350
  • Gamezer
    #310
    Köszönöm, mostmár jók a beszédek, már csak a videóknak nincsen hangjuk....:(
  • nonicks
    #309
    1.9-es patch-t be kell másolni a játék fájljai közé (C:/program files/stormregion/swine/ vagy oda hova telepítetted és ezután lehet vele indítani)
  • Gamezer
    #308
    Azt írja ki hogy nem találja ezt a fájlt:"trail. ini" és hogy ez nélkülözhetetlen a swine idnításához..:( és most?
  • Gamezer
    #307
    Oké köszönöm :D
  • nonicks
    #306
    lehet, ha elindítod a játékot a menüben, a bal felső sarokban jelzi, hogy milyen verzió van fent, azt nézd meg, és ha nem 1.9, akkor frissítsd
  • Gamezer
    #305
    De eredeti, vagy attól még lehet az a hibája?
  • nonicks
    #304
    szerintem valami kodek hiba lesz, de ha felrakod az 1.9-es patch-t akkor az lehet megoldja már a problémát
  • Gamezer
    #303
    Helló!
    Az lenne a kérdésem, hogy én feltelepítettem a SWINE-t és megy is meg minden, de az intróknak(stormregion,fishtank)meg a beszédnek(nyúl,disznó)nincs hangja...minden másnak van, alapzene, kattintás stb..Tudna valaki segíteni?(Win7/64bit)Köszönöm!
  • W B
    #302
    Áh... nem ismeritek a történeték a Phelyszének.
  • tommygear
    #301
  • TheGrinder
    #300
    Legjobb game, anno mennyit játszottam vele magyar szinkronos verzióval. :D Akna a talajban, akna a helyén... :D
  • nonicks
    #299
    pangás van
  • W B
    #298
    PHELYSZEEEEEEEE!!!!!!!!!
  • tommygear
    #297
    dik
  • nearo
    #296
    Közben rájöttem... hihetetlen, hogy ezt régen nem vettem észre. 10%-al gyorsabb újratöltési idő. Tehát pl a könnyű tank 4,5-jéből lejön 0,45 így lesz 4,05-ös újratöltése.
  • W B
    #295
    Én annyit vettem észre, hogy nem fognak mogorván válaszolni XD
  • nearo
    #294
    Van valami, amire soha nem jöttem rá: van a nyulaknál a répa energiaital és a disznóknál a sör, azok tulajdonképpen mire jók? Csak fun, vagy van valami más hasznuk is?
  • Wyco
    #293
    valami directx hiba.
    kicsit fondorlatos de ha felpakolsz egy vmware-n futo winxp-t, azon fut a game.
  • jazzkifli
    #292
    Van ötlete valakinek, hogy mitől áll le mindig?
    Milyen kodeket kellene feltenni?
  • jazzkifli
    #291
    Feltettem az 1.9-est, pár file-al több lett a játék mappájában, de továbbra sem tölti be a pályát, a lentebb írt hibaüzenettel kivág.
  • jazzkifli
    #290
    A főmenüben az 1.9-es felirat van a bal felső sarokban, tehát szerintem fenn van az 1.9-es patch.
  • nonicks
    #289
    patch van fent?(hátha megoldja az 1.9-es)
  • jazzkifli
    #288
    Újra feltettem az angolt, ezzel a hibaüzenettel dob ki a windowsba:

    SGepard::ResetDevice:IDirect3DDevice8::Reset:D3DERR_INVALIDCALL

    Semmilyen kodeket nem használok, mivel GOM playerrel és KMPlayerrel nézek filmeket.
  • nonicks
    #287
    újratelepítés volt?
    kodek van fent a videókhoz?
  • jazzkifli
    #286
    Amikor betölti a pályát kilép windowsba, meg a videók között sem megy jól, sokszor leteszi tálcára és vissza.
  • nonicks
    #285
    igen bele lehet hegeszteni, mégis mi a probléma vele?
    nem indul?
    esetleg szürke kép van?
    vagy hibát ír?
  • jazzkifli
    #284
    Megvan a magyar verzió, de vmiért nem müxik igazán jól win7 64 biten. Ha leszedem az angol verziót akkor abba bele lehet hegeszteni valahogy a magyar hangot?
  • nonicks
    #283
  • tommygear
    #282
    SVÁJN
  • nonicks
    #281
    amúgy valszeg az eladáshoz van köze(vagy a Stormregion eladta a magyar kiadás jogait)
  • nonicks
    #280
    Itt az SG-n van egy ColdWAr topik menj be és kérdezd meg :D tuti választ kapsz
  • AtkariZsolt
    #279
    A Stormregion vajon mért csak angol, német, és francia nyelven tette ingyenessé a letöltést.
    Pont fordítva kellet volna nem?
  • Vardar
    #278
    Halottam, hogy az MI elég gyenge. Azon lehet valahogy javítani? Patchekkel?
  • W B
    #277
    még multiban egyes megszálottak nyomják.

    de igazából halott...
  • Vardar
    #276
    Én hülye azért nem vagyokéknál láttam 1100ért.
    WB: Tehát akkor ez már egy halott játék?
  • Peetboy
    #275
    Pedig elvileg biztos le lehet tölteni valahonnan. Az angol verziót láttam valahol, de a magyart nem.
  • W B
    #274
    Robber : Pecs, vagy második rész nem lessz már. Ok: a fejlesztő csapat feloszlott. Olvasd végig, a Panzers: Cold War topikot, és rájössz

    Peetboy: én még warezon sem láttam a játékot...
  • Peetboy
    #273
    Honnét lehet letölteni ezt magyar verzióban? PLEASE!
  • Robber
    #272
    Nincs újabb patch?
    Remélem lesz valaha második része is.
  • hellgatefan
    #271
    nem tudtok nekem egy lincet beteni ahonan le tusznék szedni magyarosítás vagy az 1.3-as patch-et aswine-hez?