelent).
    Vki meg tudná mondani, h h kell?

    Köszi!
  • Zalacka
    #73
    Sephi: kircsibb = királyabb, te idióta! :) Szóval ugyanazt mondtuk mindketten! De gondolom ez 7 év után már nem sokat számít.. :)))
  • bigbigle
    #72
    nem mert eredetileg magyar

    serial:2H4U-4WBJ-9JBV-UAWL-2KR5
  • Viki963
    #71
    Valaki segítsen kérem! Ma lett meg a hp5 magyarul, de nincs hozzá serialom!! valaki tudna segíteni?? nagyon köszönöm!!
  • gina93
    #70
    nekem megvan a harry potter 5 pc-n de angolul így nem boldogulok könnyen. nem lehetne valahonnan letölteni a magyarosítást?
  • BlackWolf
    #67
    hat nemtudom 1-2 nincs fent mar sehol szerintem de a kvidics vagy hogy irjak az meg fent van a warezcenteren
  • nosferalto
    #65
    HI!
    Gyertek a www.hunchat.net Főnix Rendje szobába, és csatlakozatok a Főnix Rendje HP Clubhoz!!!
    Üdv: Nosferalto
  • Sephi
    #63
    Igaz mert nem volt tul sok idejuk a fejlesztesre...
  • DeXoSZ
    #62
    Azzal,hogy összecsapták,azzal egyetértek, UT motorra ráírták gyorsan...
    Egyébként egyik ini-ben láttam az UTs fegyverek prioritását,és közöttük meg egy olyat,hogy "wand",hát elég LOL
  • Sephi
    #61
    Mivan?! Te el vagy tajolodva fijam! Az Alice 3 szor ilyen hoszu vot! Es jobb volt! Ha Alicba 35 palya volt mig ebbe 15 :)
  • Bilux
    #60
    Egy kérdés a file-at megkaptam de a hang igen xar meg a zene is recseg...
    Másnál ez nem volt?
    SBlive! a kártya...
  • Bilux
    #58
    légyszíííííííí valakíííí
  • Bilux
    #57
    Alldialog.spa_uax ez a pontos neve!!!
  • Bilux
    #56
    spa_uax file-t!!
    heelp!! pleaseeeeeeeeeeee nagyon sürgőssen kéne!!!
  • Bilux
    #55
    HP_C.utx ezt a nevezetű file-t feltenné nekem valahova valaki????
    fontos lenne mert nélküée nem megy ez a xar!
    Előre is köszi mindenkinek!!
  • Sephi
    #54
    Ha itt a tukor... nem tudom megolni :( hogy kell ?
  • magus
    #53
    ja bocs
  • magus
    #52
    :)
  • Sephi
    #51
    Akkor sem job mint az Alice :))
  • TneX
    #50
    Na örülök hogy néhany emberenk azért tetszett és be is meri vallani:)))
  • Hmuda
    #49
    Nem ott van: csak vigyázni kell, hogy ne találjon el. Úgy kell tologatni a kockákat, hogy fel tudj ugorni Mógushoz. Ez még könnyebb dolog. Majd ezután jön a tükör. : )))
  • magus
    #48
    Rá kell lökdősni, mikor meg már elfogyott akkor a tükröt kell ugy forgatni hogy magára essen a varázslat...
  • Sephi
    #47
    Ize en most vagyok a vegenel es az a huje magus ott all fenn es lo ram mint allat en meg a huje koveket kell lokdosnom de mihest kozel erek hozza a masodik kovel mar egyfeszt lo ram es ha egyszer eltalal akkor a tobbi is eltala es meghalok... mi a teendo?
  • Sephi
    #46
    Baratom minden ebbol indul ki! Nem igy kell felfogni a dolgot! Inkabb orujon a fejed hogy kezdik csinalni a jo kis fantazia filmeket! Meg senki nem kotelez hogy elolvasad! Attol meg hogyu neked nem teccik nem kell lehujezni aszt akinek teccik!
  • Xanyi
    #45
    Hi!
    Ez a Harry Potter dolog arra megy ki, hogy a gyerekeket meghülyítik, aztán abból jó pénzt lehet csinálni... Könyv, Játék, Film, ezek mind jó bevételek! Arról meg nem is beszélve, hogy a Tesco tele volt karácsony elött minden féle Harry Potter-es biszbasszal! Amúgy a játék tényleg könnyű, nincs kihívás, amúgy nem rossz! A filmet láttam, mert a barátnőm hugát el kellett kisérnem, nekem nem tetszett, kb fél óra után elaludtam a moziban A könyvről azt mondják nem rossz olvasnivaló, de azért én nem fogom elolvasni az tuti!
    Na ennyit a Harry Potteröl!
    Xanyi
  • Sephi
    #43
    Vazz nem tudom minek vagytok igy felhabaorodva. Igenis jo a jatek es a film is az. Sot meg elolvastam az elso konyvet es az is tetszet! Aze nyomjak igy fel a filmet mert ott a Gyuruk Ura meg a DnD es a Star Wars ketto amik nem szokasos filmek voltak eddig! Most Versenyeznek hogy melyik lesz a legjobb mert eddig nem volt Fantazia film ami igy lett volna megcsinalva nemde? Hogy oszinte legyek a DnD volt a megnyito ebben a Fantazia temaban!

    A jakerol meg annnyit hogy sok a bug benne :( De egybeknet jo de nem jobb mint az Alice:)
  • Nuki
    #42
    Abban igazatok van hogy a HP-nek nem kéne ekkora kertet csinálni...

    NÚ PÁKÁGYÍ! ;)
  • FREAK
    #41
    Harry Potter
  • magus
    #40
    Nekem is z a véleményem.
  • liquid
    #39
    120 százalékig egyetértek. A HP egy aranyos, elég jól megírt mese, de rettenetesen felfújták. Az meg, hogy bizonyos újságok az ilyen-olyan cikkeikben Rowlingot zseninek, meg "korunk Shakespeare-jének" nevezik, egyenesen nevetséges.

    Amúgy a cseh mesefilmek tényleg qrvajók voltak, Rumcájsz rulez! :-)
  • I.C.ram
    #37
    kepzeljetek en is megneztem bar utalom az egesz fazekas fammiliat de a film nem volt rosszul megcsinalva!
  • Rincewind
    #36
    Na megnéztem a filmet! az tetszett, szerintem jó, viszont a játék, egy értelmetlen nyomiság... :(
  • Sephi
    #35
    De mit kell benen cshinalni?
  • magus
    #33
    jauvannamá:))))(
    Ennyire nmem tetszett vagy mi?
  • EqUiNoX
    #32
    Aggyisten!

    Köszi a serialt. Jo volt. Amit nem mondhatok el a játékról, igaz szép meg minden, de nem nekem valo. 6 percet kapott a bizonyitásra a reggelim közben. A kávénál már ment az uninstall csik.. Megy unokaöcsémnek a fa alá, neki jau lesz :] thnx mégeccer
  • Nuki
    #31
    You have big mák!
    0901-7014788-4117807-0206
  • EqUiNoX
    #30
    aggyisten!

    Egy serial-t én is szivesen vennék. Letöltöttem kiváncsiságbol, erre valami francia/spanyol/portugal menu fogadott..na mondom nem semmi, valami szart hozott le a lavór, de erre még serialt is kér..A filmet nem akarom megnézni, a könyvet sem elolvasni, igy muszály ebből a sz×rból megtudnom, mi is ez a herrikokler..szoval egy serial-t pls