17
fogalmam sincs miert indul ujra a gepem ok nelkul :(
  • [oLe] #17
    nem asus. innovision. szal inno3d. de direkt xp-s detonatort szettem azt azt raktam ra.
  • Pheel
    #16
    Akkor lehet régi ASUS drivered tette be magát a keyboard driver helyére vagy valami drivered 2000-hez készült és nem kompatibilis. ASUS kártyád van?
  • [oLe] #15
    aham.

    hat tegnap ejjel meg meglett a restart if system failure, azota semmi gondja.

    meg kikapcsoltam a toloszekes lehetosegeket is :)

    amugy a configom nem via. abit bh6 cel2 633@790 256-133 ram gf2mx200.
  • TomBond
    #14
    Nállam is probléma volt ez a dolog TNT-s videókártya + 21.81-es detonátor + Win2000! (zóta cseréltem drivert is és kártyát is). Én azonban rájöttem hogy akkor csinálta ezt amikor a kisegítő lehetőségeket indította volna (pl.: folyamatosan a SHIFT-et nyomtam vagy sokszor nyomtam meg egymás után valamelyik billentyűt), de mióta ezt a lehetőséget letiltottam azóta nincs ilyen gondom.
    Talán próbáljátok meg ti is.
  • Pheel
    #13
    Erre meg annyit, hogy VIA. Pffff.
  • Pheel
    #12
    Ki lehet kapcsolni és akkor kiírja a hiba okát. Persze attól még lehal, hogy kiírja...
  • Dikkma
    #11
    Az a lényeg, nekem Savage4-em van, VIA-s alaplapban, és semmi más közben nem, csak a Counter-Strike-ból való kilépéskor újraindul a gépem. Azt hittem tök egyedi hiba, és via+s3 probléma, mert egy másik gépben Savage4+intel chipsettel nem indult újra cs-ből kilépéskor.
    De más VIA-s alaplappal, AMD proci + ATi Radeonnal is csinált ilyent, és a 3 konfigban csak a via-s alaplapok indulnak újra, ha a vidkártya közös akkor is..
    Ha Prof. XP-d van, akkor rakjál vissza egy régebbi/újabb Detonatort, vagy az XP Home-t válaszd, az állítólag nem rebootol. Egyébként a reboot=a kék halállal, ahogy Bradock is mondta.
  • [oLe] #10
    hm! ez lehet mer uj detonator van nekem is. es azt a rebootos dolgot hogytom levenni? es milyen detonatort rajkak akkor?

    vagy inkabb rakjak mas op-rendszert?
  • Bradock
    #9
    Valami driver nem tetszik az XP -nek szerintem. A reboot pedig alapbeállítás a rendszerösszeomlás megelőzésére, de ez kikapcsolható.
    Én a legfrissebb detonator driverrel jártam így. Miután visszaállítottam a rendszert a reboot megszünt.
  • Willy
    #8
    Akkor lehet, hogy a windows-nál wan a gond. Erre majd DIKKMA valószínü válaszol. Én nem használom csak kipróbáltam, így felületesen ismerem.
  • [oLe] #7
    tap vadiuj. uj geppel 1utt vettem. igaz a mag (lap+proci) hasznalt volt de ezt csak mostanaba kezdte el.
    tulmelegedes kizart. 27fokos max a celka2. mar huzva sincs szal azsem lehet gond. nem ertem.
  • [oLe] #6
    igen xp van fent.
  • Willy
    #5
    Sok oka van. Pl. hibás táp, tulmelegedő proci, hibásan feltelepített windows.
  • Dikkma
    #4
    Windows XP-d van?
  • [oLe] #3
    Hi all!

    van egy eleg idegesito problemam.

    az tortenik ugyanis hogy a gepem ok nelkul ujraindul amikor neki jol esik. es nem ertem hogy miert. mar probaltam vele mindent.
    nincs aramingadozas! (mert ezt is hallottam mar lehetseges ok-nak.)

    szal nem ertem. es nagyon idegesito!

    varom segitsegeteket!
  • Anee
    #2
    na ja miben mikor.....
  • fotel
    #1
    részletek?