351
NTFS vagy FAT32?
  • Pheel
    #25
    Ilyeneket meg minek mondasz, ha fogalmad sincs róla...
  • CSOCSO
    #24
    ntfs-t csak azt tegyen aki oylan embert megérdezett már aki ért is hozá... addig is fat 32 én megkérdeztem egyet ha win es vagy felejtsd el a ntfs-t
  • Pheel
    #23
    Unixhoz? NTFS? Beteg az, aki ilyet mond. Ugye az NTFS az NT File System rövidítése. A linux például nem is kezeli rendesen. Van csomagban kezelője, de NEM ajánlják, hogy R/W-nek mountold be az NTFS partíciót, csak RO-nak.
  • KRi2
    #22
    szerintem tök8 ,hogy melyik ,No különbség.
  • CSOCSO
    #21
    az ntfs egyes emberek szerint szar és inkább unix hoz kő....
  • Guriga
    #15
    ntfs
  • colos
    #14
    A telepítés elején megkérdezi hova akarod telepíteni, és azt is hogy akarod-e formázni (ajánlatos), és hogy mivé akarod (NTFS or FAT32).
  • KRi2
    #13
    ha tök új vinyora rakom fel a winXPpro-t ,hol is lehet beállitani hogy ntfs-es legyen az egész winyi?
  • Herr General
    #12
    NTFS természetesen...
  • Tomcat
    #11
    Ha nem akarod hurcolászni, akkor arra is NTFS -t tegyél. Véletlenűl se válaszd a FAT32-őt.
  • mikike
    #10
    fat
  • Break
    #9
    1értelműen NTFS. (pont én pofázok, akinek FAT32 van, és még életében nem látott élőben NTFS-t, de egy csomót olvastam már mindenfele róla, és az NTFS stabilabb, biztonságosabb, stb.)
  • szinuhe
    #8
    ha tenyleg fontos az adatok biztonsaga, akkor nem uccso szempont, hogy az NTFS leiroja lehetove teszi a hozzaferesi jogosultsagok beallitasat, ellenben a FAT-tel. NTFS...
  • Laalee
    #7
    mas ok nincs fat32 szar... egyertelmu hogy ntfs
  • ballor
    #6
    nem viszegetem, más ok van? De köszi az eddigieket!
  • Bakka
    #5
    Mert azt akkor barhova hurcolaszhatod ! Olyan gepek is felismerik, ameyleken ol. win95/98/me van.
    Legalabbi szerintem .
  • ballor
    #4
    miért jobb a kicsinek 32-es?
  • Tomcat
    #3
    Ha meg kisebbiket berakod 1 rackbe, oszt annak FAT32 -őt adsz, akkor jársz legjobban szvsz...
  • Tomcat
    #2
    NTFS
  • ballor
    #1
    Melyiket egy 40Gb-os vinyingerre? Lenne több partíció is, milyeneket? Nem szoktak összeakadni a vinyók? Van egy másik 13Gb-os, arra milyet javasoltok? Természetesen az adatok biztonsága az elsődleges!