3803
Kinek, mi a kedvence?
  • Ali
    #380
    Arra a szintre, hogy már egy kis "rátöltés" is elég legyen, nem szabad eljutni. Az már a totális leépülés. Jó zsíros kajához eszre sem veszem a 6-8 korsó sört. Véradás után, éhgyomorra 2 korsó sör komoly mozgáskoordinációs zavart okozott.
  • Dikkma
    #379
    Még sohasem hánytam. Voltam már eszméletlen az alkoholtól, de nem hánytam. Meg nem tudom mondani, miért, ez valami fejlődési rendellenesség lehet, de nem :)
    Amúgy gólyatáborban lement napi 8-10 üveg, most 4-től elszálltam a múltkor, igaz tök éhgyomorra, és még egy tequila ráment, de ez sem gáz? :))
    Úgy vettem észre az "alkoholra szűz szervezet" jobban bírja. Később, a tapasztalt vén ivók már nem tudnak annyira inni mint a kezdők.
  • Ali
    #378
    Ráadásul alkohol sem túl sok van benne...
  • Ali
    #377
    Annyit ne igyál, hogy rosszúl legyél tőle! Én úgy vettem észre, hogy sokkal jobban szórakozom, ha mások rókáznak a sok piától és én röhögök, mint ha fordítva. Egy a fontos: ne keverd a piákat és ne igyál pancsolt szeszt!
  • Dikkma
    #376
    De én utálom az alkoholt. Most meg befordulós időszakomat élem, meghívtam egy jóbarátomat jövő hét péntekre albérletbe vacsizni, meg ott lesznek albérlőtársak, sza leszünk 5-en, én biztos, hogy fullra beb@szom :/ Pedig utálom. Ez nemgáz? :)
  • Efreet
    #375
    a sör tiszta természetes anyag, ilyen szempontból az egyik legnormálisabb üdítö ital. (2 szóban írva)
    az, hogy nekem nem ízlik, és nem iszom, az már egy.szoc.prob. de az alkoholtartalmától eltekintve SEMMI egészségkárosító anyag nincs benne.
  • Ali
    #374
    Mit is innál egy jó fokhagymás brassói mellé? Talán cocacolát? Az fennragad a szájpadlásodon és ráadásul tele van mindenféle mesterséges szarral. A sör ellenben: forrásvíz, árpa, maláta, sörélesztő, komló. Nekem is a sör esik a legjobban meló után, esténként. Főleg ilyen meleg időben.
  • Dikkma
    #373
    Az nem gáz, ha mostanában még a vacsi mellé is sört iszom?
    Keddtől péntekig minden nap ittam valamit. Régen ez fél évi termés lett volna :/
  • Ali
    #372
    Így valahogy zajlott ez tíz évvel ezelött is...
  • mateos
    #371
    ja az lehet , de az tényleg yó sör
  • vizes
    #370
    Mindenesetre felveszem a kedvencek közé!

  • Coine
    #369
    sztem Leffe dark volt.
  • vizes
    #368
    Áttetszően barna volt, kicsit édeskés ízű, nagyon fini...
  • mateos
    #367
    d ez olyan félbarna nem ?
  • mateos
    #366
    az belga sör
  • Coine
    #365
    óóó, Leffét én már 1 jó ideje ismerem ;))
    amúgy most hoztak rengeteget az országba (kis import ugye...), mert már a sarki közértben is lehet kapni :)
  • vizes
    #364
    Tegnap isteni barnasört ittam.
    A Jazzgardenben csapolták(!) Leffe a neve!
    Ilyn volt:
  • mateos
    #363
    kristóf öntötte bele :-)nem én
    te végülis megitad :))))
  • G@b0r
    #362
    multkor beleöntöttem egy pohár sörbe 2 kanál cukrot és megittam. Azóta utálom a sört :D
  • Coine
    #361
    Sehol nem vagytok, én kisérettségi után 2 hétig folyamatosan alkoholizáltam, aztán (önkéntes) elvonóra mentem :DD
  • Garrett
    #360
    ma is az volt kisérettségi matekból=>idegesség=>suli után irány az kocsma=>2 üveg amstel 3deci tabl bor=>matek elfelejtve!

    Jujj utolsó hétre suliban terveztük, hogy iratunk igazolást és lemegyünk a tiszapartra hvg-re 3 rekesz sörrel 4 en!! ÉS KEZDŐDHET IS A NYÁR!!!!!
  • Coine
    #359
    ma volt Dreher gitározás előtt :)
  • Ali
    #358
    Gondolom az utolsó nap este nagy sörözés lesz...
  • Garrett
    #357
    jah ma suli után volt Carlsberg! méltó befelyezés egy szar nap után!
  • Garrett
    #356
    ehh nekem 1500 ért hoztak sapi nélkül egy hordóval :)))
    amúgy boltban asszem 2400-500 körül van.

  • vizes
    #355
    YEAH!!!

  • Ali
    #354
    Jó meleg volt a Balatomnon a Pünkösdi ünnep alatt el is fogyott a 90 üveg sör (4 emberre).
  • vizes
    #353
    Ejnye-ejnye!
    Nem szép dolog lopni...de hasznos!
    Hol lehet ilyet csórni?
  • Dikkma
    #352
    Mi egyszer loptunk egyet :D
    De meg is volt a sok szomjas torok, elfogyott két nap alatt, 10 fiú volt rá :D
  • vizes
    #351
    Igen öt lityis...
    Ha nagy bulit szerveztek és tényleg sokan vagytok, érdemesebb a nagy, 50 l. hordót megvenni, és 500 ft.-ért bérelhető a csapoló hozzá.
    De azért erre sok szomjas torok kell...
  • Coine
    #350
    tegnap ittam "új" Dreher classicot, nagyon máyer, legjobb madzsar ser..
  • Coine
    #349
    Amúgy Amstelt én is szeretem.
  • Coine
    #348
    ez ugye 5 literes ?
    múltkor láttam, ilyen 5 lityós hordót, csak Wernesgrünerben és Radebergerben a GRobyban :)
    3990 darabja, kicsit drága...
  • vizes
    #347
    Így kezdődik a buliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

  • vizes
    #346
    A kedvenc söröm...

  • Garrett
    #345
    hol lenne máshol!

    Jah moszt fogtok szidni elég rendesen!:
    megkostoltam a tesco gazdaságos sört!!!!!!!!!
    mindent ki kell 1x próbálni... hát ezt CSAK 1x...
  • Garrett
    #344
    Miskolc!!!!
  • Coine
    #343
    bort nem kocsmában ittunk, hanem itt nállam :)
    amúgy hol van ez a hely ahol 2 lityós a korsó ? :)
  • Garrett
    #342
    a bor is kiály, de azt nem szabad kocsmákban inni! de gondolom ezt mindenki tudja...

    jah tegnap betévedtünk egy kocsmába, ami frissen nyílt a város szivében...kértünk fejenként egy korsó sört, mikor a csapos csaj megkérdezte, hogy biztosak vagyunk e benne, nem kérünk e inkább üveggel... aztán rájöttünk miért: 2 Literes korsó volt! akkorát néztünk hogy csak na! meg mondtuk hogy akkor 2 korsót kérünk , hogy a másikba lehessen hugyozni! de megbirkóztunk vele a végén!!!!
  • Coine
    #341
    jaja, fejenként megittunk vagy 7-7 decit, jóvann, az nem 2 üveg, de majdnem :)