12
  • LowEnd
    #12
    Az. Szánalmas. :))))
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    Ami még szánalmasabb, ha egy 4 éves hírhez kommentel valaki, ráadásul elég offtopic dologban, nemde ?

    [ezekszerint akkor én is szánalmas vagyok :]]]]]
  • cyrus 999
    #10
    sztem jók a harry potte könyvek...én még akkr olvastam el őket amikor csak minden 100. ember tudta mi az h harry potter...sztem naon zoralok és nem szégellem...monnyuk a média felfújta az tény és most már divatból is sokan megveeszik ami elég szánalmas...
  • sanya_
    #9
    A M$ is csak a marketingje miatt ilyen q_va vastag. És emiatt(reklám miatt) te is meg akarod tudni hogy mi az amiről azt mondják hogy milyen jó. És ha egyébként hidegen hagy is legalább öt percet foglalkozol a témával. "Az emberek birkák"
    Uff
  • rgranc
    #8
    magus: a konyv angol cime kulonbozik Angliaban es az USAban, mert a Bolcsek kovet mashogy nevezik a ket orszagban, az egyik helyen Philosopher's Stone, a masikon Sorcerer's Stone...
  • Tomcat.no1
    #6
    Szerintem ez az egész Herry Potter mánia egy pénzéhes köcsög marketing felfujtja! Az a sok kis genya meg beveszi azt a dumát, hogy már a könyv előszelét is milliók vették meg és olvasták, mikor még ez nem is volt igaz s a kamuhír hallatán tényleg megvették késöbb ők is! Ez tisztára olyan, mint a tv2-n a valami vetélkedő első adása előtti reklámozásában, mikor azt mondták hogy Magyarország legkedveltebb műsora, pedig még nem is volt egy adás sem ami alapján felmérhették volna a valós nézetséget!
  • rotator
    #5
    Meg ne nézzétek/le ne töltsétek/át ne másoljátok/meg ne vegyétek! /Mindenki aláhúzhatja a neki megfelelőt. :)/

    Borzalmasan silány egy film.
  • Aquli
    #3
    Laci73: igazad van. Majd ha a Gyuruk Ura lesz rajta!!! Az megeri!
  • magus
    #2
    jófejek. A angol címe a könyvnek Harry Potter and the PHILOSOPHER'S Stone...