3774
Kinek, mi a kedvence?
  • wicki
    #126
    Van itt valami Láma nevű állatfajta? Hogyhogy nem nyilatkozott még ki. Engem más topicokban szó szerint zaklat a véleményem miatt, melyeket itt fektettem írásba. Tanács: olyanok, akiknek nincs szép magyar nevük, nick-jük, le se álljanak vele. Az a végső mentsvára. Úgyis övé az utolsó szó.
  • Lteebee
    #125
    Így télen esetleg indítani szoktam sörrel, de nyáron órákon át csak ezt iszom.
  • wicki
    #124
    Hogyan lehet ezt meginni. Rettenetes keserű.
  • Break
    #123
    apám meg koronás vagy heinekenes, meg még mittudoménmiket szeret, de még van amit szeret...:-)) (szép kis szóism. lett)
  • nulla
    #122
    amstel párti vagyok.
  • efti
    #121
    Reszemrol SÖR-t az irek gyartanak: Kilkenny es tarsai. foleg barna sorok a sorok, de ha mar vilagos akkor ha van akkor Stella.
  • nulla
    #120
    naná
  • Break
    #119
    egy másik nővel?
  • nulla
    #118
    Hááát.. Nő mellett igenis lehet nőzni.
  • Break
    #117
    vagy:

    sör mellett lehet sörözni, de nő mellett nőzni??
  • nulla
    #116
    Sör mellett lehet nőzni,de nő mellett sörözni!?
  • G@b0r
    #115
    10 hektó=1000 liter szal nem valószinü hogy bárki ivott volna annyit :)
    Én se hánytam még piától bár az az igazság hogy nem is volt olyan hogy 1/5 liter töménynél többet megittam volna :). Ha 1 litert megiszok lehet hogy kijon :)
  • G@b0r
    #114
    10 hektó=1000 liter szal nem valószinü hogy bárki ivott volna annyit :)
    Én se hánytam még piától bár az az igazság hogy nem is volt olyan hogy 1/5 liter töménynél többet megittam volna :). Ha 1 litert megiszok lehet hogy kijon :)
  • Coine
    #113
    Nem, 10 hektó tequilát nem ivott EMBER ezen a Földön 1huzamban AZ BIZTOS :-)

    Továbbá még SOHA nem hánytam piától, jól bírja a gyomrom :-)
  • vizes
    #112
    Tapasztalat mi? Hehe.
  • Coine
    #111
    Aztán ki is jön, ahogy bement....szóval piálással nem kell kérkedni ....
  • G@b0r
    #110
    áá nincs gáz egy kis gyakorlás és lenyelek 10 hektó tequilát egy helyben :)
  • Coine
    #109
    Hát akkor Gábor messziről kerüld el a szilveszteri házibuleeekat, mert hamar ki fox dőlni ;-)))))
  • G@b0r
    #108
    én elég hamar megérzem ha iszok. Multkor lenyeltem fél üveg whiskyt(+kóla) és utána nem tudtam felállni se :D
  • G@b0r
    #107
    á nem semmi komoly de 1 órával utána éreztem hogy fáj a fejem ennyi. :)
  • Coine
    #106
    3 db 4 centis tequilától kidobod a taccsot ? pff...
  • vizes
    #105
  • cSuwwi
    #104
    A Heineken 3 literes Magnumját szivesen bevágnám egy ültő helyben. 6 sör után már, kicsit más a világ :)
  • Bith
    #103
    Heineken, Tuborg

    A legundorítóbb dolog pedig a citromkarika a sörben...még a búzasörben is utálom.
  • Yoghurt
    #102
    Bár szerintem elég sokan utál6ják, mint a tonikot.
  • Yoghurt
    #101
    A legjobb sör Guiness...
  • G@b0r
    #100
    Wan bennem 3 tequila szal kicsit fájok ... nameg hányok :)
  • Coine
    #99
    Hmm, Karácsony este lenyomtam 1 üveg Coronita Cerveza-t, mexikói kukoricasör + citromkarika = atom :-)
    ;-)
  • CSOCSO
    #98
    BOLDOG KARÁCSONYT MINDEGYKINEK!!!
  • liquid
    #96
    Jó ital a serital! :-)
    Koktél javaslat: (uraknak): a klasszikus vodka-martini <1 dcl dry/extra dry martini, 0.5 dcl vodka felrázzva, nem keverve! :-)>
    (hölgyeknek): Snowball < 2 dcl limonádé (valódi citromból, ha nincs jó pl a sprite is), 1 dcl tojáslikör, cukorral körbefuttatott szélü pohárban, jéghidegen>
  • Ali
    #93
    Mindenkinek so, fínom sört kívánok az ünnepekre!
  • tomcs
    #92
    bar kolisoknal m1 eleg jol, biztos eleg koltseghatekony megoldas...
  • tomcs
    #91
    melyik? a gilde szerintem ritka 1 szar, kapjal 1x 10 uveggel es megtudod...
  • Willy
    #90
    Igen Az sem rossz, Csak sok benne a tartósító. Alapos fejfájást tud okozni másnap.
  • tomcs
    #89
    ananaszok a legjobb, akarki akarmit mond.

    ( jahajj...ittatok ti mar gildet?? )
  • Rincewind
    #88
    Ő bajuk...
  • Laalee
    #87
    hat ebben lehet valami... valami felmeres szerint a csehek jobban szeretik a sört mint a dugast...
  • Ali
    #86
    Gyerekek! Megyek egy hétre Prágába üdülni. Ott fogok szilveszterezni is. Végigjárom az összes kocsmájukat. A Kehellyel vagy az U Flekuval kezdjem? A cseh sörök a legjobbak.
  • Lteebee
    #85
    Zagorka
  • Willy
    #84
    Éljen a SÖR! Míg le nem myeljük, aztán lehet az üvegből kiszorítani újból a levegőt.