166
megjelent az atomixmp3 2.0 változata
  • CSOCSO
    #116
    amugy kazaa-n keress rá
  • CSOCSO
    #115
    nekem 2.1 van.. az nemjó?:)
  • CSOCSO
    #113
    ok thx
  • Alien!
    #112
    XP újrainstall után,tiltsátok le a tűzfallal,és menni fog,nekem is megy már egy hete...
  • CSOCSO
    #111
    ??
  • phantom
    #109
  • CSOCSO
    #108
    de nekem ment mint atom aztán feltettem win98 ra is azhem onnantol kezdve nem akarta a dolgot aztán mindenhonnan leszedtem reglcenaerrel meg mindennel de hiába.. 98 alatt jó volt de xp alatt nem
  • Alien!
    #106
    Tiltsd le tűzfallal,hogy ne tudjon csatlakozni a netre...
  • CSOCSO
    #105
    nekem is ezt csinálta (trial nélkűl mert nekem volt jo sn number hozzá) de bejött az embléma és utánna semmi nem történt... nemtom mitől lehet ez
  • Gery1980
    #103
    Tényleg nem tudtam:(
  • CSOCSO
    #102
    de!!! igen!!én!! a 100.!!!!!:))))))) vagy nem annak örülsz?:))
    win98 alatt müxik nekem:))szal ha nagyon kell akokr tom használni
  • Gery1980
    #101
    Csak nem?
  • CSOCSO
    #100
    ehh ehh.:(((((((
  • Gery1980
    #99
    Az szívhat igazán nagyot aki megveszi eredetiben:)
  • Alien!
    #98
    Nekem ugyanez a problem...Elindul,aztán egyszercsak baszik betöltődni....De most megint rendesen müxik pedig nem raktam újra(viszont ha skint váltok kilép,és a defaulttal indul újra)...A Vegas Audio 2.0d a másik fele,az meg kiírja XP alatt,hogy DirectX 8.0 required.....Ezekkel mi van...:)

    Szerintem az Atomix valamivel ütközhet...
  • CSOCSO
    #97
    pedig jo progi !!
    ebben már scratchelni is lehet...
  • Gery1980
    #96
    Akkor szívás.Nincs mit enni, nem használom:(
  • CSOCSO
    #95
    nincs..:(
  • Atis13
    #94
    Szerintem az atomixmp3 az 1 kiru progi!!
  • Gery1980
    #93
    Én is XP-t hazsnálok.De nem értem, hogy akkor elsőre miért indult pöccre.Lehet hogy valami magasabb verziószámút kéne használni és az már kompatibilis lenne?Van egyáltalán újjabb kiadás?
  • CSOCSO
    #92
    ahamm..szal itt vagy.. szoval nekem is ez a baja.. nemtom miért csinálja.. mondjuk én felraktam win98 alol is ugyanoda... és xp alatt nem müködött..de 98 alatt müxik..nemtom mi a szar van..letöröltem mindenhol csak xp-n feltettem de nemjo... a hülye kép elindul de utánna ki is lép..se hibaüzenet se semmi.. csak feladatkezelőben lesz benne
  • CSOCSO
    #91
    lasssúúú vagy Gera!! :)
  • Gery1980
    #90
    Semmit.Használtam, aztán kikapcsoltam, majd mikor újra el akartam indítani már nem működött.Pontosabban beadja a kezdő képet, de a kezelőfelületet már baszik betölteni.Nem értem:(
  • CSOCSO
    #89
    nemtom.. mit csinált pontosan?
  • Gery1980
    #88
    Bazzeg én nem értem ezt a progit.Felraktam, kicsomagoltam a skineket, meg az effecteket.Aztán elindítottam, ment is minden faszán.De ahogy kiléptem belőle és később megint el akartam indítani már baszott működni.Akkor ez most hogy van?
  • CSOCSO
    #87
    nincs mit, szolj ha jo a fordítás mert nekem be van ahhlva az atomixem és nemtom meglesni..
  • Gery1980
    #86
    Köszönöm szépen.
  • CSOCSO
    #85
    lásd kivel van dolgod:
    37G-L9R-989
    az ftp.sg.hu-n van az atomix könyvtárban ungárise fordítás..azhem..ha nincs irj email-t..elküldöm..
  • Gery1980
    #84
    Serial number pleas for version 2.1!!!
  • CSOCSO
    #83
    nekem is ez van:((((((((( nem jöttem rá miért.. van több rendszered???
  • CSOCSO
    #81
    nah..
  • CSOCSO
    #79
    cool
  • CSOCSO
    #76
    nekem is ment xp alatt!!!!!!!! felraktam egy win 98 at arra is felraktamm xp-n beszart 98 on müxik.. töröltem mindenhol felraktam csak xp de hiába..regedit el kiszedtem és ugy sem jó:((((((( pls lesd meg az én feliratomat!!!szedd le és probáld ki hogy müxik-e thx... amugy of korsz ragd fel pls!
  • Imremagdi
    #75
    nekem megy xp-alatt is....
  • Imremagdi
    #74
    AtomixMP3 Pro ! Ezt írják hogy van egy PRO változat !

    Én is csináltam a 2.1-hez magyarosítást,és műkö9dik felrakjam ?
  • CSOCSO
    #73
    nem vágom miért hal meg ez a program.. magától behalt... nem indul el az xp men..
    :(( mindegy csináltam HUN-t a 2.1 hez.. de nem müködött..hiába cseréltem le.. nem volt jo..nemtom miért nem volt jo.. ugyanugy angol volt!!pedig jol csináltam, mert lestem az eredetit..lestem a 2.0 magyart és írtam a 2.1 est..szal jonak kéne lennie.. felteszem SG FTP re az atomixmp3 könyvtárba szedjétek le és mondjátok el ha jo.. köszike
  • CSOCSO
    #72
    ???????????mivan?
  • Imremagdi
    #71
    http://www.atomixmp3.com/controller.html

    itt egy AtomixMP3 Pro ÍRNAK ?????????????????,
  • CSOCSO
    #69
    most jöttem rá hogy lehet ezzel scratchelni.. nem rosz de nem nagy sám
  • CSOCSO
    #68
    http://us.f1.yahoofs.com/users/897ed6c9/bc/Atomix.rar?bcodl_8Aaw8xxu39


    elvileg ottan van