119
Supercars
  • D3t0nat0r
    #33
    Bazz csocso :))

    "f1 kivételével a merci veri a ferrárit mindenben"

    Na akkor lássukcsak, az a "minden", az a sportosság(gyorsulás/végsebesség), mivel a ferrari erre van specializálódva, magyarul másban nehezen rivalizálhatna a merciben. Szóval rohadtul nicns igazad, mert sportosságban a ferrari !!utcai!! sportautói gyalázzák a merci !!utcai!! sportautóit. A Brabus, meg AMG tuningos merciket meg hagyd ki, mert itt a sima szériákról beszélünk, mert különben mutatok neked olyan Koenig/Scniczher(jól írtam le?) tuningos Ferrarit, ami úgy helyben hagyja a mercidet, hogy az köpni nyelni nem tud.


    Mellesleg az előbb azért felkiáltójeleztem ki az utcai sportautót, mert a CLK GTR merci-t te soha a büdös életben nem fogod megvenni, mivel azzal a FIA GT versenyeken indulnak, mint utcai sportautó soha nem veszed meg, ellenben az F50et igen.
  • Tomcat
    #32
    Hát ja, Volvo a Ford csoport tagja. De ez nem is baj. Ugyanaz a minőség, ráadásúl sokkal több pénzt kap a cég. Fordnak is érdeke a ég jobb, szebb Volvok. USA ban elég népszerű autó...
  • tomcs
    #30
    a wv nemtom hogyhivjak luxuscuccot mellesleg lattatok? w-12 motor, eleg erdekesen hangzik, bar amennyire emlexem marhara ugy nez ki mint 1 passat
  • tomcs
    #29
    hat ez a tukor sotetul dolog ma mar fapadnak szamit csak hogy hozzaszoljak a dologhoz, ma mar koznépi autokban is van ilyen. mas kerdes hogy egy ferrariban van-e, de ez ott oly mind1, ferrerit az ember nem csak azert vesz mert kozlekedni akar vele hanem hogy ferrarija legyen. mas kerdes hogy mclaren f1-et se de pl egy akarmilyen kiskategorias mercit vagy bmw-t mar igen.
  • CSOCSO
    #28
    azok is jok de inkiább merci.... nekem nagyon bejönnek és az f1 kivételével a merci veri a ferrárit mindenben mondjuk csak a clk gta meg a mclaren f1 de mindegy....
  • Tomcat
    #27
    Amúgy ez tényleg igaz. Egyre gyakrabban figyelnek be a fekete, kormányzati Audik :)
  • KRi2
    #26
    Amugy nemtom ,hogz szoktad-e látni a TV-ben (mondjuk a magyar elnököket,minister..) egyre többen áttérnek a merciröl az audira :)
  • Tomcat
    #25
    Kényszerképzeteid vannak! :) Na jó, azé egy S osztályos mercire valóban jobban felkapják az emberek a fejüket. Viszont egy S80 -hoz könyebb hozzájutni, és azé az is elárúl 1-2 dolgot az anyagi helyzetedről :)
  • CSOCSO
    #24
    igaz hoyg kurva sokat tud söt simábn annyi mint e merci csak ahogy mondtam a tekintély...
  • Tomcat
    #23
    ciki :) Lambo se sámli, ez kétségtelen.
  • Tomcat
    #22
    Hát nemtom. Szvsz azé az ser semmi, ha egy full extrás S80 -al érkezel.
    1. Mindegyik Volvo gyöngyörű
    2. Azé utóbbi években eléggi belehúztak a svédek, szal szvsz simán 1 lapon említhetők a dojcs luxussal :)
  • Aborg
    #21
    Nekem van egy 1996-os Lamo Diablo SV-m, hofeher szin, piros diszites. Orulten formas auto. Kar hogy 24x kisebb mint szeretnem :)
  • CSOCSO
    #20
    mndtammár hogy merci rulez? amugy jo a volvo is az is tud nagyon sokat meg minden csak amikro megérkezel egy helyre és volvo val vagy merciből szálsz ki nem midnegy a tekintély ami a mercinek a legnagyobb
  • CSOCSO
    #19
    igy van...nemtom minek egy ferrárival egy lapon ejteni egy mercivel?? utcai soprt autó nem nagyon van a merciből de ami van szabadidő sport autó-t sem ahsználod ki sehol nem hoyg a ferrárit amit meg ki lehet használni azt a versenypályán..hisz leirtam hogy a verseny autók körbe röhögik a ferrári f50 est ..
  • Tomcat
    #18
    Mondtam már, hogy VOLVO rulez!? :)
  • Tomcat
    #17
    Hát nemtom. Szvsz nem érdemes egy S osztályos mercit a Ferrarival összehasonlítani, mert a Ferrari az nem luxusautó. Sosem volt, sosem lesz. Felesleges is lenne. Ferrari is the ultimative sport car :) Szal nem luxusverda.
    Luxus kocsit akarok, akkor veszek Merci S osztályt, vagy Volvo S80 -at...
  • CSOCSO
    #16
    most nézem miket tud a merci pl a visszapillantó tükör magától sötétül el ha reflektorral belevilágítanak, aztán méri mennyire van elkopva a fékofa stb stb.. ilyenek nem nagyon vannak ferráriban a ferráriban ha jobban meggondolom semmi nincsen...amugy nem hiába van az elnököknek ismeg a szupersztároknak merci limuzinjaik luxus terén a merci a best...
  • CSOCSO
    #15
    ehh az f1 ben biztos de az életben?? nemtom én még sosemolvatsam olyat hogy az uj s osztály tele lenne hibával!!
    é csak azt hallottam hogy ez is van benne az is van és ezel eggyüt a legjobb a merci:)
    pl amit most kitalált hoyg 30% al bedöl a keré.. ehh a ferrári mit talált ki eddig?? semit???
    luxusban közel sem veri egyik sem a mercit egy audi s8 as sem veri a mercit a volvo sem veri!bmw?? pfff:)
  • GAMECUBE
    #14
    csocso remelem lattad miket irtak ide...:) hiaba Ferrari az ur
  • GAMECUBE
    #13
    szerintem azert nem 25% a pilota.....
  • Tomcat
    #12
    Jaja VOLVO rulez
  • KRi2
    #11
    Nézzétek a forma1-et a tévében!
    (Ferrari alázza a mercit)
    kik is a jobb tervezök, mérnökök ,gyártok ,szerelök... (mivel ma már az F1-ben az autó75% ,vezeto 25%)
    Luxusban az audi,bmw,volvo veri a mercit.[szvsz]
  • Tomcat
    #10
    Merdzso vs. Ferrari? :)

    Még szép, hogy Ferrari. 550 Maranello és 360 Modena rulez! Legalábbis szvsz.
  • GAMECUBE
    #9
    hahahah, neked, :DD mindegy hagyjuk.... mondjuk tudtad hogy regen a fiatot egy lapon emlegettek a mercedesszel??? es hogy miert??? mert olyan szarok voltak (a fiat persze).:DDDDDDDDDDDd
    egyebkent nezd meg az uj lanciat, csoppet utos lesz,
    jah a merci a nagy s osztalyos amaga 40 millios araval, es tele van gyartasi hibakkal, meg tipus hibakkal... bazze 40 millioert:))))))))) mig egy 360 modena 34 millio, es kezzel osszerakott minosegi alkotas, no hiba, mig a merci egy sorozatgyartott froccsontott ocskavas:)
  • CSOCSO
    #8
    te meg egy luxus ferrárit egy merci luxus autóval ha ezt megtuddat csinálni akor folytatjuk ezt a témát addig a merci a jobb!:)
  • GAMECUBE
    #7
    szal utccai sport mercit vess ossze egy utcai ferrarival, es en nem az f50essel jottem ki hanem 550 maranello...(egy vele egykategorias Vision SLR el szemben)
    jah egyebkent ne csak adatokat nezunk.... a F550 maranello a vilag legtokeletesebb autoja cimet nyerte el....ez azert mar csak mond valamit ugye??
  • GAMECUBE
    #6
    hehe, ocsem nem az f50essel mertek ossze az slrt, hanem 550 maranello teljesen mas.. es nem loeroben meg iylenekben, (tudod nem csak az szamit,) hanem uttartas, fekero, kormanyozhatosag, eroattetel, motor vislekedese... ilyemik...
    azert dragabb a merci, mert abbol 2db keszult!!! f50bol meg majd 500!!
    amit az erlistanal irtal, azert nem korrekt, mert a c11 egy versenypalyara szant gep, mig f50es az utcai..... megneznem hany literes az a motor.
    a top speed nel is a merci versenypalyara szant auto... tovabra is az utcai f50essel
    ezzel az erovel johetnenk f1 ferrarival is...
    mellesleg a ferrarik nem vegsebessegre mennek, hanem tokeletes autora torekednek.... (ha akarnanak megcsinalnak a legerosebb verdat, de nem akarjak a sajat bevallasuk szerint)
    egy jo kis versenypalyan a stabilitasaval, futomuvevel, fekjeivel, aerodinamikajaval (es csak utcai ferrari) odaver mindenkit a ferrari ceg autoi
    boccs. ebben alaztak meg a visiont is (550maranelloval konkurralva)
  • CSOCSO
    #5
    mindjárt megtudod
  • Lacc
    #4
    És ez kit érdekel?
  • CSOCSO
    #3
    második legdrágább kocsi a világon a merci:))) bazzeg majdnem fél milliárd ft!!!!!:))))))
  • CSOCSO
    #2
    rank by price:
    2. $1 547 000 1998 Mercedes-Benz CLK GTR
    22. $480 000 1995 Ferrari F50

    khm:)))
  • CSOCSO
    #1
    Nyah nézzük csak a ferrári csak sport auot gyárt mig a merci: terepjáró soprt, szabadidő limuzinok ( elnököknek pl 6 ajtós vagy több) és még nagyon sok luxus meg mittom én... Kedves Gc barátom szerint a ferrári jobb hát nézzük:
    Rank By Power:
    9. 708.4 kw / 950.0 hp 1990 Mercedes-Benz Sauber C11 ( tehát kilencedik )
    14. 617.4 kw / 828.0 hp 1999 Ferrari Koenig F50 ( 14 edik!!)


    Rank by 0-60 mph:
    8. 3.0 seconds 1999 Ferrari Koenig F50 ( 8 adik...)
    30. 3.4 seconds 1998 Mercedes-Benz CLK GTR ( 30 dik de hatvan autó van 3-4 mp között szal ez midnegy mert 0 másodperc van a két autó között!! sok autó 3.4 es!!!!!!)

    rank by top speed
    8.386.2 kph / 240.0 mph 1997 McLaren F1
    12. 1937 Mercedes-Benz W25 Avus Streamline ( csakhogy merci legyen kiirva:)
    13. 379.8 kph / 236.0 mph 1998 Ferrari F50 GT

    szallátszik hogy közel sem a ferrári a legsportosabb és egy f53 est nem egy pár száz loerável gynegébb kocsival kéne összevetni ( vison slr)