166
megjelent az atomixmp3 2.0 változata
  • raduly
    #166
    szian huly gyerek fasz kalap
  • CSOCSO
    #165
    nyah tessek..:
    itt a video.. remelem tetszeni fog..

    megj:az egesz loop.. marmint ami az en zenemet illeti.. szal amiben a csaj aszondja vegig hogy a-a..a-a... nah az vegig loop..csak a vegenel mar fel negyedet loopolok.. vagy mittom hogy volt
  • CSOCSO
    #164
    loopot lehet hasznalni es ha tudsz vele banni akkor akarmelyik nagyszalyu DJ nel faszabbat fogsz tudni muvelni!!!!
    baaar nemtom hogy atomixxel mennyire lehet faszan loopolni de azert egy ertelmesebb lejatszon pl egy mk2 es cdj1000 esen plusz egy EFX1000 essel olyat lehet muvelni hogy az emberek sikitoznak es megorulnek...
    vannak didzsek akik osszekeverik a szamokat.. vannak akik tudnak scratchelni es van james zabiela aki olyat muvel amit en meg senkinel nem lattam... leginkabb eloben kene meglesni ahol o a nagy sztarvendeg mert ott olyat lathatsz amilyet meg soha...
    a multkor felkonferaltak zabielat.. es mikozben az ember bemondta hogy pls welcome james zabiela.. azt felvette lopba tette meg effectezte es ossze vissza csapkodta a cdj vel.. hat az emberek szinte leterdepeltek.. mindezt eloben!!!!!!
    egyszoval.. a LOOP uberzsir dolog tud lenni ha tudsz vele banni!!!!
    en egy NUMARK-al jatszottam loopolva.. megkeresem neked a videot.. atkonvertalom hogy ne legyen nagy es valahogy felteszem netre mert azt hallanod kell. nagyon is jol eltalaltam a loopolast szinte uberzsir lett!!!
    a cue arra jo hogy beallitod vhol a zenet.. es onnan tudod kezdeni egy gombnyomassal
  • Szalufix
    #163
    Sziasztok! Én olyan 2 éve foglalkozok komolyabban Atomix-el! A 2.1-es verzió van meg és szerintem egész jól műxik! Mindössze annyi kérdésem lenne, hogy Ti mennyire használjátok a Loop funkciót, mivel az össze Dj haverom (mondjuk ők keverőn nyomják) azt mondták, hogy semmi szükségük rá! A CUE funkciónak csak annyi értelme van, hogy meállítja az MP3-at oda ahol megjelöltem??

    Üdv!!
  • Vlala #162
    A gép látja egyáltalán a két kártyát egyszerre?
    (na ugye, milyen egyszerű: mindent a saját helyén kérdezel meg, és a többiek felelnek.)
    Uff. Én beszéltem. :-)
  • none
    #161
    Sziasztok!

    Nekem is hasonló gondom lenne mint pinehead -nek. Szóval adott egy Laptop, benne egy AC97' alaplapi hangkártya + egy Creative USB-s 5.1-es hangkártya, + keverő, erősítő, hangfalak, hiába állítom be az Atomix-ben, hogy külön hangkártyát használjon, szarik rá. Most mi a francot csináljak? visszatennétek a screenshot-ot ami megoldotta pinehead problémáját? Vagy valami már megoldást? Előre is köszi!
  • pinehead
    #160
    thx!

    utólag megjegyezve müxik a képes megoldás is, de most már váltok...:)
  • VinylToy #159
    Itt van! :D
  • pinehead
    #158
    ok, nézem ezt a variációt, hátha müxik!
    thx.
  • VinylToy #157



    Azért próbálgasd az atomix beállításait, én így állítanám be!
  • pinehead
    #156
    megköszönném vmikor du, mert el kell lépnem itthonról!
  • VinylToy #155
    Ha máshogy nem megy, délben linkelek egy tökéletesen működő Virtual Dj-t más helyről :D
  • pinehead
    #154
    az én sima atomix.mp3-ban nincs sajna benne, 2.2-es verzió
    van 2 hangkártya, fejhallgató+hangk, hangkártya, keverő, és hangkártya 3d-s, + sima hangfal.
    magyarul az abban látott hangkártya+fejhallgató+hangfal (ami sztem optimális lenne nekem...)nincs.
    :(
  • VinylToy #153
    Az benne van az atomixben is nem???
  • pinehead
    #152
    itt pont a virtual dj nem müxik, pedig az options-ban láttam a hangkártya+fejhallgató+hangfal kombót....
    persze a pro-verzióban.
  • pinehead
    #151
    ehhhh, many prog's,
    köccike Bro'!!!
  • VinylToy #150
    Itt találsz dj-szoftvereket, próbálkozz! :)
  • pinehead
    #149
    ok, thx.
  • VinylToy #148
    Írok címet, a Virtual DJ-re majd!
  • VinylToy #147
    inkább töltsd le a Virtual DJ-t az tök ugyanaz mint az Atomixmp3, és abban érthetőbb a beállítás, sőt magyar nyelv is van hozzá

    Lényeg hogy a Left, és Right Desket, a hangkártya Front hangszóróira kell vezérelni, a Headphones-t pedig a Rear-re :)

    Nem tudom még hogy magyarázzam, próbálkozz mindenféle beállítással...
  • pinehead
    #146
    2.2-es, és fejhallgató természetesen+Soundstorm.
    milyen beállításokat használjak ezek mellé???
    thx.
  • VinylToy #145
    5.1-es hangkártya szükséges!

    Front-on szól a zene...Rear-en meg belehallgatsz.
    Melyik atomixben nem tudod ezt beállítani?
  • pinehead
    #144
    ok, akkor ez a funkció mixelés közben hogy érhető el egy Atomix-nél pl.?
    thx a segítséget.csak annyit szeretnék, hogy közben ne rögzítse (természetesen) a belehallgatást, de működjön ez a funkció is 1 hangkártyával.
  • VinylToy #143
    hát ezt az összes tudja!

    Legalábbis amiről én tudok mindegy képes a monitorozásra, vagy nem tudom te hogy gondolod :)

  • pinehead
    #142
    olyan mixprogramot nem tudtok véletlenül, ahol mindkét oldalba bele lehet mix közben 1 hangkártyával fülelni?
    szar így, hogy állandóan időket+egyéb dolgokat kell figyelnem, és nem tudok az aláteendő lemezbe belehallgatni.
    köcci.
  • CSOCSO
    #141
    osszeillesztett 4 megamixet:))))))))))))))
  • CSOCSO
    #140
    most nem jut eszembe a neve de van egy fasza progi amivel fel tudsz venni hangokat.. egyszeruen jatszd le es kozben vedd fel mp3 ba...
  • Gomb
    #139
    Nem kezeli, már próbáltam.
  • VinylToy #138
    4 órát bohóckodni ezzel a programmal? :D

    Sound Forge-nak kezelnie kellene!
  • Gomb
    #137
    Sziasztok!

    Egy 4órás mixet, ami egy 2,5gigás wav fájl, mivel tudok konvertálni, megvágni, mert minden program hibaüzenetet ír ki rá.

    Köszi!
  • MerlinW
    #135
    ja hogy effekteket... sebaj én sem olvasok...:)))))
    szóval effekteket a hivatalos oldalról tudsz tölteni tudtommal, jól...
    bocs:)
  • MerlinW
    #134
    jajj srácccc... szted mit írtam az előző hozzászólásomban???
    Tessék mán figyelni picit... legalább az uccsó 3-4-et olvassuk el... ajajaj...
  • MerlinW
    #131
    AtomixMp3 2.2

    Letöltendő!
  • MerlinW
    #130
    Atomix MP3 2.2 + effect 11,17MB
    Holnap reggelre fent lesz, irok majd linket..
  • CSOCSO
    #129
    cq me 107576757
  • BADE
    #128
    Nekem erre a progira lenne szükségem:
    Atomix Mp3 Full + crack+skins+effects+samples
    Nem tudtok valamilyen oldalt ahonnan leszedhetném?
  • BADE
    #127
    Valaki adjon már egy oldalt,ahol a crackelt verzió van fennt és egy csomó effecttel van ellátva.
  • CSOCSO
    #126
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nekem az a skin nagyon kéne.. pont ezt hiányoltam senki nem cisnál 1/32 es loop ot.. és a törés mien?
    nekem valami olyan törés kéne amiben lehet használni kőlső keverőt és két hangkártyát...
  • CSOCSO
    #123
    fent van az eredeti oldalukon..full inygé lehet őket leszedni
  • Sugam
    #121
    Hellosztok