46
A matáv karácsonyi akciója .
  • Anee
    #6
    500FT/óra ha nem este 6-reggel7ig netezel..
    de akkor is számláz valamennyit de a Mindenkinetre érdemes akkor beruházni/sakat netezőknek és sokat beszélőknek/
  • skorpio7
    #5
    Hát ez elég gáz .Pedig ez alapján ( forgalmi díj (Ft/perc) : nincs ) azt gondolnám , hogy más különösebb költség nincs .
    Ez azt jelenti , hogy nappal nagyon nem is érdemes netezni az ISDN-en , mert komoly kis összeget számláz majd ki nekem különben a Matáv ?!
    Szép .Azért csak felhívom azt a 1212-es számot , hogy hogyan is néz ki ez .
  • Willy
    #4
    Gyakorlati sebesség 12-13kb/s. Amit leírtál azt a szolgáltatónak fizeted. A matáv-nak attól még fizetni kell a perc dijjakat.
  • skorpio7
    #3
    Sziasztok !
    A következő kéréssel fordulok minden ISDN kapcsolattal rendelkezőhöz .
    - Vajon megéri-e előfizetni erre az akcióra ?
    Nem tudom mennyire ismeritek , de a legújabb telefonszámla mellé csatolt matáv "Hírmondó"-ban olvasható ezaz új November 12-től December 31.-éig tartó akció .Mivel nekem kábelnetem van ezért nem nagyon ismerem , hogy mennyire jó is az ISDN .Ezért lenne jó , ha valaki a saját tapasztalatát leírná ide .Én konkrétan a 128 kbit/sec-es kapcsolatra gondolok .Az akció pedig a következő .:
    ISDN2 alapcsatlakozás 4000 Ft-ért .
    - 4000 Ft egyszeri belépési díj
    - PP- vagy PMP-konfiguráció
    - kedvezményes havidíj : 5100 Ft/hó ( PMP-szolgáltatáscsomag )

    Emellett most vannak választható elemek is ( termináladapter , ISDN telefon , Multiphone ) , amiket a PMP-s csomag megrendelésekor nagyon kedvezményesen lehet megvenni .Ezen kívűl van még az Axelero korlátlan internet-előfizetése , ami a 128 kbit/sec-es esetben 8000 Ft bruttót jelent .Persze mindezt 12 hónapra kell minimum megkötni .

    ISDN PROFI :

    Havi díj : 1 csatorna: 4750 Ft
    2 csatorna: 8000 Ft
    forgalom az árban : korlátlan
    + forgalmi díj (Ft/perc) : nincs
    e-mail postafiók : 4 db(10 MB)
    web tárhely : van
    féléves díj : ---
    éves díj : ---

    Szóval lenne még egy csomó kérdésem , ami még így hírtelen eszembe jutott .
    Mennyi a feltöltési sebesség ? ( Letöltés elméletileg 16 KByte/sec . )
    Milyen ping-et érhetünk el vele külföldi szervereken ? ( Saját tapasztalat érdekelne ha van ilyen és az aktualitását tekintve , legyen WOLFENSTEIN vagy CS . :)))
    És a legfontosabb !:
    Milyen valós költségek is vannak ? ( Egyszeri díj-4000Ft , 8000 Ft korlátlan internetelőfizetés , és ha van még valami . )

    Erre jön még valami telefonszámla ?
  • Dikkma
    #1
    Na erre kíváncsi leszek :)