350
  • nearo
    #350
    gog-on weekend sale, -35% a hd remasterre, 9.99 helyett 6.49 euro
    hátha valakit érdekel :D
  • CrashBoostZoom
    #349
    Továbbra is csak egy büdös nagy lenyúlás az egész.
  • SzinesGeza
    #348
    Kár, hogy a magyar szinkron odalett. :(
  • SzinesGeza
    #347
    Tutira megveszem!
    Ennyit megérdemel.
  • grebber
    #346
    Dobozos kiadást kap a S.W.I.N.E. HD Remaster
  • grebber
    #345
    Május 23-án jelenik meg a S.W.I.N.E. HD Remaster
  • drop
    #344

    jó lesz megint
  • CrashBoostZoom
    #343
    Azért vágjunk már egy hátast egy widescreen HD ráncfelvarrástól. "Belsőleg" meg mit újítanának? Akkor is gond nélkül végig lehetett vinni a játékot meg most is. Ja, hogy lesz megint multiplayer? Az akkor se nagyon érdekelt senkit.

    Szomorú, hogy az összes címük közül pont ez választották ki, hogy "remastered" legyen. A Codename: Panzers játékaik messze jobbak minden tekintetben.
  • Plata
    #342
    Csodát nem várok,de 10 dolcsi lesz a játék,annyit meg ér.
    Főleg hogy teljesen fel lesz újítva külsőleg és belsőleg is,szóval nem ugyanaz lesz mint az ingyenes,de ha nem tetszik akkor maradj a réginél vagy szedd le torrentről.
    Az eredeti is meg van,de nem letölthető hanem CD-s,csak meg kéne keresni.
  • CrashBoostZoom
    #341
    Szerintem pontosan tudják mekkora az igény ilyenekre mert annak idején ezért mentek csődbe. Az RTS-ek már hanyatlottak de ők csak azokat csinálták.

    Szép meg jó ez (bár biztosan meg kell venni megint annak ellenére, hogy a normál játék már hosszú ideje letölhető legálisan ingyen) de ne várjunk már csodát vagy új aranykort.
  • Plata
    #340
    A remstereddel fel akarják mérni mekkora az érdeklődés a játékra,ha elég nagy akkor jön a folytatás.
  • CrashBoostZoom
    #339
    Ne reménykedj. Manapság nem éri meg ilyen RTS játékot csinálni. Örülj, hogy ennyit kapsz.
    Utoljára szerkesztette: CrashBoostZoom, 2019.01.29. 12:21:43
  • Zoli105
    #338
    Újra feléledt a játék :D
    Swine Remaster
    vagyis szebb grafikát kap és kijavítják a hibákat stb :D
    ez kezdésnek nem rossz :D Ebből még bármi lehet :)
    Utoljára szerkesztette: Zoli105, 2019.01.29. 12:01:18
  • szalesz123
    #337
    kösz a gyors választ, 3 éve ez az első hsz, azt hittem nincs itt már senik :D körbenézek! köszi
  • nearo
    #336
    Szia! Nézz körül a finomító környékén, hogy biztosan minden disznót kinyírtál e. Rég játszottam, de úgy rémlik, hogy csak akkor vált a zászló, ha teljesen kipucoltad a környéket. Egyébként magától vált a zászló.
  • szalesz123
    #335
    üdv! a nyulak oldalán az ötödik pályán vagyok, és amikor elfoglalok egy finomítot, akkor a disznók zászlóját nem tudom átváltoztatni az enyémre, vagy az magától megváltozik, vagy valamit tennem kell? plz help!! köszi
  • nonicks
    #334
    frissül, tuti
  • Gamezer
    #333
    De a CD-n az alap az az 1.3-as volt és ha az sérült, akkor nem biztos hogy az új patch-től frissül, vagy igen?
  • nonicks
    #332
    1.5-ös patch-től kezdve nem szükséges a lemez használata
  • Gamezer
    #331
    Az lehetséges, hogy a lemez túl régi/elhasznált?Csak egy kis részen van karc a lemezen...:((, ha újat vennék az megoldaná a problémát?
  • nonicks
    #330
    ezekre a hibákra sajnos a legnehezebb a megoldás
  • Gamezer
    #329
    Most megint jó...egyszer jó egyszer meg nem :((
  • Gamezer
    #328
    Ugyan azzal, mint amivel akkor, amikor jó volt.
  • nonicks
    #327
    jó exével indítottad?
  • Gamezer
    #326
    Most megint rendszergazdaként indítottam el, viszont most már nem jó...Semmi mást nem csináltam vele minthogy amikor jó volt és abbahagytam a játékot kikapcsoltam, majd most be és nincsen hang!Ez egy rakás....
  • Gamezer
    #325
    Most megpróbáltam rendszergazdaként futtatni és most jó :D köszönöm megint csak a segítséget, remélem már nem lesz több gond vele :D:D
  • nonicks
    #324
    próbáltad rendszergazdaként futtatni?
    vagy megpróbálni a kompatibilitás fülnél valami állítani(xp sp3)és úgy indítani?
    vagy azóta megoldódott?
  • Gamezer
    #323
    Semmit nem állítottam el.Amikor először csináltam hibátlanul működött MINDEN...:( Másodszorra meg semmi, majd még megpróbálom azt hogy újra teszek mindent, hátha.
  • nonicks
    #322
    hangkártyát próbáltad már frissíteni?
    vagy a beállításoknál nincs valami elállítva?
  • Gamezer
    #321
    Azt a K-Lite-ot már akkor letöröltem mikor telepítettem az ACE-t...:(((
  • nonicks
    #320
    a másik kodeket töröld le, hátha megoldja
  • Gamezer
    #319
    Az 1.9-es exe-vel nyitom meg a játékot és nem megy, de a simával is ez történik(1.3)Eddig jó volt...:(
  • nonicks
    #318
    ugyanazzal az exével indított a játékot, mint amikor volt hangja?
  • Gamezer
    #317
    Ahjj..már megint rossz a beszéd hangja!Amikor feltelepítettem az AC-t minden működöttm megnéztem a játékban minden stimmelt.kikapcsoltam, most újra bekapcsoltam a játékot de nincs beszéd, a videóknak van hangjuk, de beszéd nincsen...valamit be kell állítani az AC-n mielött játszani kezdek?vagy mit kell csinálni?
    Köszönöm:))
  • Gamezer
    #316
    Mostmár minden hang tökéletes, köszönöm a segítségedet :D
  • nonicks
    #315
    elvileg kiírja, ha nem
  • Gamezer
    #314
    Az előzőt töröljem, vagy kompatibilisek?
  • nonicks
    #313
    másik kodek
  • Gamezer
    #312
    Feltettem, de mém mindig nincsen hangja a videóknak..:( lehet hogy rosszul állítottam be?
  • nonicks
    #311
    kodek szerintem ha ezt felteszed, akkor működnie kell a hangoknak