119
Supercars
  • tomcs
    #78
    mi az kepet nem is linkelsz rola???
  • CSOCSO
    #77
    :) GC:) beTTépeTT :))))))))))
    mot jött ki valami uj DODGE terepjáró de rohadt jol néz ki!!!
  • tomcs
    #76
    az tenyleg egy gusztustalan ro6 fosadek szerintem.. bar a tt nekem bejon
  • GAMECUBE
    #75
    attya világ... pt cruiser?? haloTT??? hat tenyleg ahany ember annyi izles....
    ha luxusautok gyorsulasat nezzuk, akkor mercik a jobbak.
    az en kinezeti toppom:
    1st: Ferrari 550 Maranello
    2nd: MAserati quattroporte
    3nd: Alfa ROmeo 156

    bazz minden jo, de azt a forditoTT teknoTT azTT a szappantartoTT nem birom.. TT egy haloTTas kocsi,
  • Tomcat
    #74
    Hát igen, merci. Oszt nehogy úgy járjatok, mint a Scooteres srácok a klippben. Gyorsúl-gyorsúl-BUMM :)
  • Laalee
    #73
    ha jol olvasom akkor azon vitaztok hogy luxus autoknal melyik gyorsul jobban? :)
  • Rincewind
    #72
    Egyébként a legtutibb kinézetű járgányok szerintem:
    1st: PT cruser
    2st: TT coupe
    3st: Az új BMV ''terepjáró''
  • Rincewind
    #71
    Ma láttam egy vadi új 2 üléses sport mercit szarrá törve. Öröm volt nézni
    A soffőr arcoskodott, és oldalról elgombázta egy furgon, az meg nekiment az oszlopnam! Hát, nem sok maradt a merciből
  • balumaci
    #70
    szerintem sajnos a mercedes és a BMW is az ujgazdagok szimbolumává vált!
    nem ugy mint a Rover,meg a Volvo!!
  • tomcs
    #69
    ha ez nekem szolt akkor errol nem is tudtam, en arra gondoltam ami mar majd szerias cucc, w12 van benne vagy v10 dizel, es nem sport hanem inkabb luxus kategoriaban nyomul. persze tobbet nem tudok rola, meg az is proto volt amikor en lattam rola cikket. mellesleg hallottam wv-nel hogy kiserleteznek magneziumkasznis cuccokon, szal az egy eleg utos dolog, de nem kell felgyujtani, mert akkor komoly baj van. ha ezt sikerul valahogy megoldaniuk akkor az nem kicsit fog szolni az autoiparban. amugy ez a w-motor egyre tobbet tunik fel, mar hallottam olyat is hogy csinalnak w-8-as passatot, amcsi piacra foleg persze
  • Tomcat
    #68
    :))
  • Tomcat
    #65
    Pedig van 6 ajtós Volvo limó :) nem is hinnéd szvsz mennyire sokrétű ám a Volvo cég. Nem csak kamion meg személyautó(rengeteg féle felhasználási területtel), hanem luxusyacht, repcsi(alkatrészek), stb.

    Szal nem egy 40-50 milkás luxus merdzsó-ahhoz képest fapados a belseje, de ez csak 1 megnagyobbított S80-as, de akkor se olyan vészes :) Fogalmazunk így: nem túl gyakori látvány

  • CSOCSO
    #64
    én még sehol nem láttam 6 ajtós ilyen belsejű volvo-t
  • CSOCSO
    #63
    magyar:))))))))))))))))))))))))))) meg az amcsi elnöknek mercie meg a németnek is meg hasonlo...
  • Garfield
    #62
    Ja, azért van az összes magyar alkotmánybírónak Volvója. (MKA-001 ... MKA-015)
  • CSOCSO
    #61
    adjak képeket róla van egy pár nekem
  • CSOCSO
    #59
    ha ilyen autoim lehetne:) inkább hátul ülnák mint elöl..távirányító meg mnden:) istenem:))) a kocsiba költöznék.. csak egy gamecube kéne és kész
  • CSOCSO
    #58

    az ellöbiben a felső helyett...
  • CSOCSO
    #57
    bazz miylen autokat találok: 305 a vége és 5 mp alatt van 100 on a legtöbb autot otthagyja csak a vérbeli tuning vagy sport autok nyomják le de azoknak közel sincsen ilyen belsejük na ezé jo a merci..és még ezt az autot sem használom nemhoyg azt az f50 es 3 mps gyorsulást meg a 350 es véget!!

  • CSOCSO
    #56
    azt nem írtam hoyg 260 a vége és 5 mp alatt van 100 on.. nemsok ilyen auto van!
  • CSOCSO
    #55
    hm..

  • CSOCSO
    #54
    a koenigsecc ról annyit hoyg csináltak egy autot és 390 a vége és 200 Hp val gyengébb az f50 él ami lassabb a cc nél!:) persze mondj egy embert akinek f50 ese van!! akinek van anna van még másik 20 autoja és csak áll egymagában!
  • CSOCSO
    #53
    vagy igy:)
  • CSOCSO
    #52
    erről ebszélek:
  • CSOCSO
    #51
    a mclaren f1 ben meg mbw motor van:)
  • CSOCSO
    #50
    west mcalern merci nem ismerős neked?
  • CSOCSO
    #49
    ferrári mig sport autokat csinál csak addig a merci limuzinokat luxus autokat és amiket csinál sport autot az nem olyan sportos mint a ferrári de igényesebb is
  • CSOCSO
    #48
    a ferrári is szép de az a merci szebb!
    a ferrárit pedig veri a mclaren is!
  • CSOCSO
    #47
    megnéztem sem bmw sem merci csak koncept a mclaren f1 sehol nem versenyeznek bvele és pár darab készült belőle!!
  • CSOCSO
    #44
    itt van az a vw W12
    na csá.. lehet hogy a ferrári sportosabb autokat csinál bár közel sem ök csinálják alegjobb sport autokat de a merci tul nayg falat lenne és a merci akkor is jobb a ferrárinál...
  • GAMECUBE
    #43
    McLaren Cars ltd. gab den BMW Motor S 70/2 in Auftrag, der speziell für den F1 entworfen und gebaut wurde. Dieser 6.1 Liter, V-12 Motor mit 48 Ventilen, ist mit einem 6-Gang-Getriebe ausgestattet und leistet nicht weniger als 601 PS.


    nah ez meg mindig BMw

  • CSOCSO
    #42
    de nekem vhogy ez jobban bejön:
  • CSOCSO
    #41
  • CSOCSO
    #40
    láttam én isferrárit spanyolban egymás mögött állt két ugyan olyan sárga ferrári nekem is elállt alélegzetem mert nem látni sehol olyanokat.... de amikor megláttam az uj sl 500 ast a mercitöl a szívem szakadt meg egyszerűen az sem érdekelt ha trabi motor van benne sokkal szeb mint egy ferrári és csak 30 millio:))))))))))) és te meg efajta ferrárit sem láthattál még:
    arról nem is beszélve van egy m,ajdnem 100éves ,erciés gyalázza az f50 est tudásban!
    íimg src="http://209.132.49.149/images-large/2000_ferrari_pininfarina_rossa-3.jpg">
  • GAMECUBE
    #39
    bazze a mclarenf1 autoba bmw motor van... kell adat???? a versenypalyan ra is van irva... powered by BMw...
    csak nem hiszed, hogy merci motorral akkorat lepnenek??? 371 vagy 381 a vege
  • GAMECUBE
    #38
    uhh. a futomuvet dontogetni nem mai talalmany (meg gp2ben is lehet ezt allitani) ha jobban megnezel egy ket regebbi olasz autorol keszult fotot) akkor lathatod, ez a bedontes mar regen ott is alkalmazott, tehat nem a merci szarja a spanyolviaszt....
    MAseratira gondolok en itten:)
    en is lattam 1! modenat itthon a vilimegallobol (nemetek voltak, reggel volt, mentem bolhara almosan)
    ocsém ott állok, és hallok valami eros zugást.... nah bazz mondom magamban ki a fasz gizdazik a szaraval :)
    erre gyutt egymas mogott 5 porsche (mindegigy uj, de mas tipus) 1 360 modena, es vegul egy szar kis e osztalyos..:)
    nah a lenyeg ezek valami banda tagok lehettek, mindnek nemet rendszama volt, esegyszerre tartottak valamerre... (rendorok is kisertek oket)
    nah es pont a ferrari alllt meg alampanal elottem a megallonal.... bazzz odahugyoztam... gecc ez ilyen lapos?? tokeletes szep??? es a hangja, hat bazz ott adta agazfroccsot afaszi... na mondom boldogan halok meg... es a megalloban mindenki csak a ferrarit nezte, a sok porschera ugyet se vetve(azt azert neha latni itthon)
    az e osztalyos meg erosen lemaradt a nezettsegi indexxel:)))
  • CSOCSO
    #37
    mclaren f1 neked bmw???????? hiheheh ez is jó
  • GAMECUBE
    #36
    ez igaz, csak azert jelolik utcai autonak, hogy indulhasson a versenyen, egyebkent az versenygep
  • GAMECUBE
    #35
    a mclaren f1 hol merci???? na az csoppet eros:)

    AZ BMW
  • D3t0nat0r
    #34
    Ha meg a megjelenésnél tartunk, akkor láttál te már egy új Ferrarit élőben? bazz, múltkor (külföldön) elment az orrom előtt egy 360 Modena... köpni nyelni nem tudtam, láttam már előtte képen, de élőben valami kegyetlen szép! Lapos, széles, áramvonalas, egyszerűen nem lehet leírni mien szép!
    Merciket minden nap látok, de hát bizony én jobban megnéznék valakit, ha beállítana egy Ferrarival, mint egy mercivel... Ha ez a lényeg. De én személy szerint nem úgy fogok autüt választani, hogy "na ezt majd megnézik a diszkócicák a dizsi előtt", de neked lehet, hogy ez az első számú szempont :))